Helas Brno – Svarog Teplice 3:6 (kon.) | Olympik Mělník – Slavia 5:4 (kon.) | Vysoké Mýto – Chrudim 0:5 (kon.)
Gamaspol Jeseník – Interobal Plzeň 1:7 (kon.) | Třinec – Česká Lípa 2:5 (kon.) | Litoměřice – Sparta 3:3 (kon.)
konec
Gardenline Litoměřice
3:3 (1:1)
AC Sparta Praha
Pátek 05.01.2018, 20:30 • Sportovní hala Chemik, Lovosice • VARTA futsal liga • 15. kolo
Předzápasové kurzy: 1.4 5.0 5.4
   
  To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním remízy vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (22:08:08)
   
  Byli jsme svědky velmi dramatického duelu. Střelecky načal druhý poločas domácí Záruba. Poté ale skóre otočila Sparta slepenými brankami ve 33. a 35. minutě. V tu chvíli byli hráči domácích opařeni, ale i přesto dokázali necelé dvě minuty před koncem zápasu skórovat a vyrovnat na 3:3. Už už to vypadalo, že zápas dojde v poklidném tempu do konce, ale Litoměřicím se naskytly dva desetimetrové kopy, které ovšem zůstaly nevyužity a rozhodly o konečné podobě skóre 3:3.
   
  Konec zápasu.
   
  39:58
  Litoměřičtí se snaží ještě ohrozit bránu z každé pozice, ale je to už zřejmě marný pokus o zvrat skóre.
   
  39:31
  Tentokrát se k exekuci desetimetrového kopu postavil nováček v dresu Litoměřic Rafael. Ale ani on nedokázal procpat míč do sítě Sparty. Vahalovi pomohla tyč!
   
  39:30
  Po svém zákroku na hrací ploše dostal Brahimi (SPA) žlutou kartu. Za další slovní protesty poté ještě kapitán Michal Belej (SPA). Litoměřice budou kopat druhý desetimetrový kop.
   
  39:07
  Kovács netrefuje vůbec bránu Sparty z bodu pro desetimetrový kop!
   
  39:06
  Sparťané faulují a jelikož je to šestý faul, domácí budou zahrávat desetimetrový kop.
   
  39:00
  Probíhá poslední minuta zápasu.
   
  38:35
  Dnešní utkání sleduje 834 diváků.
  38:19 VAGNAO - 3:3
   
  38:19
  Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
  Rafael předvedl velmi dobrý přehled o hře. Svůj zrak směřoval do levé části plochy, zatímco přihrávku směřoval doprava na vzdálenější tyč, kde se nacházel osamocený VAGNAO, který vyrovnává stav utkání na 3:3. Asistence: Rafael.
   
  38:03
  Fabricio už měl napřaženo ke střele, ale na poslední chvíli mu na středu hřiště odkopl míč mimo hrací plochu jeden z bránících hráčů.
   
  37:15
  Vahala svou přihrávkou připravil Spartu o míč. Následně měl na noze vyrovnání Záruba, ale bránu hostů přestřelil z půlící čáry jen o milimetry.
   
  36:41
  Střela Záruby byla zblokována ještě před Vahalou. Tím se vytvořila šance na střelu přes celou délku hrací plochy, kterou hosté využili, ale jen těsně branku netrefili.
   
  36:15
  Trenér domácích Kopecký se rozhodl, že už nebude vyčkávat a posílá do hry za brankáře pátého hráče.
   
  35:27
  Na předváděné hře domácích v obraně je vidět, že po dvou inkasovaných brankách nejsou zrovna v nejlepším rozpoložení. Velmi lehká přihrávka doputovala málem na osamoceného Diega. Ten to měl ale k míči přeci jen daleko.
   
  34:47
  Na domácí bránu se hnala znovu dvojice protihráčů, tentokrát ale byla včas obrána o míč.
   
  34:23
  Oddechový čas pro domácí.

  Josef Cestr


  Hledáme zpravodaje pro tým AC Sparta Praha. Více informací zde.

  Branky: 17. Rafael (Kovács), 28. Záruba (Krok), 39. Vagnao (Rafael) – 8. Cupák (Sop), 33. Cupák (Brahimi), 35. Belej (Sop)

  Karty:   32. Pimpolho (SPA), 40. Brahimi (SPA), 40. belej (SPA)


  Gardenline Litoměřice: Vavrek (Šimon) – Ridrigo, Záruba, Matheus, Zapletal, Fabricio, Hrdý, Kovács (C), Graciano, Rafael, Vagnao, Krok, Tichý.
  AC Sparta Praha: Vahala (Cristiano, Bezstarosti) – Belej (C), Brahimi, Diego, Cupák, Pimpolho, Sop, Hájek, Hora, Doležal.

  Rozhodčí: Šmíd, Černý – Novotný.
  Delegát: Švagr

  Diváci: 834