Benátky n/J – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Vsetín – Kadaň 11:0 (kon.) | Třebíč – Prostějov 4:2 (kon.)
K. Vary – Havířov 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 1:4 (kon.) | Kladno – Slavia 7:2 (kon.)
Přerov – Litoměřice 8:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
8:3 (1:3, 4:0, 3:0)
HC Stadion Litoměřice
Čtvrtek 04.01.2018, 18:00 • MEO Aréna • Chance liga • 36. kolo

Máme za sebou vlemi zajímavé utkání, které se z počátku nevyvíjelo pro domácí tým vůbecdobře, ale nakonec Zubři zabrali a otočili utkání poměrně jasně ve svůj prospěch. Litoměřicím se přestalo dařit a bohužel stále porkačují ve špatné sérii. (20:35:32)

59:39
    V přerově se slaví, domácím se povedl skvělý obrat.

59:01
    Přerov právě vstřelil branku!
    A domácí se za to odvděčují ještě jednou brankou! Před brankáře hostů přišla naprosto luxusní přihrávka a JIŘÍ GOIŠ musel pouze nastavit hokejku. Asistence: Milan Procházka a Martin Lenďák

58:31
    Vítězství svého celku oslavuje 1678 diváků.

57:38
    Ofsajd domácích.

57:28
    O puk se bojuje za brankou Přerova. Dočkáme se ještě nějaké zajíamvé akce?

56:59
    Hosté vyhodili kotouč. Ani jeden tým se nikam nežene.

56:32
    Střela z mezikruží minula branku Litoměřic. Zubři se ale usadili v útočné třetině.

55:42
    To se jim ale daří a v poklidu mohou kombinovat s pukem u své branky a nikam se nehnat.

55:12
    Domácí přišli o puk a musí se sthaovat před Klimeše.

54:41
    Litoměřice se obtočily kolem branky, ale na Klimeše si nepřišly. Ten stále drží čisté konto.

54:16
    Následuje další ofsajd Zubrů.

53:59
    Hosté se drží v třetině, ovšem je to bez střely. O výsledku je již dávno rozhodnuto.

53:17
    Zubři se ocitli v psotavení mimo hru.

52:47
    Litoměřice jsou o něco aktivnější, Přerov už nikam moc nepospíchá.

52:04
    Až nyní to zvládli a mohou prostřídat unavené hráče.

51:37
    Domácí hráči musí být už hodně unavení, čeká je další vhazování po zakázaném uvolnění.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 14. Šlahař (T. Doležal, T. Sýkora), 22. Lenďák (F. Dvořák, Goiš), 24. Plášek ml., 25. Malina (T. Sýkora, T. Doležal), 33. Plášek ml. (Plášek, Pšurný), 47. Goiš (Zbořil, F. Dvořák), 50. Plášek (F. Dvořák, Lenďák), 60. Goiš (Milan Procházka, Lenďák) – 3. Kantner (Kantner, Kusý), 6. M. Kadlec (Bílek), 20. Bílek (L. Doudera, Jebavý)

HC ZUBR Přerov: Šimboch (21. Klimeš) – Malina, Chmelíř, Zbořil, M. Novotný, Pala, O. Horák, Lenďák – T. Doležal, T. Sýkora, Šlahař – Milan Procházka, Pšurný, Plášek ml. – Plášek, F. Dvořák, Goiš – Š. Kratochvíl, Gago, Navrátil.
    HC Stadion Litoměřice: Michajlov (Wolf) – M. Jandus, Smetana, Jebavý, Pavlas, Gaspar, L. Doudera, L. Chalupa – Hanták, Miškář, Kantner – M. Kadlec, R. Pilař, Václavek – M. Havelka, Bílek, Helt – Kusý, Stříbrný, J. Veselý.

Rozhodčí: Přikryl, Koziol – Měkýš, Gančarčík