Philadelphia – Pittsburgh 1:5 (kon.) | Toronto – Tampa 0:2 (kon.) | Carolina – Washington 4:5 (po pr.)
NY Islanders – Boston 1:5 (kon.) | Montreal – San Jose 1:4 (kon.) | St. Louis – New Jersey 3:2 (2:0 po s.n.)
Minnesota – Florida 5:1 (kon.) | Dallas – Columbus 1:2 (kon.) | Colorado – Winnipeg 3:2 (po pr.)
Edmonton – Los Angeles 0:5 (kon.) | Vancouver – Anaheim 0:5 (kon.) | Vegas – Nashville 3:0 (kon.)
New York Islanders
1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
Boston Bruins
Středa 03.01.2018, 01:10 • Barclays Center, New York • NHL

55:42
    Carlo nadvakrát zablokoval Leddyho pokusy a nepustil puk na Raska. Po přerušení hry došlo k šarvátce, kterou zavinil Krug seknutím do Ladda. Krug dostává dvě minuty za sekání a dvě minuty za hrubost, Ladd dvě minuty za hrubost a Islanders dostávají příležitost přesilové hry.

46:36
    Je po přesilovce hostí. Marchand sekl do Cizikase a bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

45:54
    Josh Bailey si až příliš pomohl rukama, přidržel soupeře a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

26:23
    Bude se znovu vylučovat a tentokrát to bude na straně Islanders. Dvě minuty obdržel za hákování Cizikas.

20:38
    Jenže ne na dlouho. Trochu smolný faul předvedl David Pastrňák, který v útoku napřed nastřelil pukem Leddyho a následně stejného soupeře podrazil, když se snažil napálil odražený puk.

18:09
    Carlo se provinil faulem a za podražení odchází na trestnou lavici. První přesilovka pro domácí celek.

14:03
    Bude se poprvé v utkání vylučovat a hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za sekání obdržel Brock Nelson.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 10. Eberle – 9. Heinen (Riley Nash), 29. Bergeron (Marchand, Heinen), 50. Marchand (Pastrňák), 56. Schaller (Kuraly, McAvoy), 58. Acciari (Schaller, K. Miller)

New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Pelech, Hickey, Pulock, Aho, Mayfield – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), Barzal, Eberle – Prince, B. Nelson, Fritz – Chimera, Cizikas, Clutterbuck (A).
    Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára (C), McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk, K. Miller – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – DeBrusk, Krejčí, Spooner – Heinen, Riley Nash, Backes (A) – Schaller, Kuraly, Acciari.

Rozhodčí: O’Rourke, Watson – Nagy, Kovachik