Most – Bílina 0:5 (kont.) | Jablonec n/N – Řisuty 2:3 (kon.) | Opava – Šumperk 3:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Poruba 2011 2:5 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 3:4 (0:2 po s.n.) | Klatovy – David Servis 5:2 (kon.)
Žďár n/S – Tábor 9:1 (kon.) | Pelhřimov – Písek 5:2 (kon.) | Kobra – Děčín 2:6 (kon.)
Vrchlabí – Trutnov 4:2 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 3:2 (po pr.)
SC Marimex Kolín
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 03.01.2018, 18:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR) • 25. kolo

Konec zápasu. (20:24:53)

61:15
    Kozlové právě vstřelili branku!

Petr Pýcha vystřelil na branku a těsně před brankou tečoval JIŘÍ KADLEC st., který vybojoval 2 cenné body pro kolínský celek.

Asistence: Petr Pýcha, Josef Malý

60:56
    Další šance Ondřeje Panny, kterému volné místo zakryl Brož a kotouč se odrazil za branku.

60:39
    Josef Malý si našel najíždějícího Ondřeje Pannu, který z boku branku Brože nepřekonal.

60:17
    Jiří Kadlec přihrál na volného Petra Pýchu, který branku přestřelil.

60:01

60:00

59:51
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Krutiš – 2 min., podražení).

59:31
    Zakázané uvolnění Žihadel.

58:04
    Zakázané uvolnění domácích.

54:19

53:16
    Důležitý zákrok si připisuje Martin Sejpal, který podržel svůj celek.

50:10
    V další velké šanci Luboš Kozák! Ale Brož si na jeho střelu počkal a skvěle vychytal!

49:52

Marek Březina se od modré napřáhl a tvrdou střelou namířil na Brože. Těsně před Budějovickým gólmanem tečoval kotouč do branky DOMINIK ZUMR a vyrovnává stav utkání na 2:2.

Asitence: Marek Březina, Ondřej Panna

47:45

46:10
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Voženílek – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

46:10
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!

PETER PUCHER st. nejprve trefil tyč kolínské klece, poté se kotouč odrazil zpět na jeho hůl a objel kolínskou branku, obehrál kolínského obránce a zasunul kotouč do poloodkryté branky, do které se nestihl Sejpal vrátit. Za tyto chyby Kozlové platí gólem. Stav utkání 1:2.

44:18
    Hra přerušena. Voženílek zůstává ležet na zemi.

41:08
    Třetí třetina ubrala na temlu a oba celky se přetahují ve středním pásmu o útočnou třetinu.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 39. Pýcha (Semirád), 50. Zumr (Březina, Panna), 62. Kadlec st. (Pýcha, Malý) – 5. Bulín (Lupač), 47. Pucher st.

SC Marimex Kolín: Sejpal (Martínek) – Kadlec, Březina, Hlaveš, Pýcha, Barták "A", Voženílek, Kadlec A., Sladký – Malý "C", Panna, Semirád – Pilný, Morkes, Zumr "A" – Kozák, Prokop, Kysela – Veselý, Netušil, Černý
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Brož (Čáp) – Čermák, Kabelka, Wasserbauer, Sobotka, Pelikán, Kliment, Peroutka, Pucher "C", Mikeš, Horký, Rytnauer, Matějka, Lupač, Krutiš, Hačeckzý, Bulín, Juráň, Bulín

Rozhodčí: Luděk Pilný – Michal Tasch, Dis., Honza Řezníček