Čerepovec – Nižněkamsk 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Soči 1:2 (1:3 po s.n.) | Spartak Moskva – Kazaň 2:3 (kon.)
Riga – Ufa 3:4 (po pr.)
Dinamo Riga
3:4 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Sobota 06.01.2018, 16:00 • Arena Riga • KHL

To je z mé strany vše, děkuji Vám za pozornost a přejí pěkný zbytek sobotního dne. (18:30:38)

Využití přesilovek 1/5 – 0/1.

Ufa nakonec bere dva body z dnešního vyrovnaného zápasu, když rozhodl v prodloužení Zachar Arzamascev.

62:30 Zachar ARZAMASCEV - 3:4

62:30
    Ufa právě vstřelila branku!
    Vladimir Tkačov ujel do situace dva na jednoho se ZACHAREM ARZAMASCEVEM a poslal mu žabičkou kotouč přesně na hůl a druhý jmenovaný zavěsil doslova pod víko a vystřelil tak Ufě bonusový bod navíc. Asistence: Vladimir Tkačov.

61:00
    Kotouče se však zmocnili domácí a Anssi Salmela se dostal ke střele od modré, ale Nalimov zasáhl.

60:20
    Ufa se drží s pukem na hokejkách ve třetině Rigy, zatím bez zakončení.

60:01

Tři třetiny nám nestačili abychom poznali vítěze tohoto utkání a tak uvidíme prodloužení 3 na 3. Ve třetí třetině se prosadili pouze domácí hokejisté zásluhou Mikelise Redlihse.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:47
    A velký závar vznikl před Nalimovem, který zůstal na zemi po akci McMillana, který se dostal před branku a zasouval kotouč za jeho záda, ale Nalimov zasáhl betonem, domácí poté nedokázali ze skrumáže vytáhnout kotouč a poslat za jeho záda.

58:17
    To samé předvedl teď Miks Indrašis.

57:42
    Anssi Salmela vystihl rozehrávku hostů, ale kotouč pouze zavezl do pásma a skončil v rohu kluziště.

57:12
    I Ufa chce rozhodnout, ale formace Linuse Omarka se nedostala přes dobře bráněnou modrou čáru Ufy.

56:00
    A Riga při chuti v útočné třetině. Gints Meija však čekal marně na přihrávku před branku od Krista.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 3. Jevpalovs (Kristo, Indrašis), 35. McMillan (Meija, Stollery), 55. M. Redlihs (Darzinš, Stollery) – 6. Gončarov (M. Majorov), 30. Lisin (Arzamascev), 35. Hartikainen (Omark), 63. Arzamascev (Tkačov)

Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Stollery, K. Redlihs, Ališauskas, Salmela, Balinskis, Galvinš, Jerofejevs – Skvorcovs, Meija (A), McMillan – Kristo, Indrašis (C), Jevpalovs – Darzinš, M. Redlihs (A), Bičevskis – Razgals, Gegeris, Pavlovs.
    Salavat Julajev Ufa: Nalimov (Karejev) – Larsen, Panin (A), Arzamascev, Gončarov, Bartulis, Loginov, Petrišev – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Zubov (C), Lisin (A), Fjodorov – Sajustov, Burdasov, Tkačov – M. Majorov, Busarov, Korotkov.

Rozhodčí: Gusev, Ravodin – Kučava, Novikov