Ottawa – Boston 0:5 (kon.) | Florida – Montreal 2:0 (kon.) | Washington – New Jersey 5:2 (kon.)
St. Louis – Carolina 3:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 3:0 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 3:4 (kon.)
Vegas – Toronto 6:3 (kon.) | Anaheim – Arizona 5:2 (kon.)
Florida Panthers
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Montreal Canadiens
Neděle 31.12.2017, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Tři hvězdy utkání
    1. James Reimer (FLA) – 100% úspěšnost zákroků.
    2. Connor Brickley (FLA) – 1 + 1
    3. Vincent Trocheck (FLA) – 1 + 0 (03:54:12)

Československá stopa
    Tomáš Plekanec (MTL) – 0 + 0, střely: 2, +/-: -1, TM: 0 , čas na ledě: 14:13.
    Jakub Jeřábek (MTL) – 0 + 0, střely: 1, +/-: 0, TM: 0 , čas na ledě: 19:50.

Ve druhé třetině jsme viděli zlepšený výkon Montrealu,ale byl to domácí tým, který vstřelil gól. V 52. minutě vstřelil gól Trocheck po přečíslení 2 na 1. Montreal se snažil dotáhnout soupeře,ale stále se trápí v koncovce a skvělého Reimera se mu nepodařilo překonat. Florida si tak připisuje 5. výhru v řadě. Naopak Montreal zakončil svůj trip 4. porážkou v řadě. Důležité 2 body si tedy připisují hráči Flordy, kteří upevnili své místo právě před Montrealem.

59:59
    Drouin odrazil střelu Barkova mimo prázdnou branku!

59:30
    Barkov znovu netrefil prázdnou branku!

59:10
    Barkov netrefil prázdnou klec a máme tu další icing.

58:40
    Paciorettyho střela byla zablokovaná.

58:10
    Puk ve středním pásmu a čas neúprosně běží.

57:57
    Vyhození Floridy minulo prázdnou klec a máme tu zakázané uvolnění.

57:47
    Price na střídačce!

57:30
    Canadiens zvyšují tlak, ale nedaří se jim překonat Reimera!

56:49
    Pacioretty se dostal k zakončení od mantinelu,ale Reimer schoval kotouč do lapačky.

56:10
    Price vychytal Trochecka z prostoru mezikruží.

55:30
    Drouin nepřekonal Reimera z bezprostřední blízkosti!

55:01
    Jeřábek netrefil branku Reimera z dobré pozice!

54:30
    Další zakázané uvolnění Panthers.

54:02
    Pacioretty tečoval nahození Schlemka mezi betony Reimera,ale domácí brankář byl úspěšný.

53:30
    Florida vyhazuje kotouč pouze do středního pásma a Canadiens mohou znovu zaútočit.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 25. Brickley (Pysyk, Matheson), 52. Trocheck (Weegar, Malgin)

Florida Panthers: Reimer (Säteri) – Ekblad, Yandle (A), Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Bjugstad, Barkov (A), Huberdeau – Malgin, Trocheck, Dadonov – Brickley, McCann, J. McGinn – Sceviour, MacKenzie (C), Haley.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Alzner, Petry, Morrow, Jo. Benn, Jeřábek, Schlemko – Galchenyuk, Drouin, Lehkonen – Pacioretty (C), Danault, A. Shaw – Byron, Plekanec, Gallagher – Froese, Hudon, Carr.

Rozhodčí: Pochmara, Luxmore – Driscoll, Gibbs