Kanada – Švýcarsko | 8:2 (kon.) | | | Švédsko – Slovensko | 3:2 (kon.) | | | USA – Rusko | 4:2 (kon.) |
Pardubice – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Zlín | 2:3 (1:3 po s.n.) | | | Jihlava – Litvínov | 5:4 (kon.) |
Chomutov – Mountfield HK | 3:2 (po pr.) | | | Vítkovice – Plzeň | 3:0 (kon.) | | | Kometa Brno – Liberec | 3:2 (kon.) |
Sparta – Třinec | 3:5 (kon.) |
Philadelphia – Pittsburgh | 1:5 (kon.) | | | Toronto – Tampa | 0:2 (kon.) | | | Carolina – Washington | 4:5 (po pr.) |
NY Islanders – Boston | 1:5 (kon.) | | | Montreal – San Jose | 1:4 (kon.) | | | St. Louis – New Jersey | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Minnesota – Florida | 5:1 (kon.) | | | Dallas – Columbus | 1:2 (kon.) | | | Colorado – Winnipeg | 3:2 (po pr.) |
Edmonton – Los Angeles | 0:5 (kon.) | | | Vancouver – Anaheim | 0:5 (kon.) | | | Vegas – Nashville | 3:0 (kon.) |
Chabarovsk – Novosibirsk | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Kunlun – Omsk | 0:4 (kon.) | | | Čeljabinsk – Dynamo Moskva | 2:3 (2:3 po s.n.) |
Magnitogorsk – Minsk | 1:2 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Jaroslavl | 5:6 (0:2 po s.n.) | | | Barys – Chanty-Mansijsk | 2:3 (kon.) |
CSKA Moskva – Jokerit | 2:1 (po pr.) |
Znojmo – Linz | 3:6 (kon.) |
Most – Bílina | 0:5 (kont.) | | | Jablonec n/N – Řisuty | 2:3 (kon.) | | | Opava – Šumperk | 3:1 (kon.) |
Val. Meziříčí – Poruba 2011 | 2:5 (kon.) | | | Nový Jičín – Kopřivnice | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Klatovy – David Servis | 5:2 (kon.) |
Žďár n/S – Tábor | 9:1 (kon.) | | | Pelhřimov – Písek | 5:2 (kon.) | | | Kobra – Děčín | 2:6 (kon.) |
Vrchlabí – Trutnov | 4:2 (kon.) | | | Kolín – Mor. Budějovice | 3:2 (po pr.) |
Lipt. Mikuláš – Nitra | 1:3 (kon.) | | | Košice – Trenčín | 4:2 (kon.) | | | Detva – Poprad | 1:3 (kon.) |
Zvolen – Banská Bystrica | 1:8 (kon.) | | | Nové Zámky – Žilina | 5:4 (po pr.) |
Náchod – Jaroměř | 2:5 (kon.) | | | Nová Paka – Třebechovice p. O. | 3:6 (kon.) | | | Opočno – Nový Bydžov | 4:8 (kon.) |
HC Jičín – Hronov | 2:8 (kon.) | | | Chotěboř – Choceň | 6:4 (kon.) | | | Česká Třebová – Chrudim | 2:5 (kon.) |
Hlinsko – Moravská Třebová | 0:0 (odl.) |
konec
Metallurg Magnitogorsk
1:2
(1:0, 0:0, 0:2)
HC Dinamo Minsk
Jan Prošek
Branky a nahrávky:
14. Pivcakin (Ellison, Čibisov) – 41. Kovyršin (D. Osipov, Korobov), 56. Lisovec
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Metallurg Magnitogorsk:
Samsonov (Košečkin) – Lee, J. Birjukov, S. Těreščenko, Pivcakin, Běreglazov, Děnisov, Bobrjašov – Mozjakin, Wolski, Jan Kovář – Timkin, Osala, Sirotkin – Kokarev, Ellison, Čibisov – Švyrjov, Platonov, Djukarev – Boltanov.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, D. Osipov, Korobov, Lisovec, Chenkel, Šinkevič, Znacharenko, A. Volkov – Skille, Q. Howden, Fontaine – An. Stěpanov, Kovyršin, Bujnickij – Ambrožejčik, Linglet, Kitarov – Drozd, Pavlovič.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, D. Osipov, Korobov, Lisovec, Chenkel, Šinkevič, Znacharenko, A. Volkov – Skille, Q. Howden, Fontaine – An. Stěpanov, Kovyršin, Bujnickij – Ambrožejčik, Linglet, Kitarov – Drozd, Pavlovič.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Jan Kovář (MET) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:40 (15:18:14)
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Domácí celek se dostává do vedení, pohotovou ránou po krásné kombinaci se prosazuje nikým nehlídaný NIKITA PIVCAKIN. Asistence: Matt Ellison a Andrej Čibisov.
Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – Lee, J. Birjukov, S. Těreščenko, Pivcakin, Běreglazov, Děnisov, Bobrjašov – Mozjakin, Wolski, Jan Kovář – Timkin, Osala, Sirotkin – Kokarev, Ellison, Čibisov – Švyrjov, Platonov, Djukarev – Boltanov.
HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, D. Osipov, Korobov, Lisovec, Chenkel, Šinkevič, Znacharenko, A. Volkov – Skille, Q. Howden, Fontaine – An. Stěpanov, Kovyršin, Bujnickij – Ambrožejčik, Linglet, Kitarov – Drozd, Pavlovič..
Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – Lee, J. Birjukov, S. Těreščenko, Pivcakin, Běreglazov, Děnisov, Bobrjašov – Mozjakin, Wolski, Jan Kovář – Timkin, Osala, Sirotkin – Kokarev, Ellison, Čibisov – Švyrjov, Platonov, Djukarev – Boltanov.
HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, D. Osipov, Korobov, Lisovec, Chenkel, Šinkevič, Znacharenko, A. Volkov – Skille, Q. Howden, Fontaine – An. Stěpanov, Kovyršin, Bujnickij – Ambrožejčik, Linglet, Kitarov – Drozd, Pavlovič..
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.