Bohemians – Liberec 6:7 (1:2 po s.n.) | Bulldogs – Otrokovice 2:5 (kon.) | Florbal Ústí – Mladá Boleslav 3:7 (kon.)

65:00
    Liberec nakonec úspěšnější v samostatných nájezdech, Radek Valeš je střelcem rozhodující branky!
    59:44 Petr SALÁT - 6:6

59:44
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen přichází srovnání! PETR SALÁT se na pravé straně dostal z dlouhé vzdálenosti ke střele, překvapil Kotoučka a nejspíše poslal utkání do prodloužení! Asistence: Lukáš Veselý.
    57:19 David ŠIMEK - 6:5

57:19
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Necelé tři minuty před koncem třetí dvacetiminutovky se domácí dostávají znovu do vedení! Prosadil se tvrdou ranou téměř z poloviny hřiště DAVID ŠIMEK. Asistence: Jakub Šárka.

47:15
    JAKUB ŠÁRKA proměnil svůj samostatný nájezd a srovnal skóre! Zároveň také domácí hráč zkompletoval hattrick!
    43:56 Jakub ŠÁRKA - 4:5

43:56
    Drama pokračuje, domácí brzy odpovídají a snižují! JAKUB ŠÁRKA teď udělal kličku do bekhendu, poté se dokázal prosadit díky střele na bližší tyčku! Asistence: Pavel Čihák.

42:49
    PETR SALÁT dostal výbornou přihrávku od Janoty a proti Kotoučkovi se nemýlil! Místo vyrovnání je tu náskok pro liberecké hráče o dvě branky! Asistence: Tomáš Janota.

39:59
    Neskutečné! Ještě před zhruba sedmi minutami hosté prohrávali o tři góly, vteřinu před koncem druhé třetiny už ale vedou! Na časomíře svítí 20:00, ovšem rozhodčí gól uznávají. Prosadil se RADEK VALEŠ. Asistence: Prokop Ferdan.
    36:23 Adam BALATKA - 3:3

36:23
    Necelé čtyři minuty stačily hostům na to, aby dokázali srovnat krok! ADAM BALATKA se s míčkem otočil a vystřelil pod horní tyčku, Kotouček toho moc neviděl! Asistence: Jan Šoltys.
    33:31 Prokop FERDAN - 3:2

33:31
    Uběhlo něco málo přes třicet vteřin, hosté se opět prosazují! Znovu to byl PROKOP FERDAN, který zůstal úplně volný na levé straně a i se štěstím snížil na rozdíl jediné branky! Asistence: Tomáš Marek.
    32:55 Prokop FERDAN - 3:1

32:55
    Dlouho to vypadalo, že z této početní výhody nic nebude. Poté se však na středu hřiště k balónku dostal PROKOP FERDAN, který svou ranou přímo z první dnes jako první našel recept na brankáře Kotoučka! Asistence: Petr Salát.
    26:28 Jakub ŠÁRKA - 3:0

26:28
    Pražané odskakují už na rozdíl tří branek! Výborně se nyní do střely opřel JAKUB ŠÁRKA, který nedal Janotovi absolutně žádnou šanci! Asistence: Pavel Čihák.

16:24
    Domácí přesilovou hru využívají a odskakují na rozdíl dvou gólů! MATYÁŠ KREBNER na nic nečekal a svou střelou propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Pavel Čihák.
    09:33 Antonín PALATÍNUS - 1:0

09:33
    Domácí florbalisté otevírají v polovině první třetiny skóre tohoto utkání! Obrovský důraz před bránou předvedl zakončující ANTONÍN PALATÍNUS, který nadvakrát překonal Janotu! Asistence: Ľuboš Šefčík.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 10. Palatínus (Šefčík), 17. Krebner (Čihák), 27. Šárka (Čihák), 44. Šárka (Čihák), 48. Šárka (TS), 58. Šimek (Šárka) – 33. Ferdan (Salát), 34. Ferdan (Marek), 37. Balatka (Šoltys), 40. Valeš (Ferdan), 43. Salát (Janota), 60. Salát (Veselý), rozh. náj. Valeš