Třinec – Zlín 0:1 (kon.) | Litvínov – Chomutov 2:3 (0:3 po s.n.) | Vítkovice – Kometa Brno 0:1 (kon.)
Liberec – Pardubice 4:3 (kon.) | Plzeň – Jihlava 3:1 (kon.) | Olomouc – Sparta 2:5 (kon.)
HC Škoda Plzeň
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 30.12.2017, 16:30 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 35. kolo

51:18
    Denis Kindl (PLZ) to přehnal s napadáním a je z toho další útočný faul Škody. Dvě minuty za vysokou hůl.

47:44
    Jakub Suchánek (JIH) je vyloučený na dvě minuty za hrubost, indiáni mají šanci k navýšení skóre.

41:12
    David Sklenička (PLZ) inkasuje menší trest za podražení, Jihlava má šanci na srovnání skóre.

37:50
    Nicolai Bryhnisveen (JIH) však nakonec také putuje na trestnou lavici, sekání tohoto beka připravilo jeho tým o přesilovku.

37:50
    Petr Straka (PLZ) inkasuje menší trest za podražení, jednalo se o útočný faul.

32:47
    Nick Jones (PLZ) je dalším hříšníkem na trestné lavici, bude pykat za podražení soupeře. Po čtvrté komerční přestávce rozehraje Dukla početní výhodu.

29:50
    A ještě tu máme trest za kočkování po odpískání. Jan Schleiss (PLZ) a David Kajínek (JIH) inkasují menší tresty za hrubost, bude se hrát čtyři na čtyři.

23:48
    Marek Rubner (PLZ) je prvním vyloučeným hráčem domácích, dostává dvě minuty za sekání.

14:54
    Tomáš Kubalík (JIH) předvedl dost drsný zákrok po odpískání, inkasuje dvě minuty za krosček.

03:12
    Radek Hubáček (JIH) je vyloučen na dvě minuty za podražení, první přesilovka v utkání.

Jan Picka

Branky a nahrávky: 17. Jones (Preisinger, D. Sklenička), 41. Schleiss (Mertl), 60. Gulaš – 27. Zeman (Dostálek, Kajínek)

HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Hylák) – Moravčík, P. Kadlec (C), D. Sklenička, Jones, Pulpán, Čerešňák, L. Kaňák – Indrák (A), Mertl, Gulaš (A) – Stach, Kracík, D. Kindl – Schleiss, Kratěna, Eret – Rubner, Preisinger, Straka.
    HC Dukla Jihlava: Volden (Vejmelka) – Suchánek, de la Rose, J. Zdráhal, Stříteský, Kajínek, Šidlík, Bryhnisveen – Hamill, Skořepa (A), T. Kubalík – Dostálek, Zeman, Čachotský (C) – Anděl, M. Hlinka, Žálčík – Diviš (A), R. Hubáček, Rabbit.

Rozhodčí: Hribik, Petružálek – Brejcha, Jelínek

Diváci: 7 111