Sprint mužů, 10 km, Oberhof | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Mistrovství Evropy - 500 metrů žen, Kolomna | Vítěz: V. Herzogová (AUT) (kon.) | | | Mistrovství Evropy - 1500 metrů žen, Kolomna | Vítěz: L. van Beeková (NED) (kon.) |
Kvalifikace HS 140, Bischofshofen | Vítěz: D. Kubacki (POL) (kon.) |
Paralelní obří slalom žen | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) |
konec
Turné čtyř můstků - kvalifikace HS 140, Bischofshofen
Vítěz: D. Kubacki (POL)
Viktor Sandev
Postupující z kvalifikace:
1. Dawid Kubacki (POL)
2. Johann André Forfang (NOR)
3. Simon Ammann (SUI)
4. Stefan Kraft (AUT)
5. Kamil Stoch (POL)
6. Robert Johansson (NOR)
7. Žiga Jelar (SLO)
8. Andreas Wellinger (GER)
9. Markus Eisenbichler (GER)
10. Jernej Damjan (SLO)
11. Rjoju Kobajaši (JPN)
12. Anders Fannemel (NOR)
13. Peter Prevc (SLO)
14. Stefan Hula (POL)
15. Děnis Kornilov (RUS)
16. Piotr Żyła (POL)
17. Karl Geiger (GER)
18. Domen Prevc (SLO)
19. Daniel Huber (AUT)
20. Maciej Kot (POL)
21. Daniel-André Tande (NOR)
22. Halvor Egner Granerud (NOR)
23. Manuel Fettner (AUT)
24. Michael Hayböck (AUT)
25. Noriaki Kasai (JPN)
26. Stephan Leyhe (GER)
27. Killian Peier (SUI)
28. Gregor Schlierenzauer (AUT)
29. Andreas Stjernen (NOR)
30. Clemens Aigner (AUT)
31. Junširo Kobajaši (JPN)
32. Sebastian Colloredo (ITA)
33. Constantin Schmid (GER)
34. Anže Semenič (SLO)
35. Timi Zajc (SLO)
36. Kevin Bickner (USA)
37. Alex Insam (ITA)
38. Taku Takeuči (JPN)
39. Jakub Wolny (POL)
40. Manuel Poppinger (AUT)
41. Dmitrij Vasiljev (RUS)
42. Tomasz Pilch (POL)
43. Elias Tollinger (AUT)
44. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
45. Markus Schiffner (AUT)
46. Čestmír Kožíšek (CZE)
47. Pius Paschke (GER)
48. Clemens Leitner (AUT)
49. Kento Sakujama (JPN)
50. Alexej Romašov (RUS)
--------------------------------------------
56. Viktor Polášek (CZE) nepostoupil z kvalifikace
64. Vojtěch Štursa (CZE) nepostoupil z kvalifikace
Startovní listina:
1. Maximilian Steiner (AUT)
2. Markus Rupitsch (AUT)
3. Markus Schiffner (AUT)
4. Elias Tollinger (AUT)
5. Kevin Bickner (USA)
6. Vladimir Zografski (BUL)
7. Viktor Polášek (CZE)
8. Kento Sakujama (JPN)
9. Jarkko Määttä (FIN)
10. Alex Insam (ITA)
11. Čestmír Kožíšek (CZE)
12. Michael Glasder (USA)
13. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
14. Sabiržan Muminov (KAZ)
15. Sebastian Colloredo (ITA)
16. Michail Nazarov (RUS)
17. Artti Aigro (EST)
18. Alexej Romašov (RUS)
19. Tomasz Pilch (POL)
20. Dmitrij Vasiljev (RUS)
21. Clemens Leitner (AUT)
22. Vojtěch Štursa (CZE)
23. Domen Prevc (SLO)
24. Killian Peier (SUI)
25. Eetu Nousiainen (FIN)
26. Antti Aalto (FIN)
27. William Rhoads (USA)
28. Manuel Poppinger (AUT)
29. Děnis Kornilov (RUS)
30. Žiga Jelar (SLO)
31. Rjoju Kobajaši (JPN)
32. Jakub Wolny (POL)
33. Noriaki Kasai (JPN)
34. Clemens Aigner (AUT)
35. Gregor Schlierenzauer (AUT)
36. Constantin Schmid (GER)
37. Gregor Deschwanden (SUI)
38. Daniel Huber (AUT)
39. Timi Zajc (SLO)
40. Taku Takeuči (JPN)
41. Anže Semenič (SLO)
42. Pius Paschke (GER)
43. Michael Hayböck (AUT)
44. Tilen Bartol (SLO)
45. Simon Ammann (SUI)
46. Manuel Fettner (AUT)
47. Halvor Egner Granerud (NOR)
48. Peter Prevc (SLO)
49. Maciej Kot (POL)
50. Stephan Leyhe (GER)
51. Stefan Hula (POL)
52. Andreas Stjernen (NOR)
53. Piotr Żyła (POL)
54. Karl Geiger (GER)
55. Robert Johansson (NOR)
56. Dawid Kubacki (POL)
57. Jernej Damjan (SLO)
58. Anders Fannemel (NOR)
59. Markus Eisenbichler (GER)
60. Johann André Forfang (NOR)
61. Stefan Kraft (AUT)
62. Junširo Kobajaši (JPN)
63. Daniel-André Tande (NOR)
64. Andreas Wellinger (GER)
65. Kamil Stoch (POL)
1. Dawid Kubacki (POL)
2. Johann André Forfang (NOR)
3. Simon Ammann (SUI)
4. Stefan Kraft (AUT)
5. Kamil Stoch (POL)
6. Robert Johansson (NOR)
7. Žiga Jelar (SLO)
8. Andreas Wellinger (GER)
9. Markus Eisenbichler (GER)
10. Jernej Damjan (SLO)
11. Rjoju Kobajaši (JPN)
12. Anders Fannemel (NOR)
13. Peter Prevc (SLO)
14. Stefan Hula (POL)
15. Děnis Kornilov (RUS)
16. Piotr Żyła (POL)
17. Karl Geiger (GER)
18. Domen Prevc (SLO)
19. Daniel Huber (AUT)
20. Maciej Kot (POL)
21. Daniel-André Tande (NOR)
22. Halvor Egner Granerud (NOR)
23. Manuel Fettner (AUT)
24. Michael Hayböck (AUT)
25. Noriaki Kasai (JPN)
26. Stephan Leyhe (GER)
27. Killian Peier (SUI)
28. Gregor Schlierenzauer (AUT)
29. Andreas Stjernen (NOR)
30. Clemens Aigner (AUT)
31. Junširo Kobajaši (JPN)
32. Sebastian Colloredo (ITA)
33. Constantin Schmid (GER)
34. Anže Semenič (SLO)
35. Timi Zajc (SLO)
36. Kevin Bickner (USA)
37. Alex Insam (ITA)
38. Taku Takeuči (JPN)
39. Jakub Wolny (POL)
40. Manuel Poppinger (AUT)
41. Dmitrij Vasiljev (RUS)
42. Tomasz Pilch (POL)
43. Elias Tollinger (AUT)
44. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
45. Markus Schiffner (AUT)
46. Čestmír Kožíšek (CZE)
47. Pius Paschke (GER)
48. Clemens Leitner (AUT)
49. Kento Sakujama (JPN)
50. Alexej Romašov (RUS)
--------------------------------------------
56. Viktor Polášek (CZE) nepostoupil z kvalifikace
64. Vojtěch Štursa (CZE) nepostoupil z kvalifikace
Startovní listina:
1. Maximilian Steiner (AUT)
2. Markus Rupitsch (AUT)
3. Markus Schiffner (AUT)
4. Elias Tollinger (AUT)
5. Kevin Bickner (USA)
6. Vladimir Zografski (BUL)
7. Viktor Polášek (CZE)
8. Kento Sakujama (JPN)
9. Jarkko Määttä (FIN)
10. Alex Insam (ITA)
11. Čestmír Kožíšek (CZE)
12. Michael Glasder (USA)
13. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
14. Sabiržan Muminov (KAZ)
15. Sebastian Colloredo (ITA)
16. Michail Nazarov (RUS)
17. Artti Aigro (EST)
18. Alexej Romašov (RUS)
19. Tomasz Pilch (POL)
20. Dmitrij Vasiljev (RUS)
21. Clemens Leitner (AUT)
22. Vojtěch Štursa (CZE)
23. Domen Prevc (SLO)
24. Killian Peier (SUI)
25. Eetu Nousiainen (FIN)
26. Antti Aalto (FIN)
27. William Rhoads (USA)
28. Manuel Poppinger (AUT)
29. Děnis Kornilov (RUS)
30. Žiga Jelar (SLO)
31. Rjoju Kobajaši (JPN)
32. Jakub Wolny (POL)
33. Noriaki Kasai (JPN)
34. Clemens Aigner (AUT)
35. Gregor Schlierenzauer (AUT)
36. Constantin Schmid (GER)
37. Gregor Deschwanden (SUI)
38. Daniel Huber (AUT)
39. Timi Zajc (SLO)
40. Taku Takeuči (JPN)
41. Anže Semenič (SLO)
42. Pius Paschke (GER)
43. Michael Hayböck (AUT)
44. Tilen Bartol (SLO)
45. Simon Ammann (SUI)
46. Manuel Fettner (AUT)
47. Halvor Egner Granerud (NOR)
48. Peter Prevc (SLO)
49. Maciej Kot (POL)
50. Stephan Leyhe (GER)
51. Stefan Hula (POL)
52. Andreas Stjernen (NOR)
53. Piotr Żyła (POL)
54. Karl Geiger (GER)
55. Robert Johansson (NOR)
56. Dawid Kubacki (POL)
57. Jernej Damjan (SLO)
58. Anders Fannemel (NOR)
59. Markus Eisenbichler (GER)
60. Johann André Forfang (NOR)
61. Stefan Kraft (AUT)
62. Junširo Kobajaši (JPN)
63. Daniel-André Tande (NOR)
64. Andreas Wellinger (GER)
65. Kamil Stoch (POL)
1. Dawid Kubacki (POL)
2. Johann André Forfang (NOR)
3. Simon Ammann (SUI)
4. Stefan Kraft (AUT)
5. Kamil Stoch (POL)
6. Robert Johansson (NOR)
7. Žiga Jelar (SLO)
8. Andreas Wellinger (GER)
9. Markus Eisenbichler (GER)
10. Jernej Damjan (SLO)
11. Rjoju Kobajaši (JPN)
12. Anders Fannemel (NOR)
13. Peter Prevc (SLO)
14. Stefan Hula (POL)
15. Děnis Kornilov (RUS)
16. Piotr Żyła (POL)
17. Karl Geiger (GER)
18. Domen Prevc (SLO)
19. Daniel Huber (AUT)
20. Maciej Kot (POL)
21. Daniel-André Tande (NOR)
22. Halvor Egner Granerud (NOR)
23. Manuel Fettner (AUT)
24. Michael Hayböck (AUT)
25. Noriaki Kasai (JPN)
26. Stephan Leyhe (GER)
27. Killian Peier (SUI)
28. Gregor Schlierenzauer (AUT)
29. Andreas Stjernen (NOR)
30. Clemens Aigner (AUT)
31. Junširo Kobajaši (JPN)
32. Sebastian Colloredo (ITA)
33. Constantin Schmid (GER)
34. Anže Semenič (SLO)
35. Timi Zajc (SLO)
36. Kevin Bickner (USA)
37. Alex Insam (ITA)
38. Taku Takeuči (JPN)
39. Jakub Wolny (POL)
40. Manuel Poppinger (AUT)
41. Dmitrij Vasiljev (RUS)
42. Tomasz Pilch (POL)
43. Elias Tollinger (AUT)
44. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
45. Markus Schiffner (AUT)
46. Čestmír Kožíšek (CZE)
47. Pius Paschke (GER)
48. Clemens Leitner (AUT)
49. Kento Sakujama (JPN)
50. Alexej Romašov (RUS)
--------------------------------------------
56. Viktor Polášek (CZE) nepostoupil z kvalifikace
64. Vojtěch Štursa (CZE) nepostoupil z kvalifikace (18:40:42)