Tatran Střešovice – Vítkovice 2:4 (kon.) | FbŠ Bohemians – Florbal MB 3:12 (kon.)
konec
FbŠ Bohemians
3:12 (1:2, 0:2, 2:8)
Technology Florbal MB
Čtvrtek 04.01.2018, 20:30 • SH Děkanka • Pohár České pojišťovny - muži • Semifinále
Předzápasové kurzy: 4.5 6.36 1.37
   
  Střely na branku ve třetí třetině (celkem):

  Bohemians – Boleslav: 7 – 13 (16 – 29) (22:30:28)
   
  Je dobojováno. Mladá Boleslav ve třetí části potvrdila svou převahu a celkem osmi brankami zničila Klokany, kteří tak končí v semifinále poháru. Boleslav vedl za vítězstvím Jiří Curney, který zaznamenal dvě branky a na další čtyři přihrál. Jemu zdatně sekundoval Tadeáš Chroust, který v utkání zaznamenal celkem pět branek! Do finále poháru postupuje Mladá Boleslav, která tak v Mostě změří síly s Vítkovicemi.
   
  Konec zápasu.
   
  59:10
  Boleslavští se ženou opět dopředu a snaží se přidat třináctou branku.
   
  58:01
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:41
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  Další branka hostů po špatné rozehrávce. Tentokrát se na levé straně dostal k míčku TADEÁŠ CHROUST, který již svou pátou brankou v utkání zvyšuje na 12:3 pro Boleslav. Asistence: Tomáš Chroust.
   
  57:21
  Míček je u domácích, kteří kombinují na vlastní polovině a už se nikam nehrnou, o vítězi je rozhodnuto.
   
  56:40
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  Hosté zachytili špatnou rozehrávku domácích. Novotný poslal míček na volného JIŘÍHO CURNEYHO, který neměl problém zakončit do prázdné branky. Asistence: Petr Novotný.
   
  55:49
  Boleslavští se opět ženou dopředu.
   
  55:15
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  S góly se nám ve třetí třetině roztrhl pytel. Tentokrát si před branku vyběhl RADEK KRAJCIGR, který forhendem zamířil k levé tyči domácí branky. Asistence: Petr Kološ.
   
  54:12
  Oddechový čas pro Technology Florbal MB.
   
  54:12
  Bohemians právě vstřelili branku!
  Další branka Klokanů na sebe nenechala dlouho čekat. Do míčku se opřel na polovině MATYÁŠ KREBNER, který propálil nádhernou ranou vše, co bylo před ním. Nutno podotknout, že Bauer měl zcela zakrytý výhled. Asistence: Ľuboš Šefčík.
   
  53:04
  Bohemians právě vstřelili branku!
  Domácí snižují. ALEŠ HÖFFER dostal míček na levou stranu, udělal dva kroky a poté přízemní střelou překonal přesouvajícího se Bauera. Asistence: Daniel Cabejšek.
   
  Dnešní utkání sleduje 102 diváků.
   
  52:16
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  Nedokáže. Chybu v rozehrávce hosté tvrdě trestají. Na konci rychlé kombinace na jeden dotek byl PETR NOVOTNÝ, který nedal domácímu brankáři šanci. Asistence: Jiří Curney.
   
  51:18
  Čas neúprosně utíká. O osudu utkání je již rozhodnuto. Dokáže se Bohemians alespoň lehce vrátit do utkání?
   
  49:55
  Útok středočeského klubu končí faulem. Hosté budou rozehrávat nalevo od domácí branky.
   
  48:53
  Bauer podržel nastřelený míček a následně rozehrál na své spoluhráče.
   
  47:48
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  Kratěk je v brance jen chvíli a již podruhé loví míček ze své sítě. Ránu JIŘÍHO CURNEYE dokázal vyrazit nahoru, avšak míček se snesl za jeho záda a skončil i tak v brance. Asistence: Petr Novotný.

  Alan Šrámek

  Branky a nahrávky: 1. Höffer (Kindl), 54. Höffer (Cabejšek), 55. Krebner (Šefčík) – 5. Tomašík (To. Chroust), 7. To. Chroust (Řehoř), 22. Ta. Chroust (To. Chroust), 36. Ta. Chroust (Curney), 44. Ta. Chroust (Curney), 46. Ta. Chroust (Curney), 47. Novotný (Natov), 48. Curney (Novotný), 53. Novotný (Curney), 56. Krajcigr (Kološ), 57. Curney (Novotný), 58. Ta. Chroust (To. Chroust)


  FbŠ Bohemians: Kotouček (46. Kratěk) – Poláček, Šebek, Dobisík, Krebner, Cabejšek, Křivanec, Šimek, Šefčík, Forman, Čihák, Miščík, Mandík, Hoffer, Kindl, Palatínus, Růžek, Šárka, Krbec
  Technology Florbal MB: Bauer (Rytych) – Novák, Novotný, Kološ, To. Chroust, Ta. Chroust, Bína, Řehoř, Rožnovják, Pluhař, Gruber, Křenek, Jelínek, Curney, Zakonov, Krzyžanek, Tomašík, Krajcigr, Natov

  Rozhodčí: Vojtěch Sýkora, Radek Štengl

  Diváci: 102