Leganés – Real Sociedad 1:0 (kon.) | Barcelona – Levante 3:0 (kon.) | Villarreal – La Coruňa 1:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Alavés 2:0 (kon.) | Celta Vigo – Real Madrid 2:2 (kon.)
Celta de Vigo
2:2 (1:2)
Real Madrid
Neděle 07.01.2018, 20:45 • Estadio de Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 18. kolo

Je tu konec. Máme za sebou rozhodně zajímavé utkání 18. kola Primera Division mezi Celtou Vigo a Realem Madrid. Rozhodně spokojenější budou dnes domácí. Ti sice vedli 1:0, avšak po poločase byl stav 2:1 pro Real a zdálo se, že mají hosté tři body v kapse. Jenže v 82. minutě se hlavou prosadil domácí Gómez, jehož branka nakonec přinesla dělbu bodů za remízu 2:2. (22:37:24)

90+3

90+2
    Hosté vrhají poslední zbytky sil do útoku, domácí se ale dobře brání.

90+1
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Jozabed.
    90. Lucas ve velké šanci!

90
    Přeci jen měli hosté ještě jednu velkou šanci! Ve vápně se dostal balon k Lucasovi, jehož tvrdou ránu ale gólman Blanco skvěle vyrazil.

90
    Zápas spěje do úplného závěru. Zatím nenasvědčuje nic tomu, že by hosté strhli vedení zpět na svou stranu.

88
    Iago Aspas se tak dlouho dohadoval s rozhodčím, až dostal žlutou kartu.

87
    Hosté celý druhý poločas hráli tak, aby nedostali gól. Byli pasivní a nyní jsou to oni, kdy potřebují hrát do útoku.

85
    Hosté nyní kopali dva rohové kopy, jenže ani po jednom z nich gólmana Blanca nezaměstnali.

85
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Marco Asensio.

84
    Odpovědět mohl Ronaldo, z levé strany vypálil ale jen do boční sítě a domácí si mohou oddychnout.
    82. Maximiliano GÓMEZ - 2:2

82
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    A je srovnáno! Daniel Wass odcentroval perfektně z pravé strany a hlavičkující MAXIMILIANO GÓMEZ nedal Navasovi šanci – 2:2!

80
    Po zaváhání domácí obrany se do šance řítil Ronaldo, z plného běhu ale poslal míč jen do připraveného brankáře Blanca.

78
    Hosté jsou nadále pod tlakem. Zdá se, že je bude čekat perná čtvrthodinka.

77
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Mateo Kovačić.

76
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Lucas Vázquez.

Petr Bílek

Branky: 33. Wass (Aspas), 82. Gómez (Wass) – 36. Bale (Kroos), 38. Bale (Isco)

Karty:   67. Mallo (CVG), 88. Aspas (CVG) – 71. Navas (REA)

Neproměněná penalta: 72. Aspas (CVG), brankář Navas zneškodnil

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 5:9. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:15.
    Celta de Vigo: Blanco – Mallo, Roncaglia, Cabral, J. Castro – Wass (90+1. Jozabed), Radoja (73. Lobotka), P. Hernández, Aspas – Gómez, Sisto (73. Mor).
    Náhradníci: S. Álvarez – Fontàs, Lobotka, Jozabed, Sergi Gómez, Mor, Portela.

Real Madrid: Navas – Hakimi, Varane, Nacho Fernández, Marcelo – Modrić (76. L. Vázquez), Casemiro, Kroos – Ronaldo, Isco (77. Kovačić), Bale (85. Asensio).
    Náhradníci: Casilla – Vallejo, Hernández, L. Vázquez, Asensio, Mayoral, Kovačić.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco

Diváci: 20.872