Ottawa – Boston 0:5 (kon.) | Florida – Montreal 2:0 (kon.) | Washington – New Jersey 5:2 (kon.)
St. Louis – Carolina 3:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 3:0 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 3:4 (kon.)
Vegas – Toronto 6:3 (kon.) | Anaheim – Arizona 5:2 (kon.)
Vancouver Canucks
3:4 (1:2, 1:0, 1:2)
Los Angeles Kings
Neděle 31.12.2017, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! Nejlepší hokejová soutěž na světě nabídne dnes v noci celkem šest zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi dvěma týmy z Pacifické divize – Vancouver Canucks přívítají Los Angeles Kings. Úvodní buly bude v Rogers Areně vhozeno krátce po 04:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.

Vancouver Canucks (16-17-5)

Po slibném úvod sezony se Canucks postupně propadají tabulkou směrem dolů. Horším mužstvem na Západě je již pouze Arizona Coyotes. Za posledních deset zápasů zvítězili svěřenci Travise Greena pouze dvakrát.
    Ve svém posledním utkání ale porazili Canucks doma Chicago Blackhawks 5:2. Výraznou měrou se o to zasloužil útočník Thomas Vanek, který měl podíl na všech brankách svého mužstva (dva góly, tři asistence)! Dva góly vstřelil také Sam Gagner. Čtyři kanadské body (gól, tři asistence) zase zapsal další forward Brock Boeser. Švédský gólman Jacob Markström předvedl 30 zákroků a připsal si tak svou desátou výhru v letošní sezoně!
    Sérii čtyř zápasů doma zakončí Vancouver 3. ledna 2018 doma proti Anaheimu Ducks.

Los Angeles Kings (21-11-6)

Kings dnes odstartují v Rogers Areně svůj třízápasový trip po Kanadě. V tabulce Západní konference jim momentálně patří čtvrtá příčka za Vegas Golden Knights, Winnipegem Jets a Nashvillem Predators.
    V akci se naposledy Králové představili v pátek. V domácím mači však podlehli právě Golden Knights 2:3 po prodloužení. Góly Los Angeles obstarali útočník Marián Gáborík a obránce Drew Doughty. Pro oba to byly šesté trefy v tomto ročníku. Druhý jmenovaný si pak ke gólu připsal ještě asistenci a na ledě strávil znovu přes 27 minut! Na branku Jonathana Quicka vyslal soupeř celkem 39 střeleckých pokusů.
    Ve zbývajících zápasech tripu se Kings představí na ledě Edmontonu Oilers a Calgary Flames.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Příjemnou nedělní noc, vítejte ještě jednou při sledování zámořské NHL! Utkání mezi Canucks a Kings začne zhruba za 25 minut.

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler (A), Stecher, Del Zotto, D. Pouliot, B. Hutton, Gudbranson – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Eriksson – Vanek, Gagner, Boeser – Goldobin, M. Granlund, Chaput – B. Gaunce, Dowd, Virtanen.

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Muzzin, Doughty (A), MacDermid, Martinez, Forbort, Gravel – Pearson, Kopitar (C), D. Brown (A) – Gáborík, Kempe, Toffoli – Clifford, N. Shore, Lewis – Iafallo, T. Mitchell, J. Jokinen.

Rozhodčí: Francois StLaurent, Jon McIsaac – Brian Mach, Michel Cormier.

LAK: Quick – Muzzin, Doughty – Pearson, Kopitar, D. Brown

Zahajovací formace již seřazeny na modrých čarách, v Rogers Areně nyní zazní americká a kanadská státní hymna.

Hymny jsou za námi, utkání mezi divizními rivaly začne co nevidět!

Na úvodní vhazování se staví Brendan Gaunce a Anže Kopitar, jdeme na to!

00:01

00:04
    Buly pro Kings, ti ihned nahazují do útočné třetiny.

00:53
    O první střelu se postaral Lewis, Markström zasahuje problémů.

01:14
    Dobrá šance pro Toffoliho, gólman Kosatek vyráží levým ramenem!

01:19
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., faul loktem).

01:19
    Domácí si zahrají na začátku druhé minuty první přesilovku! Vhazování po pravici Jonathana Quicka.

01:25
    Kopitar vyhrál buly, Kings vyhazují.

01:43
    Zleva už ale nyní střílel Boeser, Quick vyrazil.

01:57
    Další střelecký pokus Boesera, brankář hostů znovu vyrazil.

02:20
    Začíná druhá minuta z Kempeho trestu.

02:55
    Kings nyní dobře brání.

03:19

03:52
    Od modré vystřelil Doughty, Markström vyrazil vyrážečkou.

04:18
    Pokus Stechera na druhé straně minul tři tyče.

04:31
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Domácí otevírají v polovině páté minuty skóre dnešního utkání! TROY STECHER překonal Quicka z úhlu střelou pod horní tyč. Pro třiadvacetiletého beka je to první gól v letošním ročníku, celkově čtvrtý v kariéře, 1:0! Bez asistence.
    04:31 Troy STECHER - 1:0

04:47
    Kings se snaží ihned odpovědět. Markström si ale s útočnou akci Kopitara z pravé strany poradil.

05:01
    Střely na branku: 3 – 4

05:12
    Další střela od kapitána Los Angeles, gólman Vancouveru vyráží.

06:05
    Nepřesně přihrávka od Gudbransona, hrát tak může znovu soupeř.

06:18
    Rozehrávka Kings končí na icingu, vhazovat se tedy následně před Quickem.

06:26
    Během krátké chvíle je tu další zakázané uvolnění hostujících hokejistů.

07:12
    Kempe a jeho střela ze středu, Markström vyráží betonem.

07:21
    Rychle ale zase zpět na opačnou stranu, kde musel zasahovat také Quick. Nyní už je na řadě první reklamní přestávka.

07:21
    Konec reklamní přestávky, Henrik Sedin a Kopitar na buly po pravici Jonathana Quicka.

07:23
    Kopitara nakonec musel vystřídat Brown.

07:40
    Králům odpískána hra vysokou holí.

07:52
    Další přerušení – kotouč vyletěl mimo hrací plochu. Vhazovat by se mělo v obranné zóně domácích.

08:06
    Střela Jokinena Markströma neohrozila.

08:34
    Goldobin protečoval touš do útočné třetiny, tam se jej ale ujímají jako první beci Kings.

09:07
    Lewis mohl srovnat, Markström však odolal.

10:01
    Střely na branku: 3 – 7

10:07
    Edler zblokoval střelecký pokus Gravela, Markström tak bez práce.

10:50
    Útočník Canucks Jake Virtanen dnes hraje 100. zápas v kariéře!

11:16
    Hra přerušena pro ofsajd. Ke slovu se následně hlásí druhá reklamní přestávka.

11:16
    Můžeme pokračovat. Henrik Sedin a Jokinen na vhazování ve středovém kruhu.

11:40
    Los Angeles nevyšel přechod do útočného pásma – čároví pískají postavení mimo hru.

12:14
    Doughty projel s pukem do útočné třetiny, jeho následně střela ovšem postrádala přesnost a skončila na zadním mantinelu.

12:19
    Další ofsajd od svěřenců Johna Stevense.

12:36
    Puk skončil v ochozech Rogers Areny, vhazovat by se následně mělo dle signalizace sudích ve střední zóně.

13:04
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Začátek čtrnácté minuty a je srovnáno! Gáborík svůj bekhendový blafák nedokázal dokončit, následně se ovšem prosazuje TYLER TOFFOLI. Rodák z kanadského Scarboroughu zapsal sedmnáctou branku v sezoně, 1:1! Asistence: Marián Gáborík, Adrian Kempe.
    13:04 Tyler TOFFOLI - 1:1

13:04
    Lavička domácích si ale ještě bere coach's challenge! Domnívá se, že došlo k nedovolenému bránění brankáři.

13:04
    Branka platí i po přezkoumání videozáznamu, Canucks tak ztrácejí svůj oddechový čas.

13:10
    Zakázané uvolnění Los Angeles.

13:18
    Šance pro Browna, který to zkoušel z levého kruhu pro vhazování. Markström schoval puk ve svém náručí.

13:24
    Další střela od Browna, tentokrát zblokována Gauncem.

13:44
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Markus Granlund – 2 min., hákování).

13:44
    Kings mají k dispozici první přesilovou hru v tomto utkání! Vhazuje se po pravici Jacoba Markströma.

13:46
    Lewis uspěl na vhazování proti Erikssonovi.

13:50
    Následovala ihned střela od Muzzina, brankář domácích vyrazil betonem.

14:04
    Hosté využívají početní výhodu a otáčejí tak skóre zápasu! Nahození Lewise z ostrého úhlu tečoval za Markströmova záda MARIÁN GÁBORÍK. Slovenský útočník si připisuje druhý bod v utkání, 2:1 pro Kings! Asistence: Trevor Lewis, Tyler Toffoli.
    14:04 Marián GÁBORÍK - 1:2

15:01
    Střely na branku: 3 – 12

15:14
    Daniel Sedin a jeho střela od levého mantinelu, Quick po delší době zasahuje.

15:46
    Canucks se provinili icingem, vhazovat se tak bude v jejich obranné třetině.

15:58
    Z levé strany střílel Pearson, avšak minul.

16:52
    Pouliot nespěchá s rozehrávkou a vrací se zpět s pukem do vlastní zóny.

17:09
    Na modré napřáhl ke střele Gudbranson, brankář Kings vyrazil.

17:25
    Ofsajd hostů, proběhne další reklamní přestávka.

17:25

18:24
    Shore vystřelil z pravé strany, Markström si svým zákrokem nebyl příliš jistý.

18:53
    Nyní je tu střela Pearsona, gólman Vancouveru musel vyrazit vyrážečkou.

19:01
    Ohlášena byla poslední minuta první dvacetiminutovky.

19:15
    Henrik Sedin zblokoval střelu Gáboríka, Markström tak nyní mohl zůstat klidný.

19:28
    Čároví pískají Králům zakázané uvolnění.

19:59
    V závěrečné vteřině ještě zkoušel Markströmovu pozornost Toffoli.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Úvodní dvacetiminutovka je minulostí. Kings vedou na ledě Canucks 2:1. Autorem rozdílové trefy je zatím slovenský forward Marián Gáborík. Pokud chtějí domácí pomýšlet na nějaký bodový úspěch z tohoto utkání, musí více zaměstnat brankáře soupeře.

Trestné minuty: 2 – 2

Hokejisté Canucks a Kings se vrátili zpět na ledovou plochu, druhá perioda začne za malou chvíli.

20:01

20:19
    Gaunce nahodil na Quicka ze střední třetiny, brankář Los Angeles raději ponechal kotouč ve své moci.

20:23
    Henrik Sedin vyhrál buly, následná střela Edlera od modré byla ale zblokována mimo tři tyče.

20:50
    Canucks nadále drží útočné pásmo.

21:00
    Z otočky to zkoušel Daniel Sedin, Quick ovšem zasahovat nemusel.

21:27
    Zakázané uvolnění ze strany Králů, hra tak zůstane před Quickem.

21:34
    Další vyhrané vhazování Vancouveru. Od levého mantinelu to pak zkusil Boeser, gólman Kings dokázal zasáhnout.

22:02
    Kosatky vstoupili do druhé třetiny velmi aktivně.

22:34
    Další střelecký pokus Boesera, tentokrát však zblokován Forbortem do ochranné sítě.

22:48
    Šance nyní pro Kopitara, Markström ale stál připraven na správném místě.

23:06
    Píská se zakázané uvolnění domácích.

23:21
    Prudká střela od Jokinena, brankář Kosatek má touš pod kontrolou.

23:24
    Ihned po buly střílel od modré Forbort, Markström vyrazil.

23:33
    Toffoliho střela a za Markströmem zvoní horní tyč!

23:43
    Vancouver vyhodil na další icing.

24:17
    Tvrdý hit Bena Huttona na Dustina Browna ve střední zóně před střídačkami!

24:28
    Virtanen napřáhl na pravé straně k ostré ráně, Quick vyrazil levým ramenem.

24:41
    Na druhé straně zase střílel Iafallo, Markström hru přerušil.

24:48
    Ihned po buly přichází další zakázané uvolnění ze strany Canucks.

25:01
    Střely na branku: 11 – 21

25:06
    Kotouč skončil na střídačce domácích, vhazovat by se mělo ve střední zóně.

25:37
    Eriksson neprošel přes soupeřovu modrou čáru, kupředu nyní vyráží zase Kings.

25:58
    Teč Clifforda, gólman Kosatek ale dával pozor.

26:40
    Granlund dlouhou přihrávku Edlera nezpracoval.

26:51
    Brown minul z pravé strany Markströmovu svatyni.

27:12
    Edler odebral puk soupeři, hrát může jeho parťák Stecher.

27:44
    Od Mitchella se kotouč odráží mimo hrací plochu, v Rogers Areně proběhne první reklamní přestávka v prostřední dvacetiminutovce.

27:44
    Zpět do akce. Vhazuje se mezi hole Henrika Sedina a Mitchella ve střední třetině před střídačkou hostů.

27:46
    Mitchell byl vykázán, nahradil jej nakonec Jokinen.

28:27
    Erikssonův pokus zblokován Muzzinem.

28:47
    Toffoli nedosáhl na přihrávku od spoluhráče, píská se zakázané uvolnění.

29:05
    Dobrý obranný zákrok Forborta proti Boeserovi.

29:37
    Střela Del Zotta od modré čáry byla zblokována, Quick tak zůstal bez práce.

30:01
    Střely na branku: 11 – 23

30:08
    Srovnat nyní mohl Pouliot, bekhendem si však na gólmana Los Angeles nepřišel.

30:08
    Následuje další reklamní přestávka.

30:08
    Pokračujeme. Dowd a Kopitar na vhazování po levici Jonathana Quicka.

30:15
    Další práce pro Quicka! Ihned po vhazování střílel Granlund, poté ještě Virtanen.

31:05
    Necelých devět minut do konce druhé třetiny. Kings nadále vedou v Rogers Areně 2:1.

31:47
    Eriksson vytvořil prostor pro Gagnera, jeho střelecký pokus byl ovšem zblokován Gravelem.

32:19
    Pouliot zblokoval Doughtyho střelu od modré čáry.

32:53
    Toffoli přihrával před branku, nikoho ze svých spoluhráčů ale nenašel.

33:02
    Shore naskočil ze střídačky a ihned se dostal do dobré šanci, Markström jej však vychytal!

33:44
    Lewisovu přihrávku od pravého mantinelu zachytil Stecher. Útočná akce hostů tím skončila.

33:57
    A sám Stecher se nyní dokonce vydal přes celé hřiště do útočné třetiny. Jeho střelu pak Quick zastavil.

34:25
    Nyní sledujeme opravdu pěkný a rychlý hokej, hra nebyla dlouho přerušena.

34:45
    Dowd na Granlunda, pokus finského útočníka z levé strany vyráží gólman Králů betonem.

35:01
    Střely na branku: 15 – 24

35:42
    Edler odevzdává puk soupeři a odchází za svými spoluhráči vystřídat.

36:21
    Gagner se dostal do zajímavé šance, Quick však své spoluhráče podržel.

37:31
    Osmatřicátá minuta utkání, máme srovnáno! Po krásné individuální akci se prosazuje bekhendem z mezikruží NIKOLAJ GOLDOBIN. Pro bývalého útočníka Sharks je to druhý gól, čtvrtý bod v této sezoně, 2:2! Asistence: Ben Hutton, Jacob Markström.
    37:31 Nikolaj GOLDOBIN - 2:2

37:31
    Na potvrzení branky si ale ještě budeme muset chvíli počkat. Lavička Kings si totiž bere coach's challenge!

37:31
    Branka platí, Kings tak také ztrácejí svůj oddechový čas.

37:39
    Hra přerušena pro přihrávku rukou, na řadu přichází reklamní přestávka.

37:39

38:01
    Nebezpečná střela od Doughtyho, Markström ale předvedl dobrý postřeh.

38:20
    Kempe vyslal do samostatného úniku Gáboríka, jeho rychlá střela skončila zazvonila o tyč!

38:24
    Kotouč následně skončil mezi střídačkami.

38:30
    Další obrovská šance pro Kings! Shore zůstal před Markströmem zcela osamocen, švédský gólman ale předvedl skvělý zákrok.

38:30
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Ben Hutton – 2 min., sekání).

38:30
    Druhá početní převaha Králů. Bude úspěšná jako ta první?

38:45
    Pearson otestoval Markströma z levého kruhu pro vhazování, brankář domácích ale připraven.

39:01
    Hlasatelem ohlášena poslední minuta druhé periody.

39:32
    Edler zblokoval pokus Kopitara, Canucks se následně osvobozují.

39:53
    Muzzinova střela z levé strany jen do boční sítě.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Prostřední dvacetiminutovka nabídla velmi zajímavou podívanou. Obě mužstva se během jejího průběhu dostala do několika skvělých příležitostí, brankáři si ale počínali na jedničku. Jediným úspěšným střelcem byl až ve 38. minutě domácí Nikolaj Goldobin. Po čtyřiceti minutách tak platí nerozhodné skóre 2:2!

Trestné minuty: 4 – 2

Kings začnou třetí třetinu na přesilové hře. Do konce trestu Bena Huttona totiž zbývá ještě 30 vteřin.

Obě mužstva se vrátila zpět ze šaten na led Rogers Areny. Závěrečná dvacetiminutovka začne za několik málo okamžiků!

40:01

40:15
    Přechod Králů do útočné třetiny zastavuje postavení mimo hru.

40:30

40:32
    Již po skončení přesilovky střílel od modré Martinez, Markström vyrazil.

40:41
    Kosatkám vychází vstup do třetí třetiny na výbornou! Po pasu od Granlunda při situaci 2 na 1 dostává své mužstvo do vedení NIC DOWD. Dowda ještě na začátku sezony 2017/2018 zaměstnávala organizace Los Angeles Kings, nyní však do její sítě vstřelil svůj první gól Canucks! Asistence: Markus Granlund, Ben Hutton.
    40:41 Nic DOWD - 3:2

41:34
    Zakázané uvolnění hostů se pískat nebude, Hutton tak musí hrát.

41:42
    Kotouč sražen do ochranné sítě za Quickem.

41:44
    Vhazování proběhlo ve střední zóně.

42:22
    Netrvalo dlouho a skóre je znovu vyrovnané! Markströmovi se nejprve podařilo zasáhnout proti teči KYLEA CLIFFORDA. Na jeho následnou dorážku z hranice brankoviště ale již švédský brankář nestačil. U Clifforda se jedná o první branku v tomto ročníku NHL, 3:3! Asistence: Trevor Lewis, Kevin Gravel.
    42:22 Kyle CLIFFORD - 3:3

42:58
    Střela Chaputa skončila vysoko nad Quickovou brankou.

43:50
    Vanek se ocitl v dobré šanci před Quickem, zakončit se mu ale ideálně bekhendem nepovedlo.

44:39
    Edlerovi se nepodařilo odehrát kotouč a do šance se dostal Brown. Markström ale zasáhl betonem.

45:01
    Střely na branku: 22 – 32

45:22
    Střela Jokinena, brankář domácích vyráží levým betonem.

46:05
    Také třetí třetina nabízí zatím velmi dobrou podívanou! V šanci byl nyní Gáborík.

46:49
    Kings vedou 4:3! První střelecký pokus DREWA DOUGHTYHO z mezikruží zblokoval Edler. Ten následující už ale skončil za Markströmovými zády. Dvojka draftu 2008 zapsala do statistik svou sedmou letošní trefu! Asistence: Tyler Toffoli.
    46:49 Drew DOUGHTY - 3:4

47:06
    Pěkná střela od Edlera, kotouč končí v Quickově rukavici!

47:06
    Všichni si nyní můžeme na chvíli vydechnout – je tu totiž reklamní přestávka.

47:06
    Nyní už ale pojďme zpět do utkání. Henrik Sedin a Kopitar v souboji na buly po pravici Jonathana Quicka.

48:43
    Granlund zkoušel štěstí z mezikruží, minul však tři tyče.

48:58
    Gudbranson nahazuje zpět do útočného pásma.

49:18
    Nyní je tu ale střela Muzzina, Markström nakonec bez práce.

49:48
    Troy Stecher inkasoval tvrdý hit od Jaka Muzzina a míří v bolestech na střídačku.

50:01
    Střely na branku: 23 – 34

50:06
    Velké štěstí pro Quicka! Z mezikruží pálil Gagner a trefil tyč.

50:37
    Gólman Los Angeles má puk ve svém držení, proběhne druhá reklamní přestávka ve třetí periodě.

50:37
    Konec reklamní přestávky, Henrik Sedin a Kopitar v dalším vzájemném souboji na buly po pravici Jonathana Quicka.

51:55
    Hutton startuje další útočnou akci svého mužstva od vlastní branky.

52:27
    Přihrávku Doughtyho před branku zachytil Edler.

52:54
    Hokejisté Los Angeles jsou ale zpět v útočné třetině.

53:01
    Sedm minut do konce třetí třetiny! Canucks stále ztrácejí na svého rivala jednu branku.

53:57
    Brown se dostal s pukem mezi kruhy, vystřelit ale již nedokázal.

54:00
    Branka za Markströmovými zády je mimo své obvyklé postavení, hra je tedy sudími přerušena.

54:00
    Vhazování po levici švédského brankáře.

54:35
    Gudbranson s toušem ve vlastní zóně, obě mužstva prostřídávají své formace.

54:56
    Rozehrávka Kosatek končí na icingu.

55:01
    Střely na branku: 24 – 34

55:45
    Gagner nahazuje za Quickovu branku, u kotouče jsou ale první beci soupeře.

56:07
    Puk sražen do ochranné sítě za Quickovými zády, následuje další z reklamních přestávek.

56:07
    3 minuty a 53 vteřin do konce. Henrik Sedin a Shore na buly ve střední třetině.

56:38
    Daniel Sedin zadovkou na krajan Edlera, jeho pokus byl zblokován Martinezem mimo Quickův dosah.

57:26
    Gáborík našel Kempeho, ten míjí z první Markströmovu svatyni.

57:48
    Nyní v šanci Toffoli, Markström podržel šance Vancouveru na vyrovnání!

58:37
    Markström míří na střídačku, Canucks to zkusí v šesti!

59:01
    Probíhá již poslední minuta třetí třetiny!

59:24
    Edler na Stechera, jeho střelecký pokus byl ale zblokován obranou soupeře.

59:37
    Vanek dostal přihrávku mezi kruhy, zakončení však scházela přesnost.

59:49
    Ofsajd domácích. Do konce zbývá 10,6 vteřiny!

59:57
    Kings to již zvládnou.

Je konec! Kings vítězí v Rogers Areně na ledě Canucks 4:3. Do třetí periody se vstupovalo za stavu 2:2. Po 41 vteřinách však domácí strhli vedení na svou stranu – prosadil se bývalý hráč Kings Nic Dowd. O 1 minutu a 41 vteřin ale srovnal Kyle Clifford. Vítěznou branku pak vsítil v čase 46:49 obránce a zároveň nejvytěžovanější muž Los Angeles Drew Doughty! Po celou dobu jsme ale sledovali vyrovnané utkání se spoustou kvalitních gólových příležitostí.

na ledě Edmontonu Oilers
    Henrik Sedin: ‚‚Vedeme 3:2 ve třetí třetině, musíme najít cestu k vítězství. Získat tyhle zápasy je velmi důležité, když bojujete o play-off."

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji vše nejlepší do roku 2018! (07:18:58)

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 5. Stecher, 38. Goldobin (B. Hutton, Markström), 41. Dowd (M. Granlund, B. Hutton) – 14. Toffoli (Gáborík, Kempe), 15. Gáborík (Lewis, Toffoli), 43. Clifford (Lewis, Gravel), 47. Doughty (Toffoli)

Rozhodčí: Francois StLaurent, Jon McIsaac – Brian Mach, Michel Cormier

Diváci: 18 865