Třinec – Chomutov 4:2 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:2 (kon.) | Litvínov – Pardubice 1:2 (kon.)
Zlín – Sparta 2:4 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 4:0 (kon.)

62:20
    Hosté budou dnes podruhé pykat za příliš mnoho hráčů na ledě. Kometu čeká přesilová hra čtyři na tři. Trest odpyká Denis Kindl.

47:20
    Před hostující bránou byl faulován Alexandre Mallet. Na trestnou lavici míří Denis Kindl za hákování.

37:13
    Opět se otevřou vrátka na trestné lavici. Denis Kindl odjíždí pykat za příliš mnoho hráčů na ledě. Přesilová hra pro Kometu.

34:49
    Přesilová hra indiánů ale opět neměla dlouhého trvání. Lukáš Pulpán podrazil Čermáka, který chtěl vyhodit puk a odchází na trestnou lavici.

34:08
    Domácí se budou muset bránit. Michal Gulaši je vyloučen na dvě minuty za držení.

23:52
    Ve vlastním pásmu podrazil Tomáš Mertl Leoše Čermáka a už sedí na trestné lavici. Hrát se bude sekundu ve čtyřech, pak začne Kometě přesilová hra.

21:43
    Rozhodčí opět vylučují, nyní už ale k obrovské nevoli domácího publika, které dává hodně najevo svoji nespokojenost. Alexandre Mallet v útočném pásmu u mantinelu podrazil soupeře a Kometa jde do tří!

21:27
    Přesilová hra Plzně je u konce. Lukáš Pulpán podrazil soupeře a už odjíždí na trestnou lavici.

20:24
    Přesilovou hru si poprvé vyzkoušejí hosté. Martin Zaťovič je vyloučen za podražení.

12:34
    Radima Zohornu fauloval za vlastní bránou Jaroslav Kracík a domácí budou hrát další přesilovou hru. Dvě minuty inkasuje za hrubost.

10:15
    První přesilová hra pro Kometu. Krejčík se dostával před bránu, kde měl další dva spoluhráče, tak Petr Kadlec zatáhl za záchrannou brzdu. Dvě minuty – podražení.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 32. Malec (Bartejs, R. Zohorna), 39. H. Zohorna (J. Krejčík, M. Erat), rozh. náj. Mallet – 7. Pour (D. Sklenička), 59. Stach (Gulaš, Indrák)