Aves – Moreirense 1:2 (kon.) | Boavista – Braga 1:3 (kon.) | Marítimo – Chaves 1:2 (kon.)
Feirense – Porto 1:2 (kon.) | Rio Ave – FC Ferreira 4:2 (kon.) | Benfica – Sporting 1:1 (kon.)
CS Marítimo
1:2 (0:1)
GD Chaves
Středa 03.01.2018, 19:15 • Estádio dos Barreiros, Funchal, Ilha da Madeira • Portugalská Primeira Liga • 16. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:14:16)

Hlavní rozhodčí Oliveira nakonec nastavil minut šest, ale ani to domácím k vyrovnání nestačilo. Ti tak dnes nepotvrdili roli favorita a ztrácí, v souboji o pohárovou Evropu, velmi důležité body. Navíc na domácím hřišti, což je ztráta v podstatě dvojnásobná.

90+6

90+4
    Marná snaha Marítima alespoň o vyrovnání, vypadá to, že si to hosté již ohlídají.

90+2
    Nastavují se čtyři minuty, to znamená, že domácím ještě nějaká ten čas na vyrovnání zbývá.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, nyní se nehraje, jeden z hostujících borců si žádá ošetření.

88
    Žlutou kartu dostává Diney Borges (CS Marítimo).

85
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Renan Bressan, přichází Patrao.

85
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, domácí se rychle ženou dopředu.

84
    António Filipe (Chaves) musí vyboxovávat míč, směřující z pravé strany před jeho branku, to se mu povedlo.
    83. Felipe OLIVEIRA - 1:2

83
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Domácí přece jenom snižují, po přihrávce z levé strany se ve vápně míč odrazil od Edgara Costy k FELIPE OLIVEIROVI, který přesnou střelou dopravil míč do branky.

82
    Hosté sice rozehrávali rohový kop, ale míč bleskově získávají domácí, kteří hned vyráží dopředu.

81
    William (Chaves) pálí zpoza vápna, zblokovaná střela ale končí vedle branky Marítima, roh pro Chaves.

79
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Davidson, přichází Perdigao.

78
    Chaves se drží na útočné polovině.

77
    António Filipe (Chaves) rozehrává od své branky, hosté se dostávají na útočnou polovinu.

76
    Aktivita Marítima neutuchá, domácí bojují jako lvi, ale na pevnou defenzivu soupeře to stále nestačí.