Jablonec – Velké Hamry 4:1 (kon.) | Ostrava – Hlučín 2:1 (kon.) | RB Lipsko – Dukla Praha 2:0 (kon.)
RB Lipsko
2:0 (1:0)
FK Dukla Praha
Sobota 06.01.2018, 15:30 • Red Bull Arena, Lipsko • Přípravný zápas

70
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    BRUMA se po chybě hostující obrany dostal k míči, dostal se k hranici pokutového vápna a pěknou střelou k tyči přidal druhou domácí branku v tomto utkání. Dvacet minut před koncem tedy Lipsko vede nad Duklou o dvě branky.

13
    Naby Keïta skvěle vysunul FEDERICA PALACIOSE za hostující obranu a ten svou šancí nepohrdnul. Střelou na zadní tyč překonal poprvé v zápase hostujícího Radu v brance Dukly. Lipsko tedy od 13. minuty vede 1:0.