Benátky n/J – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Vsetín – Kadaň 11:0 (kon.) | Třebíč – Prostějov 4:2 (kon.)
K. Vary – Havířov 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 1:4 (kon.) | Kladno – Slavia 7:2 (kon.)
Přerov – Litoměřice 8:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:2 (0:1, 4:0, 0:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Čtvrtek 04.01.2018, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 36. kolo

52:24
    Vyloučen Roman Erat na 2 minuty za hákování. Přesilovka hostů 5 na 3 v délce 36 sekund.

50:58
    Vyloučen Václav Čejka na 2 minuty za podražení.

44:33
    Neuvěřitelný tah na branku nyní předvedl Ondřej Malec, který ačkoliv byl faulován se dostal až před Neužila a zakončil. Vyloučen Ladislav Havlík na 2 minuty za držení.

41:30
    A další vyloučení, tentokráte Roman Erat na 2 minuty za podražení.

40:51
    Vyloučen David Dolníček na 2 minuty za sekání. Šance pro hosty vrátit se do utkání.

38:48
    Součastné vyloučení pro hráče Koláře a Mlynáře. Třebíč pokračuje v přesilovce 5 na 4.

36:34
    A další faul hostů. Vyloučen Daniel Kolář na 2 minuty za podražení.

36:02
    Vyloučen Marek Drtina na 4 minuty za vysokou hůl. Třebíč může zvýšit své vedení.

28:48
    Vyloučen Matěj Zabloudil na 2 minuty za podražení.

25:12
    Vyloučen Tomáš Divíšek na 2 minuty za nedovolené bránění. Šance pro domácí vyrovnat.

08:10
    Po hezké akci domácích, musel faulovat Žovinec a Třebíč tak bude mít první přesilovku.

01:38
    Vyloučen David Horký na 2 minuty za podražení.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 28. Dolníček (P. Kratochvíl), 34. Gajarský (Paták), 38. Kusko (R. Erat, P. Kratochvíl), 38. Nedbal (R. Erat, Dolníček) – 15. Havlík (Nouza, Divíšek), 55. Divíšek (Nouza)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – Nedbal, L. Vágner, Furch, Čejka (A), Hort, Půža, Jiří Wasserbauer – P. Kratochvíl, Dolníček (C), R. Erat (A) – Paták, Kusko, Malec – D Horký, Mlynář, Ferda – Gajarský, Süss, Matěj Novák.
    LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – M. Drtina, D. Kolář, A. Holík, Havlík, Žovinec, Rašner – Nouza (A), Divíšek (A), Starý – Dvořáček, Venkrbec (C), Rudovský – Nestrašil, V. Meidl, L. Luňák – Zabloudil, Prokeš, Fiala – Švec.

Rozhodčí: Doležal, Barek – Kreuzer, Šperl