Bílina – Jablonec n/N 4:5 (po pr.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 1:3 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 6:3 (kon.)
SHK Hodonín – Opava 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 3:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 5:3 (kon.)
Řisuty – Kobra 5:4 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Most 5:0 (kont.) | Klatovy – Žďár n/S 3:6 (kon.)
David Servis – Písek 8:2 (kon.) | Tábor – Kolín 2:5 (kon.) | Děčín – Vrchlabí 2:11 (kon.)
Letňany – Sokolov 2:3 (kon.)
HC Draci Bílina
4:5 (1:1, 3:2, 0:1 - 0:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 06.01.2018, 15:30 • Bílina • 2. liga skupina Západ • 31. kolo

Toto byl zápas plný obratů kdy Bílina dokázala nejprve obrátit stav utkání z 1:3 na 4:3, ale poslední slovo měl Jablonec, 23 vteřin před koncem vyrovnal Pavlů a v 64 minutě určil směr dvou bodů svou trefou Havlas. Domácím tak po porážce 4:5 po prodloužení zbyl jeden bod a oči pro pláč. Všem čtenářům onlajnů přeji hezký zbytek sobotního večera. (18:09:22)

63:57
    Vlci právě vstřelili branku!
    A hostům jež určovali tempo celého prodloužení se podařilo dosáhnout kýžené páté branky VOJTĚCHEM HAVLASEM! Asistence: Jan Víšek.

62:15
    Tlak Jablonce sílí.

61:30
    Větší aktivita je zatím na hostujících hokejkách.

60:01

60 minut nerozhodlo o vítězi, když Jablonec vyrovnal 23 vteřin před koncem utkání. Rozhodující branka padne v prodloužení anebo v samostatných nájezdech.

60:00

59:37
    Jablonec využívá vylepšenou přesilovku 6 na 4 a MICHAL PAVLŮ střelou do růžku vyrovnává na 4:4! Asistence: Vojtěch Havlas, Jiří Peřina

59:15
    Jablonec se vrací do útočného pásma a Chabr přerušuje hru.

58:55
    Jakub Procházka dokázal vyhodit puk ze své obranné třetiny.

58:36
    Jablonec to zkouší bez brankáře!

58:36
    Oddechový čas pro hosty!

58:36
    Petr Kail (Bílina) – 2 minuty za hru yvsokou holí.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:52
    Jablonec získal útočné pásmo. V brzké době se dá čekat hostující timeout a možná i power-play (hra bez brankáře).

57:26

56:55
    Domácí celek nikam nepospíchá a šetří čas.

55:26
    Peřina v zápalu boje trefuje svou jolí do obličeje Poláka a vzápětí již míří Jiří Peřina (Jablonec) za katr – 2 minuty hra vysokou holí.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 6. Fučík (Procházka), 26. Kobes (Sýkora, Gevorkian), 29. Kolíček, 34. Procházka (Böhm) – 9. Korecký (Babec), 22. Víšek (Brokeš, Peřina), 23. Brokeš (Babec), 60. Pavlů (Havlas, Peřina), 64. Havlas (Víšek)

HC Draci Bílina: Chabr (Tichý) – Petržílka, Polák, Fryč, Běhula, Fučík, Vošta, Šefl, Kuncl – Jirkovský, Hrdlička, Kolíček, Kail, Procházka, Böhm, Gevorkian, Kobes, Sýkora, Mála, Doležal, Havlíček.
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Petruželka) – Zeman, Moravec, Čechura, Pavlů, Pilař, M. Tondr, Korecký – Babec, Bříška, L. Tondr, Víšek, Havlas, Nevyhoštěný, Mulač, Brokeš, Gecko, Peřina.

Rozhodčí: Ing. Battěk – Marek, Horažďovský