Písek – Nymburk 2:4 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 5:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 5:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 3:2 (po pr.) | Řisuty – Most 5:0 (kont.)
Bílina – Letňany 5:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:3 (2:1, 3:2, 0:0)
SC Marimex Kolín
Sobota 30.12.2017, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 24. kolo

39:58
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Luboš Voříšek přihrál na LUKÁŠE ENDÁLA, který skóruje ke vzdálenější tyči. Asistence: Luboš Voříšek, Čeněk Novák.

31:50
    Tak to je opravdu rychlý gól od doby inkasování! Luboš Voříšek vyhrál buly v útočném pásmu na JANA MILFAITA, který vypálil bez přípravy k levé tyči! Asistence: Luboš Voříšek

31:37
    Kozlové právě vstřelili branku!
    JOSEF PILNÝ si vzal kotouč v rohu kluziště, natlačil se až před Nováka a zakončil mezi betony! Asistence: Petr Morkes

28:50
    Kolínští hráči skórují ve vlastním oslabení! Petr Pýcha vypálil kotouč z levého kruhu ke vzdálenější tyči. Čeněk Novák vyrazil kotouč před sebe, kde byl ONDŘEJ PANNA, který poslal kotouč do prázdné branky! Asistence: Petr Pýcha

27:06
    Domácí využívají další přesilovku! Jiří Vašíček vypálil od modré čáry, Sejpal vyrazil kotouč před sebe, kde stál MIROSLAV TŘETINA, jenž umístil kotouč pod Sejpalovu lapačku! Asistence: Jiří Vašíček, Lukáš Endál

12:15
    Bruslaři využívají přesilovou hru! Tomáš Semrád vypálil po zemi, puk před Sejpalem si vzal MIROSLAV TŘETINA, který si jej stáhl a překonal tak bezmocného Sejpala! Asistence: Tomáš Semrád, Lukáš Endál

08:31
    JOSEF PILNÝ v přečíslení dva na jednoho vzal odpovědnost na sebe a vypálil nad Novákovu lapačku! Asistence: Petr Morkes.

02:25
    David Vala přihrál do rohu kluziště na Miroslava Třetinu, který si sjel za branku, odkud přihrál do předbrankového prostoru na PATRIKA PŘIDALA, který vypálil z voleje pod horní tyčku! Asistence: Miroslav Třetina, David Vala

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 3. Přidal (Třetina, Vala), 13. Třetina (T. Semrád, Endál), 28. Třetina (Vašíček, Endál), 32. Milfait (Voříšek), 40. Endál (Voříšek, Novák) – 9. Pilný (Morkes), 29. Panna (Pýcha), 32. Pilný (Morkes)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Semrád, M. Semrád, Hrabaň, Vala, Balgalvis, Vašíček "A", Kříž – Přidal, Třetina "C", Endál – Voříšek, Milfait "A", Šuhaj – Beneš, Kozlík, Kuchta – Ludvík, Michálek, Chlubna
    SC Marimex Kolín: Sejpal (Martínek) – Kadlec, Březina, Hlaveš, Pýcha, Barták "A", Voženílek, Havelka, Sladký – Malý "C", Semirád, Panna, Pilný, Morkes, Zumr "A", Kozák, Prokop, Kysela, Veselý, Netušil, Černý

Rozhodčí: Jiří Ondráček – Martin Klouda, Martin Musil