Pardubice – Třinec | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 1:0 (kon.) | | | Chomutov – Zlín | 2:0 (kon.) |
Jihlava – Mountfield HK | 1:3 (kon.) | | | Vítkovice – Litvínov | 6:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 3:1 (kon.) |
Plzeň – Liberec | 4:2 (kon.) |
Rusko – USA | 3:5 (kon.) | | | Česko – Německo | 1:2 (po pr.) | | | Kanada – Švédsko | 4:0 (kon.) |
Švýcarsko – Finsko | 2:3 (kon.) |
Havířov – Ústí n/L | 4:2 (kon.) |
Boston – Carolina | 7:1 (kon.) | | | Ottawa – Tampa | 6:3 (kon.) | | | Toronto – Vancouver | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Arizona – NY Rangers | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Colorado – Minnesota | 7:2 (kon.) | | | Calgary – Anaheim | 3:2 (kon.) |
Los Angeles – Nashville | 3:4 (kon.) | | | NY Islanders – New Jersey | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Philadelphia – Buffalo | 4:1 (kon.) |
Chicago – Edmonton | 4:1 (kon.) | | | Winnipeg – San Jose | 4:1 (kon.) | | | Washington – St. Louis | 4:3 (po pr.) |
Columbus – Florida | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Chabarovsk – Chanty-Mansijsk | 1:2 (kon.) | | | Vladivostok – Omsk | 5:4 (kon.) | | | Kunlun – Novosibirsk | 7:4 (kon.) |
Čeljabinsk – Jekatěrinburg | 5:2 (kon.) | | | Toljatti – Petrohrad | 0:5 (kon.) | | | Jaroslavl – Dynamo Moskva | 2:1 (po pr.) |
Jokerit – Magnitogorsk | 1:2 (po pr.) | | | HC Slovan – CSKA Moskva | 0:3 (kon.) |
Innsbruck – Znojmo | 9:2 (kon.) |
HC Litvínov – Žďár n/S | 3:2 (kon.) | | | Letňany – Vsetín | 2:4 (kon.) |
Slavia – Ústí n/L | 2:3 (po pr.) |
Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Nové Zámky – Košice | 1:2 (po pr.) | | | Poprad – Nitra | 3:4 (kon.) |
Detva – Žilina | 4:1 (kon.) | | | Zvolen – Trenčín | 3:4 (0:2 po s.n.) |
Skalica – Trnava | 3:2 (kon.) | | | Topoľčany – Prešov | 5:0 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Michalovce | 1:7 (kon.) |
Spišská N. Ves – Pov. Bystrica | 4:5 (po pr.) | | | Dubnica – Nové Zámky B | 0:0 (kont.) |
Telč – Tábor B | 2:8 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Soběslav | 7:6 (po pr.) | | | HC Rokycany – Nejdek | 9:6 (kon.) |
Frýdlant – HC Varnsdorf | 8:6 (kon.) | | | Krnov – Orlová | 5:3 (kon.) | | | H. Benešov – Studénka | 3:7 (kon.) |
Mělník – Neratovice | 2:3 (po pr.) | | | V.Popovice – Mladá Boleslav B | 6:4 (kon.) | | | HC Domažlice – Klatovy | 3:4 (kon.) |
Trstěnice – Cheb | 4:7 (kon.) | | | PZ Kladno – Rakovník | 4:5 (kon.) | | | Poruba "B" – Rožnov p. R. | 7:2 (kon.) |
Žabonosy – Lev Benešov | 0:5 (kon.) | | | TJ Sušice – Chotíkov | 1:9 (kon.) | | | Třemošná – Tachov | 5:6 (kon.) |
Hluboká n.V. – Humpolec | 5:4 (kon.) | | | HC Vajgar – Radomyšl | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Hronov – Opočno | 7:2 (kon.) |
Nový Bydžov – Náchod | 7:3 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – HC Jičín | 2:5 (kon.) | | | Jaroměř – Nová Paka | 4:3 (kon.) |
Choceň – Moravská Třebová | 3:4 (kon.) | | | Chotěboř – Česká Třebová | 1:8 (kon.) | | | Litomyšl – Polička | 3:6 (kon.) |
BK Havlíčkův Brod B – Světlá nS | 4:6 (kon.) | | | Chrudim – Hlinsko | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Zlín sledge – Karlovy Vary | 0:0 (*11:30) | | | Studénka Sledge – Litvínov | 0:0 (*11:30) | | | SOHO Olomouc – SHK Mustangové | 0:0 (*11:30) |
Győr – Znojmo | 1:6 (kon.) |
HC Čápi – Tomahawk | 3:5 (kon.) | | | Tango Klatovy – Marsy Klatovy | 5:4 (kon.) | | | HC 2009 Nýrsko – Poběžovice | 2:3 (kon.) |
Louny – Roudnice | 8:6 (kon.) | | | Kadaň – | 5:15 (kon.) | | | Litoměřice B – Klášterec nO | 7:5 (kon.) |
konec
AZ Havířov
4:2
(1:1, 3:0, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Legendy hokejové Sparty v příbězích, jaké jste ještě nečetli. Objednávejte knihu Souhvězdí Sparta na Marken.cz.
|
||
Třetí třetina přinesla jen snížení na straně Ústí. Tři body tudíž zůstavají v Havířově. Další zápas sehraje Havířovský celek v sobotu 13.1.2018 v 17:30 na půdě GASCONTROL Arény.
(19:15:00)
|
||
Konec zápasu.
|
||
59:21
|
Tomi se snažil vyvést puk a zakončit do odkryté branky, puk však trefil jen Ústeckou hůl.
|
|
59:10
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Roman Rác – 2 min., podražení).
|
|
59:04
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Roubík – 2 min., podražení).
|
|
58:44
|
Rác zašlápl puk v rohu kluziště a tudíž se bude vhazovat po levici Volkeho.
|
|
58:12
|
Hosté zkoušejí hru bez brankáře.
|
|
57:56
|
Hosté: Oddechový čas.
|
|
57:56
|
Po zmatcích za Bláhovou brankou raději ukrývá Havířovský gólman puk pod svou lapačku.
|
|
57:10
|
Volke šikovně rozehrál puk za vlastní brankou.
|
|
55:55
|
Do samostatného úniku se dostal Jiří Fronk, Volke však vytáhl skvělý zákrok a drží tak ještě Ústeckou naději.
|
|
55:28
|
Ústí zakládá svůj přesilovkový útok.
|
|
54:54
|
Domácí se osvobozují.
|
|
53:56
|
Bláha nadvakrát svými skvělými zákroky zachránil domácím dvoubrankový náskok.
|
|
53:40
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Tomáš Drtil – 2 min., krosček).
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
53:29
|
Kotalova střela končí na tyči.
|
|
53:13
|
Kotalova střela je sraženo opět do ochranné sítě.
|
|
53:10
|
Hosté v plném počtu.
|
Branky a nahrávky:
11. Fronk (L. Bednář, Maruna), 25. M. Kalus (Fronk, Matai), 36. Baláž, 37. Maruna (Luža) – 8. Vrdlovec (D. Merta, Kružík), 44. Vrdlovec (Navarra, D. Merta)
Rozhodčí: Obadal, Koziol – Polák, Konvička
Diváci: 1339
Neproměněná penalta:
AZ Havířov:
Bláha (K. Šimeček) – Drtil, Krisl (C), Luža, Dudek, Chroboček, R. Havel (A) – Tomi, Matai, M. Kalus – Fronk, Rác, Maruna (A) – Kanko, L. Bednář, Kotala – Gřeš, Pořízek, Baláž – Bambula.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – M. Zdvořáček, Šenkeřík, Husák, M. Vágner (C), Vaněk – Gengel, Roubík (A), Severa – D. Merta, Vrdlovec (A), Kružík – Macek, M. Chalupa, Najman – Navarra, T. Jandus.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – M. Zdvořáček, Šenkeřík, Husák, M. Vágner (C), Vaněk – Gengel, Roubík (A), Severa – D. Merta, Vrdlovec (A), Kružík – Macek, M. Chalupa, Najman – Navarra, T. Jandus.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Obadal, Koziol – Polák, Konvička
Diváci: 1339
Jan Kudělka