Písek – Nymburk 2:4 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 5:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 5:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 3:2 (po pr.) | Řisuty – Most 5:0 (kont.)
Bílina – Letňany 5:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:3 (2:1, 3:2, 0:0)
SC Marimex Kolín
Sobota 30.12.2017, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 24. kolo

Je za námi třetina, ve které nepadla ani jedna branka. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný nový rok. (19:34:22)

Malá vsuvka do tohoto onlajnu. Češi jdou do vedení 3:2 zásluhou Filipa Zadiny.

57:12
    Domácí přesilovka se odehrála ve středním pásmu, protože Kolín vytvořil skvělou zeď na modré čáře.

55:27
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Březina – 2 min., podražení).

54:51
    Hosté teď neměli vydařeno přesilovku, nepovedlo se jim udržet v útočném pásmu.

52:49
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (M. Semrád – 2 min., hákování).

52:49
    Sám na bránu jel Pýcha, ale nepřekonal Nováka.

50:37
    Zakázané uvolnění hostí.

49:54
    Semirád pálil z levé strany brankoviště a proti němu fantastický Čeněk Novák, který mu nedovolil skórovat.

48:40
    Lukáš Havelka pálil po zemi do zadního mantinelu, odkud se měl touš odrazit, to se však nestalo a Bruslaři vyhazují.

48:04
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (T. Semrád – 2 min., podražení).

47:50
    Ondřej Panna udělal kličku, ale nezpracoval kotouč zpět na hůl.

46:00
    Luboš Voříšek pálil z levého kruhu, trefil pouze Sejpalovy betony.

44:49
    Prokopova střela sražena do ochranné sítě. Vhazování proběhne po Novákově levici.

42:44
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Přidal – 2 min.).

42:25
    Kolín drží svého soka v pásmu, jakoby hrál přesilovku.

41:48
    Malý pálil, nakonec však do Novákovy lapačky.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 3. Přidal (Třetina, Vala), 13. Třetina (T. Semrád, Endál), 28. Třetina (Vašíček, Endál), 32. Milfait (Voříšek), 40. Endál (Voříšek, Novák) – 9. Pilný (Morkes), 29. Panna (Pýcha), 32. Pilný (Morkes)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Semrád, M. Semrád, Hrabaň, Vala, Balgalvis, Vašíček "A", Kříž – Přidal, Třetina "C", Endál – Voříšek, Milfait "A", Šuhaj – Beneš, Kozlík, Kuchta – Ludvík, Michálek, Chlubna
    SC Marimex Kolín: Sejpal (Martínek) – Kadlec, Březina, Hlaveš, Pýcha, Barták "A", Voženílek, Havelka, Sladký – Malý "C", Semirád, Panna, Pilný, Morkes, Zumr "A", Kozák, Prokop, Kysela, Veselý, Netušil, Černý

Rozhodčí: Jiří Ondráček – Martin Klouda, Martin Musil