Tisková konference IIHF na mistrovství světa U20 | (kon.) |
Sprint žen, 7,5 km, Oberhof | Vítěz: A. Kuzminová (SVK) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Záhřeb | Vítěz: M. Matt (AUT) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Záhřeb | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
HS 130, Innsbruck | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Ženy 10 km volně, Oberstdorf | Vítěz: I. Østbergová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km volně, Oberstdorf | Vítěz: E. Iversen (NOR) (kon.) |
konec
SP - sprint žen, 7,5 km, Oberhof
Vítěz: A. Kuzminová (SVK)
Jiří Sameš
Konečné pořadí
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 22:23,7 (1)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +35,4 (1)
3. Veronika Vítková (CZE) +40,1 (1)
4. Franziska Hildebrandová (GER) +47,0 (1)
5. Justine Braisazová (FRA) +53,4 (2)
6. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL) +1:07,6 (1)
7. Darja Domračevová (BLR) +1:07,9 (2)
8. Linn Perssonová (SWE) +1:11,1 (0)
9. Julia Ransomová (CAN) +1:13,6 (0)
10. Eva Puskarčíková (CZE) +1:16,5 (1)
11. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:19,2 (1)
12. Franziska Preussová (GER) +1:19,5 (1)
13. Laura Dahlmeierová (GER) +1:20,3 (2)
14. Anna Frolinová (KOR) +1:21,7 (2)
15. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:24,6 (2)
16. Dorothea Wiererová (ITA) +1:25,6 (1)
17. Iryna Krjuková (BLR) +1:26,3 (1)
18. Mona Brorssonová (SWE) +1:26,7 (1)
19. Magdalena Gwizdońová (POL) 1:32,0 (1)
20. Krystyna Guziková (POL) +1:34,3 (1)
21. Anais Bescondová (FRA) +1:37,2 (3)
22. Vita Semerenková (UKR) +1:38,0 (1)
23. Sarah Beaudryová (CAN) +1:39,0 (0)
24. Maren Hammerschmidtová (GER) +1:43,3 (2)
25. Olena Pidhrušná (UKR) +1:44,5 (1)
26. Mari Laukkanenová (FIN) +1:46,2 (2)
27. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:46,8 (1)
28. Célia Aymonierová (FRA) +1:49,4 (3)
29. Sari Furujová (JPN) +1:50,9 (2)
30. Či-hi Mun (KOR) +1:51,3 (1)
31. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:52,6 (1)
32. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:52,7 (1)
33. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:53,2 (2)
34. Monika Hojniszová (POL) +1:53,4 (2)
35. Naděžda Skardinová (BLR) +1:54,0 (1)
36. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:59,3 (3)
37. Darja Virolajněnová (RUS) +1:59,7 (3)
38. Tatjana Akimovová (RUS) +2:00,1 (1)
39. Federica Sanfilippová (ITA) +2:04,7 (2)
40. Alina Rajkovová (KAZ) +2:05,4 (1)
...
43. Jessica Jislová (CZE) +2:09,5 (2)
71. Lucie Charvátová (CZE) +3:07,1 (4)
88. Veronika Zvařičová (CZE) +4:31,0 (4)
Pořadí po 2. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 16:11,8 (1)
2. Veronika Vítková (CZE) +18,7 (1)
3. Franziska Hildebrandová (GER) +23,2 (1)
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +27,6 (1)
5. Linn Perssonová (SWE) +38,3 (0)
Pořadí po 1. střelbě
1. Justine Braisazová (FRA) 8:16,3 (0)
2. Franziska Hildebrandová (GER) +0,4 (0)
3. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +3,4 (0)
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +3,9 (0)
5. Célia Aymonierová (FRA) +5,1 (0)
Startovní listina
1. Denise Herrmannová (GER)
2. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
3. Emma Nilssonová (SWE)
4. Darja Domračevová (BLR)
5. Maren Hammerschmidtová (GER)
6. Sari Furujová (JPN)
7. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
8. Vita Semerenková (UKR)
9. Federica Sanfilippová (ITA)
10. Vanessa Hinzová (GER)
11. Lisa Vittozziová (ITA)
12. Marie Dorinová Habertová (FRA)
13. Jessica Jislová (CZE)
14. Dorothea Wiererová (ITA)
15. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
16. Justine Braisazová (FRA)
17. Valj Semerenková (UKR)
18. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
19. Tatjana Akimovová (RUS)
20. Naděžda Skardinová (BLR)
21. Anastasia Kuzminová (SVK)
22. Mari Laukkanenová (FIN)
23. Galina Višněvská (KAZ)
24. Lena Häckiová (SUI)
25. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
26. Julia Ransomová (CAN)
27. Anastasija Merkušinová (UKR)
28. Anna Frolinová (KOR)
29. Jialin Tangová (CHN)
30. Anais Bescondová (FRA)
31. Veronika Vítková (CZE)
32. Anja Erženová (SLO)
33. Julija Džimová (UKR)
34. Célia Aymonierová (FRA)
35. Eva Puskarčíková (CZE)
36. Olena Pidhrušná (UKR)
37. Katharina Innerhoferová (AUT)
38. Krystyna Guziková (POL)
39. Selina Gasparinová (SUI)
40. Emma Lunderová (CAN)
41. Olga Poltoraninová (KAZ)
42. Fujuko Tačizakiová (JPN)
43. Viktorija Slivková (RUS)
44. Synnøve Solemdalová (NOR)
45. Hilde Fenneová (NOR)
46. Iryna Krjuková (BLR)
47. Laura Dahlmeierová (GER)
48. Mona Brorssonová (SWE)
49. Amanda Lightfootová (GBR)
50. Franziska Hildebrandová (GER)
51. Susan Dunkleeová (USA)
52. Anna Magnussonová (SWE)
53. Lucie Charvátová (CZE)
54. Yan Zhangová (CHN)
55. Irina Varviněcová (UKR)
56. Clare Eganová (USA)
57. Megan Tandyová (CAN)
58. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
59. Nadzeja Pisaravová (BLR)
60. Susanne Hoffmannová (AUT)
61. Emilie Aagheim Kalkenberg (NOR)
62. Tuuli Tomingasová (EST)
63. Regina Ojaová (EST)
64. Rina Micuhašiová (JPN)
65. Desislava Stojanovová (BUL)
66. Nicole Gontierová (ITA)
67. Magdalena Gwizdońová (POL)
68. Elisa Gasparinová (SUI)
69. Franziska Preussová (GER)
70. Či-hi Mun (KOR)
71. Darja Virolajněnová (RUS)
72. Anaïs Chevalierová (FRA)
73. Éva Tófalviová (ROU)
74. Stefani Popovová (BUL)
75. Natalja Kočerginová (LTU)
76. Venla Lehtonenová (FIN)
77. Darja Kliminová (KAZ)
78. Linn Perssonová (SWE)
79. Elisabeth Högbergová (SWE)
80. Dzinara Alimbekavová (BLR)
81. Luminița Pișcoranová (ROU)
82. Daniela Kadevová (BUL)
83. Natalija Paulauskaiteová (LTU)
84. Christina Riederová (AUT)
85. Grete Gaimová (EST)
86. Irene Cadurischová (SUI)
87. Eunjung Koová (KOR)
88. Alina Rajkovová (KAZ)
89. Veronika Zvařičová (CZE)
90. Sarah Beaudryová (CAN)
91. Monika Hojniszová (POL)
92. Světlana Mironovová (RUS)
93. Laura Toivanenová (FIN)
94. Tiril Eckhoffová (NOR)
95. Julia Simonová (FRA)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 302 bodů
2. Justine Braisazová (FRA) 296 bodů
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 281 bodů
4. Denise Herrmannová (GER) 276 bodů
5. Lisa Vittozziová (ITA) 245 bodů
6. Dorothea Wiererová (ITA) 239 bodů
7. Valj Semerenková (UKR) 228 bodů
8. Julija Džimová (UKR) 225 bodů
9. Laura Dahlmeierová (GER) 218 bodů
10. Vita Semerenková (UKR) 218 bodů
...
15. Veronika Vítková (CZE) 180 bodů
34. Eva Puskarčíková (CZE) 78 bodů
55. Jessica Jislová (CZE) 18 bodů
68. Markéta Davidová (CZE) 6 bodů
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 22:23,7 (1)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +35,4 (1)
3. Veronika Vítková (CZE) +40,1 (1)
4. Franziska Hildebrandová (GER) +47,0 (1)
5. Justine Braisazová (FRA) +53,4 (2)
6. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL) +1:07,6 (1)
7. Darja Domračevová (BLR) +1:07,9 (2)
8. Linn Perssonová (SWE) +1:11,1 (0)
9. Julia Ransomová (CAN) +1:13,6 (0)
10. Eva Puskarčíková (CZE) +1:16,5 (1)
11. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:19,2 (1)
12. Franziska Preussová (GER) +1:19,5 (1)
13. Laura Dahlmeierová (GER) +1:20,3 (2)
14. Anna Frolinová (KOR) +1:21,7 (2)
15. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:24,6 (2)
16. Dorothea Wiererová (ITA) +1:25,6 (1)
17. Iryna Krjuková (BLR) +1:26,3 (1)
18. Mona Brorssonová (SWE) +1:26,7 (1)
19. Magdalena Gwizdońová (POL) 1:32,0 (1)
20. Krystyna Guziková (POL) +1:34,3 (1)
21. Anais Bescondová (FRA) +1:37,2 (3)
22. Vita Semerenková (UKR) +1:38,0 (1)
23. Sarah Beaudryová (CAN) +1:39,0 (0)
24. Maren Hammerschmidtová (GER) +1:43,3 (2)
25. Olena Pidhrušná (UKR) +1:44,5 (1)
26. Mari Laukkanenová (FIN) +1:46,2 (2)
27. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:46,8 (1)
28. Célia Aymonierová (FRA) +1:49,4 (3)
29. Sari Furujová (JPN) +1:50,9 (2)
30. Či-hi Mun (KOR) +1:51,3 (1)
31. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:52,6 (1)
32. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:52,7 (1)
33. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:53,2 (2)
34. Monika Hojniszová (POL) +1:53,4 (2)
35. Naděžda Skardinová (BLR) +1:54,0 (1)
36. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:59,3 (3)
37. Darja Virolajněnová (RUS) +1:59,7 (3)
38. Tatjana Akimovová (RUS) +2:00,1 (1)
39. Federica Sanfilippová (ITA) +2:04,7 (2)
40. Alina Rajkovová (KAZ) +2:05,4 (1)
...
43. Jessica Jislová (CZE) +2:09,5 (2)
71. Lucie Charvátová (CZE) +3:07,1 (4)
88. Veronika Zvařičová (CZE) +4:31,0 (4)
Pořadí po 2. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 16:11,8 (1)
2. Veronika Vítková (CZE) +18,7 (1)
3. Franziska Hildebrandová (GER) +23,2 (1)
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +27,6 (1)
5. Linn Perssonová (SWE) +38,3 (0)
Pořadí po 1. střelbě
1. Justine Braisazová (FRA) 8:16,3 (0)
2. Franziska Hildebrandová (GER) +0,4 (0)
3. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +3,4 (0)
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +3,9 (0)
5. Célia Aymonierová (FRA) +5,1 (0)
Startovní listina
1. Denise Herrmannová (GER)
2. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
3. Emma Nilssonová (SWE)
4. Darja Domračevová (BLR)
5. Maren Hammerschmidtová (GER)
6. Sari Furujová (JPN)
7. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
8. Vita Semerenková (UKR)
9. Federica Sanfilippová (ITA)
10. Vanessa Hinzová (GER)
11. Lisa Vittozziová (ITA)
12. Marie Dorinová Habertová (FRA)
13. Jessica Jislová (CZE)
14. Dorothea Wiererová (ITA)
15. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
16. Justine Braisazová (FRA)
17. Valj Semerenková (UKR)
18. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
19. Tatjana Akimovová (RUS)
20. Naděžda Skardinová (BLR)
21. Anastasia Kuzminová (SVK)
22. Mari Laukkanenová (FIN)
23. Galina Višněvská (KAZ)
24. Lena Häckiová (SUI)
25. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
26. Julia Ransomová (CAN)
27. Anastasija Merkušinová (UKR)
28. Anna Frolinová (KOR)
29. Jialin Tangová (CHN)
30. Anais Bescondová (FRA)
31. Veronika Vítková (CZE)
32. Anja Erženová (SLO)
33. Julija Džimová (UKR)
34. Célia Aymonierová (FRA)
35. Eva Puskarčíková (CZE)
36. Olena Pidhrušná (UKR)
37. Katharina Innerhoferová (AUT)
38. Krystyna Guziková (POL)
39. Selina Gasparinová (SUI)
40. Emma Lunderová (CAN)
41. Olga Poltoraninová (KAZ)
42. Fujuko Tačizakiová (JPN)
43. Viktorija Slivková (RUS)
44. Synnøve Solemdalová (NOR)
45. Hilde Fenneová (NOR)
46. Iryna Krjuková (BLR)
47. Laura Dahlmeierová (GER)
48. Mona Brorssonová (SWE)
49. Amanda Lightfootová (GBR)
50. Franziska Hildebrandová (GER)
51. Susan Dunkleeová (USA)
52. Anna Magnussonová (SWE)
53. Lucie Charvátová (CZE)
54. Yan Zhangová (CHN)
55. Irina Varviněcová (UKR)
56. Clare Eganová (USA)
57. Megan Tandyová (CAN)
58. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
59. Nadzeja Pisaravová (BLR)
60. Susanne Hoffmannová (AUT)
61. Emilie Aagheim Kalkenberg (NOR)
62. Tuuli Tomingasová (EST)
63. Regina Ojaová (EST)
64. Rina Micuhašiová (JPN)
65. Desislava Stojanovová (BUL)
66. Nicole Gontierová (ITA)
67. Magdalena Gwizdońová (POL)
68. Elisa Gasparinová (SUI)
69. Franziska Preussová (GER)
70. Či-hi Mun (KOR)
71. Darja Virolajněnová (RUS)
72. Anaïs Chevalierová (FRA)
73. Éva Tófalviová (ROU)
74. Stefani Popovová (BUL)
75. Natalja Kočerginová (LTU)
76. Venla Lehtonenová (FIN)
77. Darja Kliminová (KAZ)
78. Linn Perssonová (SWE)
79. Elisabeth Högbergová (SWE)
80. Dzinara Alimbekavová (BLR)
81. Luminița Pișcoranová (ROU)
82. Daniela Kadevová (BUL)
83. Natalija Paulauskaiteová (LTU)
84. Christina Riederová (AUT)
85. Grete Gaimová (EST)
86. Irene Cadurischová (SUI)
87. Eunjung Koová (KOR)
88. Alina Rajkovová (KAZ)
89. Veronika Zvařičová (CZE)
90. Sarah Beaudryová (CAN)
91. Monika Hojniszová (POL)
92. Světlana Mironovová (RUS)
93. Laura Toivanenová (FIN)
94. Tiril Eckhoffová (NOR)
95. Julia Simonová (FRA)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 302 bodů
2. Justine Braisazová (FRA) 296 bodů
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 281 bodů
4. Denise Herrmannová (GER) 276 bodů
5. Lisa Vittozziová (ITA) 245 bodů
6. Dorothea Wiererová (ITA) 239 bodů
7. Valj Semerenková (UKR) 228 bodů
8. Julija Džimová (UKR) 225 bodů
9. Laura Dahlmeierová (GER) 218 bodů
10. Vita Semerenková (UKR) 218 bodů
...
15. Veronika Vítková (CZE) 180 bodů
34. Eva Puskarčíková (CZE) 78 bodů
55. Jessica Jislová (CZE) 18 bodů
68. Markéta Davidová (CZE) 6 bodů
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 362 bodů
2. Justine Braisazová (FRA) 336 bodů
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 335 bodů
4. Denise Herrmannová (GER) 276 bodů
5. Dorothea Wiererová (ITA) 264 bodů
6. Laura Dahlmeierová (GER) 246 bodů
7. Lisa Vittozziová (ITA) 245 bodů
8. Vita Semerenková (UKR) 237 bodů
9. Veronika Vítková (CZE) 228 bodů
10. Valj Semerenková (UKR) 228 bodů
...
30. Eva Puskarčíková (CZE) 109 bodů
58. Jessica Jislová (CZE) 18 bodů
73. Markéta Davidová (CZE) 6 bodů
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 22:23,7 (1)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +35,4 (1)
3. Veronika Vítková (CZE) +40,1 (1)
4. Franziska Hildebrandová (GER) +47,0 (1)
5. Justine Braisazová (FRA) +53,4 (2)
6. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL) +1:07,6 (1)
7. Darja Domračevová (BLR) +1:07,9 (2)
8. Linn Perssonová (SWE) +1:11,1 (0)
9. Julia Ransomová (CAN) +1:13,6 (0)
10. Eva Puskarčíková (CZE) +1:16,5 (1)
11. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:19,2 (1)
12. Franziska Preussová (GER) +1:19,5 (1)
13. Laura Dahlmeierová (GER) +1:20,3 (2)
14. Anna Frolinová (KOR) +1:21,7 (2)
15. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:24,6 (2)
16. Dorothea Wiererová (ITA) +1:25,6 (1)
17. Iryna Krjuková (BLR) +1:26,3 (1)
18. Mona Brorssonová (SWE) +1:26,7 (1)
19. Magdalena Gwizdońová (POL) 1:32,0 (1)
20. Krystyna Guziková (POL) +1:34,3 (1)
21. Anais Bescondová (FRA) +1:37,2 (3)
22. Vita Semerenková (UKR) +1:38,0 (1)
23. Sarah Beaudryová (CAN) +1:39,0 (0)
24. Maren Hammerschmidtová (GER) +1:43,3 (2)
25. Olena Pidhrušná (UKR) +1:44,5 (1)
26. Mari Laukkanenová (FIN) +1:46,2 (2)
27. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:46,8 (1)
28. Célia Aymonierová (FRA) +1:49,4 (3)
29. Sari Furujová (JPN) +1:50,9 (2)
30. Či-hi Mun (KOR) +1:51,3 (1)
31. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:52,6 (1)
32. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:52,7 (1)
33. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:53,2 (2)
34. Monika Hojniszová (POL) +1:53,4 (2)
35. Naděžda Skardinová (BLR) +1:54,0 (1)
36. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:59,3 (3)
37. Darja Virolajněnová (RUS) +1:59,7 (3)
38. Tatjana Akimovová (RUS) +2:00,1 (1)
39. Federica Sanfilippová (ITA) +2:04,7 (2)
40. Alina Rajkovová (KAZ) +2:05,4 (1)
...
43. Jessica Jislová (CZE) +2:09,5 (2)
71. Lucie Charvátová (CZE) +3:07,1 (4)
88. Veronika Zvařičová (CZE) +4:31,0 (4)
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 22:23,7 (1)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +35,4 (1)
3. Veronika Vítková (CZE) +40,1 (1)
4. Franziska Hildebrandová (GER) +47,0 (1)
5. Justine Braisazová (FRA) +53,4 (2)
1. Denise Herrmannová (GER)
2. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
3. Emma Nilssonová (SWE)
4. Darja Domračevová (BLR)
5. Maren Hammerschmidtová (GER)
6. Sari Furujová (JPN)
7. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
8. Vita Semerenková (UKR)
9. Federica Sanfilippová (ITA)
10. Vanessa Hinzová (GER)
11. Lisa Vittozziová (ITA)
12. Marie Dorinová Habertová (FRA)
13. Jessica Jislová (CZE)
14. Dorothea Wiererová (ITA)
15. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
16. Justine Braisazová (FRA)
17. Valj Semerenková (UKR)
18. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
19. Tatjana Akimovová (RUS)
20. Naděžda Skardinová (BLR)
21. Anastasia Kuzminová (SVK)
22. Mari Laukkanenová (FIN)
23. Galina Višněvská (KAZ)
24. Lena Häckiová (SUI)
25. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
26. Julia Ransomová (CAN)
27. Anastasija Merkušinová (UKR)
28. Anna Frolinová (KOR)
29. Jialin Tangová (CHN)
30. Anais Bescondová (FRA)
31. Veronika Vítková (CZE)
32. Anja Erženová (SLO)
33. Julija Džimová (UKR)
34. Célia Aymonierová (FRA)
35. Eva Puskarčíková (CZE)
36. Olena Pidhrušná (UKR)
37. Katharina Innerhoferová (AUT)
38. Krystyna Guziková (POL)
39. Selina Gasparinová (SUI)
40. Emma Lunderová (CAN)
41. Olga Poltoraninová (KAZ)
42. Fujuko Tačizakiová (JPN)
43. Viktorija Slivková (RUS)
44. Synnøve Solemdalová (NOR)
45. Hilde Fenneová (NOR)
46. Iryna Krjuková (BLR)
47. Laura Dahlmeierová (GER)
48. Mona Brorssonová (SWE)
49. Amanda Lightfootová (GBR)
50. Franziska Hildebrandová (GER)
51. Susan Dunkleeová (USA)
52. Anna Magnussonová (SWE)
53. Lucie Charvátová (CZE)
54. Yan Zhangová (CHN)
55. Irina Varviněcová (UKR)
56. Clare Eganová (USA)
57. Megan Tandyová (CAN)
58. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
59. Nadzeja Pisaravová (BLR)
60. Susanne Hoffmannová (AUT)
61. Emilie Aagheim Kalkenberg (NOR)
62. Tuuli Tomingasová (EST)
63. Regina Ojaová (EST)
64. Rina Micuhašiová (JPN)
65. Desislava Stojanovová (BUL)
66. Nicole Gontierová (ITA)
67. Magdalena Gwizdońová (POL)
68. Elisa Gasparinová (SUI)
69. Franziska Preussová (GER)
70. Či-hi Mun (KOR)
71. Darja Virolajněnová (RUS)
72. Anaïs Chevalierová (FRA)
73. Éva Tófalviová (ROU)
74. Stefani Popovová (BUL)
75. Natalja Kočerginová (LTU)
76. Venla Lehtonenová (FIN)
77. Darja Kliminová (KAZ)
78. Linn Perssonová (SWE)
79. Elisabeth Högbergová (SWE)
80. Dzinara Alimbekavová (BLR)
81. Luminița Pișcoranová (ROU)
82. Daniela Kadevová (BUL)
83. Natalija Paulauskaiteová (LTU)
84. Christina Riederová (AUT)
85. Grete Gaimová (EST)
86. Irene Cadurischová (SUI)
87. Eunjung Koová (KOR)
88. Alina Rajkovová (KAZ)
89. Veronika Zvařičová (CZE)
90. Sarah Beaudryová (CAN)
91. Monika Hojniszová (POL)
92. Světlana Mironovová (RUS)
93. Laura Toivanenová (FIN)
94. Tiril Eckhoffová (NOR)
95. Julia Simonová (FRA)
(K 17. prosinci 2017 – po osmi závodech)
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 302 bodů
2. Justine Braisazová (FRA) 296 bodů
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 281 bodů
4. Denise Herrmannová (GER) 276 bodů
5. Lisa Vittozziová (ITA) 245 bodů
6. Dorothea Wiererová (ITA) 239 bodů
7. Valj Semerenková (UKR) 228 bodů
8. Julija Džimová (UKR) 225 bodů
9. Laura Dahlmeierová (GER) 218 bodů
10. Vita Semerenková (UKR) 218 bodů
...
15. Veronika Vítková (CZE) 180 bodů
34. Eva Puskarčíková (CZE) 78 bodů
55. Jessica Jislová (CZE) 18 bodů
68. Markéta Davidová (CZE) 6 bodů