Fleetwood – Leicester 0:0 (kon.) | Fulham – Southampton 0:1 (kon.) | Manchester City – Burnley 4:1 (kon.)
Exeter City – West Brom 0:2 (kon.) | Norwich – Chelsea 0:0 (kon.)
Exeter City FC
0:2 (0:2)
West Bromwich Albion
Sobota 06.01.2018, 16:00 • St James Park, Exeter • FA Cup • 1/32 finále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:55:30)

Je konec. West Bromwich Albion uhájil náskok z první půle a zaslouženě vyhrál 2:0. Už ve 2. minutě domácí obránce nešťastně odkopl míč přímo na Rondona, který poslal hosty do vedení. Ve 25. minutě opět smůla domácího obránce, který odhlavičkoval míč jen do Rodrigueze, který se následně otočil a zavěsil míč za záda Pyma. Ve 43. minutě mohlo být ještě hůř, když dostal Robson-Kanu možnost skórovat z pokutového kopu, ovšem jeho střelu k levé tyči přečetl Pym a chytil míč. V 50. minutě Hegazy dal gól, ale přitom byl v ofsajdu a branka tak neplatila. Poté jsme se žádné větší šance už nedočkali a hosté tak vyhráli 2:0 a postupují do další fáze FA Cupu.

90+3

90+3
    I s dalším centrem z levé strany si poradili hosté. Následně míč chytil do rukou Foster.

90+2
    Nyní se domácí útočník dopustil viditelného faulu, když šel do hlavičky rukama napřed.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Obránce Exeteru uhlídal míč a Pym má další odkop od své svatyně.

89
    Další velmi nebezpečný centr do vápna, kde se opět snažil zakončil Stockley, ale míč mu nyní trefil ruku.

88
    Krásně nyní zakročil hostující obránce a odkopl centr, který letěl do vápna West Bromu.

87
    Střídání v týmu Exeter City FC: ze hřiště odchází Harley, přichází Jay.

87
    Na hranici vápna se ke střele dostal domácí hráč, ale bránu Fostera přestřelil.

86
    Nyní se domácí dopustili faulu na hosty, ale po nepřesném centru bude u míče opět Exeter.

85
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Krychowiak, přichází Livermore.

83
    Nyní se ale Robson-Kanu provinil faulem a Exeter má přímý kop.

82
    Exeter to zkoušel po levé straně, ale obrana West Bromwich je zatím nepropustná.

81
    Nyní se tlak Exeteru vypařil a u míče je West Bromwich.

80
    Nyní míč po příliš dlouhé přihrávce hostů skončil jen u Pyma.

78
    Exeter opět drží míč ve středu hrací plochy. Poté o něj přišli a hostující hráč se dostal ke střele, která skončila nad bránou.

76
    Poté z levé strany domácí dostali centr do vápna kde na něj čekal Stockley, ale hlavou přestřelil Fosterovu bránu.