Aves – Moreirense 1:2 (kon.) | Boavista – Braga 1:3 (kon.) | Marítimo – Chaves 1:2 (kon.)
Feirense – Porto 1:2 (kon.) | Rio Ave – FC Ferreira 4:2 (kon.) | Benfica – Sporting 1:1 (kon.)
Benfica Lisabon
1:1 (0:1)
Sporting Lisabon
Středa 03.01.2018, 22:30 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica • Portugalská Primeira Liga • 16. kolo

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 11:2. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 14:16. (00:31:22)

Hostující celek dlouhou dobu vedl, prosadil se v prvním poločase. Domácí tým se snažil vyrovnat, ale nedařilo se mu to. Až v 90. minutě Rodrigo Battaglia zahrál v pokutovém území rukou, a pak vyrovnal z penalty Jonas.

90+4

90+4
    Raúl Jiménez mohl poslal své barvy naprosto nečekaně do vedení, ale odražený míč nedokázal dostatečně dobře trefit.

90+3
    Zápas se dohrává, sledujeme aktivní hru z bou stran, s remízou nejsou spokojení zejména hosté, kteří dlouhou dobu vedli.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.
    90. JONAS - 1:1

90
    Benfica právě vstřelila branku!
    Velký, co velký, ale přímo obrovský kámen spadl domácím ze srdce, je vyrovnáno, na jistotu k tyčce proměnil pokutový kop JONAS.
    89. Žlutá karta

89
    Žlutou kartu dostává Rodrigo Battaglia (Sporting Lisabon).

89
    Byla nařízena penalta proti hostům. Jeden z hráčů zahrál rukou.

87
    Centr před branku byl zablokovaný.

87
    Nyní se hostující celek dostal na útočnou polovinu, kde kombinoval, ale do výraznější šance se nedostal. Bruno Fernandes rozehrává rohový kop.

85
    Žlutou kartu dostává Bruno César (Sporting Lisabon).

84
    Bruno César byl faulovnaý domácím hráčem, byl to Eduardo Salvio, kdo si počínal nedovoleně.

83
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Gelson Martins, přichází Bryan Ruiz.

83
    Domácí celek se dostal do zakončení, rána Verely končí nad brankou, Rui Patrício zasahovat nemusel.

82
    Domácí fanoušci vytvářejí výbornou atmosféru, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině a ideálně zdramatizovat poslední minuty zápasu. Filip Krovinović rozehrává rohový kop.

81
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Rúben Dias, přichází João Carvalho.