Boston – Carolina 7:1 (kon.) | Ottawa – Tampa 6:3 (kon.) | Toronto – Vancouver 3:2 (2:1 po s.n.)
Arizona – NY Rangers 1:2 (0:1 po s.n.) | Colorado – Minnesota 7:2 (kon.) | Calgary – Anaheim 3:2 (kon.)
Los Angeles – Nashville 3:4 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 5:4 (1:0 po s.n.) | Philadelphia – Buffalo 4:1 (kon.)
Chicago – Edmonton 4:1 (kon.) | Winnipeg – San Jose 4:1 (kon.) | Washington – St. Louis 4:3 (po pr.)

Calgary právě vstřelilo branku!
    Tak to asi čekal málokdo, domácí dávají vedoucí gól šestnáct sekund před koncem třetí třetiny! Michael Ferland krásnou zadovkou našel DOUGIE HAMILTONA, který si najel před Gibsona a zřejmě pod betony poslal puk za jeho záda. Asistence: Micheal Ferland a Sean Monahan.

51:47
    Antoine Vermette (Anaheim) dostává dvouminutový trest za hákování a domácí si tak zahrají přesilovou hru.
    46:50 Ryan GETZLAF - 2:2

46:50
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Pěkná akce hostů, Hampus Lindholm zavezl z levé strany puk za branku, vše v rychlosti, pak vrátil puk do mezikruží, odkud z voleje vypálil RYAN GETZLAF, jehož neskutečná dělovka zaplula do růžku, Mike Smith naprosto bez šance, to se chytat nedalo. Asistence: Hampus Lindholm a Josh Manson.

44:50
    A na druhé straně byl blízko druhému gólu v oslabení Jakob Silfverberg (Anaheim), který z pravé strany orazítkoval brankovou konstrukci!
    42:56 Jakob SILFVERBERG - 2:1

42:56
    No vida! JAKOB SILFVERBERG si nabruslil z vlastní třetiny až do pásma Flames, tam od levého mantinelu do mezikruží, kde to vypadalo, že si vymění puk s Coglianem, k tomu ale nedošlo a Silfverberg střelou mezi betony překvapil gólmana. Bez asistence.

41:53
    Vyloučeni jsou ale dále i Mark Jankowski (Calgary) a Nick Ritchie (Anaheim) za hrubost, nic to nemění na tom, že domácí mají přesilovou hru.

41:53
    Francois Beauchemin (Anaheim) zahrál vysokou holí, trefil Tkachuka do obličeje, je tam vidět krev na spodním rtu, je to čtyřminutový trest pro obránce Anaheimu.

39:00
    Bitkaři Josh Manson (Anaheim) a Sam Bennett (Calgary) dostávají pochopitelně pětiminutové tresty. Dále se tam ale objevil i trest pro Garnetta Hathawaye (Calgary) a Dereka Granta (Anaheim), také za bitku. Navíc Garnett Hathaway dostává ještě dvouminutový trest za nedovolené bránění.

39:00
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Derek Grant – 2 min., nedovolené bránění).
    39:00 Bitka, které předcházel faul na gólmana Flames.

39:00
    A bude se vylučovat, za brankou Flames podrazil Derek Grant gólmana Smitha a poté se strhla bitka v rohu třetiny.

30:56
    Hosté si zahrají přesilovou hru, za nedovolené bránění odchází na trestnou lavici Sean Monahan.

24:36
    Johnny Gaudreau (Calgary) poté vybil frustraci na Coglianovi, vše před zraky sudího, který ho vyloučil na dvě minuty za sekání.

24:36
    Johnny Gaudreau (Calgary) se žene na branku Anaheimu, pod nohy mu padl Bieksa, který odehrál puk, parádní obranný zákrok.

23:55
    A na druhé straně to vypadá, že se střela Jacoba Silfverberga otřela o brankovou konstrukci za zády Smitha!

20:22
    Sam Bennett (Calgary) byl v dobré pozici před brankou Anaheimu, ale pak ho fauloval Ryan Getzlaf, který za tento zákrok dostává dvouminutový trest.

18:03
    Sam Bennett (Calgary) napadá rozehrávku soupeře, ale při tom si pomáhá hákováním, dvě minuty pro domácího útočníka, hosté si zahrají přesilovou hru.
    17:34 Střela Getzlafa a dobrý zákrok domácího gólmana

17:34
    Ryan Getzlaf (Anaheim) pálí z mezikruží, Mike Smith ale vyráží a puk získávají domácí.

16:44
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Francois Beauchemin – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Garnett Hathaway – 2 min., hrubost).

13:07
    Garnett Hathaway (Calgary) se snaží přehodit Gibsona, ten ale dokázal jeho pokus zneškodnit a nyní výrazně podržel svůj tým.
    08:35 Mark GIORDANO - 2:0

08:35
    Další chyba Anaheimu ve vlastní třetině při rozehrávce, tentokrát dobrou práci odvedl Matthew Tkachuk, který přihrál na modrou čáru, tam napřáhl ke střele MARK GIORDANO a vypálil, puk nešťastně tečoval bránící Kevin Bieksa, takže Gibson již nestihl na změnu směru zareagovat. Asistence: Mikael Backlund a Matthew Tkachuk.
    07:51 Micheal FERLAND - 1:0

07:51
    Anaheim chybuje v rozehrávce ve vlastní třetině, puk celkem snadno vybojoval Johnny Gaudreau, který najel k zadnímu mantinelu z pravé strany, odkud vybídl ke skórování MICHEALA FERLANDA před brankou, ten prostřelil Gibsona a domácí jdou do vedení. Asistence: Johnny Gaudreau.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Ferland (J. Gaudreau), 9. Giordano (Backlund, Tkachuk), 60. D. Hamilton (Ferland, Monahan) – 43. Silfverberg, 47. Getzlaf (H. Lindholm, Manson)

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – D. Hamilton, Giordano, Hamonic, Brodie, Stone, Kulak – Ferland, Monahan, J. Gaudreau – Brouwer, Backlund, Tkachuk – Hathaway, Jankowski, S. Bennett – Lazar, Stajan, Mangiapane.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson, H. Lindholm, Bieksa, Fowler, Montour, Beauchemin – Rakell, Getzlaf, Vermette – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Perry, Henrique, N. Ritchie – L. Shaw, D. Grant, Wagner.

Rozhodčí: Kowal, St. Pierre – Wheler, Amell

Diváci: 19 258