Toulouse – Nice 1:0 (kon.) | Le Mans – Lille 2:4 (kon.) | Pontarlier – Montpellier 1:1 (2:4 po pen.)
Guingamp – Chamois Niortais 1:0 (kon.) | Hazebrouck – Caen 0:2 (kon.) | Yzeure – Monaco 2:5 (kon.)
Nancy – Lyon 2:3 (kon.)
SC Hazebrouck
0:2 (0:1)
SM Caen
Sobota 06.01.2018, 18:00 • Stade Auguste Damette, Hazebrouck • Francouzský pohár • 1/32 finále

To je z mé strany vše, hezký večer. (19:49:18)

Je dobojováno. Ligový celek Caen potvrdil roli velkého favorita a nakonec na hřišti Habebroucku vyhrál zcela zasloužene 2:0. Hostující celek byl jasne lepší, ale nutno dodat, že domácí bojovali a odehráli velmi dobré utkání.

90+2

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Hosté kombinují na své polovine a nikam se netlačí.

85
    Utkání se už pouze dohrává. Domácí celek sice prohrává, ale fanoušci si tento duel i tak velmi užívají.

82
    Caen právě vstřelilo branku!
    A je definitivne rozhodnuto, protože hostující celek zvyšuje na 2:0! Po přihrávce se k míči dostal YOEL ARMOUGOM, který ho ve skluzu poslal za brankáře.

80
    Ani jeden celek nechce v záveru udelat chybu a hraje se tak bez šancí.

77
    Nyní se hraje hlavne na polovine domácího celku, ale druhou branku se zatím hostům nedaří přidat, takže konec duelu bude ješte zajímavý.

75
    Z rohu ale nic nebylo. Domácí se hned hnali dopředu, ale vše zastavil pozorný Djiku.

74
    Rohový kop pro Caen.

73
    Celek Caen dlouho kombinoval, ale nakonec z toho byl jen velmi nepřesný centr.

71
    Hostující celek kontroluje své vedení. Je před námi posledních dvacet minut, tak uvidíme, co nám hráči ješte předvedou.

69
    Už to vypadalo, že se hostující hráč dostane do velké šance, ale nakonec dobře zasáhl jeden z domácích obránců.

67
    Oba celky se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se ani jednomu nedaří podle představ a hraje se bez šancí.
    Fotografie z utkání, které zatím lépe zvládá hostující celek, který tedy kráčí za postupem.

65
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Mbengue, přichází Avounou.

63
    Ani jednomu celku se v této fázi zápasu nedaří podle představ a k videní je tak pouze mnoho nepřesných přihrávek.

61
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že celek Caen vede stále pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ješte velmi zajímavé.