Bohemians – Židenice 9:7 (kon.) | Panthers – Liberec 4:2 (kon.) | Chodov – Olomouc 6:0 (kon.)
FbŠ Bohemians
9:7 (2:3, 1:3, 6:1)
K1 Florbal Židenice
Neděle 07.01.2018, 13:00 • SH Děkanka • Extraliga žen • 15. kolo

Je konec. Židenice předváděly dvě třetiny výborný florbal a svému soupeři byly více než vyrovnaným soupeře. Do třetí třetiny ovšem nastoupilo jiné Bohemians, které doslova smetlo ve třetí části svého soupeře. Domácí kompletně ze stavu 3:6 otočily utkání šesti brankami na 9:6. Za hosty pouze korigovala pár vteřin před koncem Martin Indráková. Bohemians tak zvládlo těžké utkání na své půdě proti Židenicím a raduje se z vítězství 9:7. (14:53:39)

59:32
    Židenice právě vstřelily branku!
    Hostující MARTINA INDROVÁ dokázala dorazit míček za záda Kreisingerové a snižuje na 7:9. Ve florbale je možné vše, ovšem času na vyrovnání je již málo. Asistence: Monika Dundelová.

59:06
    Eliška Nová si poradila proti dvěma protihráčkám. Navíc byl hostujícím hráčkám odpískán faul.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto. Rychlou akci domácího celku zakončila přesnou střelou JESSICA ZLÁMALOVÁ. Asistence: Hana Poláková.

57:27
    Poláková si vzala na levé straně míček, udělala několik kroků a tahem pálila na branku. Krištofová míček dokázala vyrazit mimo tři tyče.

56:55
    Zlámalová výborně zakročila proti jedné z hostujících hráček a ihned poslal své spoluhráčky do útoku.

55:51
    Hostující hráčky po dlouhé době zatlačily domácí. Nicméně tlak Židenic dlouho netrval a míček se opět ocitl na čepelích domácích hráček.

54:47
    Krištofová předvedla výborný zákrok po střele Kadidlové, která mířila k levé tyči.

53:51
    Židenice ve třetí třetině kompletně přestal hrát. U míčku jsou opět domácí hráčky, které opět kombinují před brankou hostů.

52:10
    Bohemians dělají důležitý krok za dnešním vítězstvím. Chvíli po vedoucí brance klokanek skóruje opět ANDREA SATÝNKOVÁ, která jako druhá hráčka v dnešním utkání kompletuje hattrick. Asistence: Adéla Bočanová.

51:52
    Divišová to zkusila střelou zpoza obrýnyně. Její rána však k brance nedošla.

50:37
    Domácí hráčky otáčejí ve třetí třetině vývoj utkání. Tlak klokanek dokázala přetavit v sedmou branku ANDREA SATÝNKOVÁ, která nedala brankářce Židenic šanci. Asistence: Eliška Reischlová.

50:05
    Je před námi posledních deset minut třetí třetiny. Dočkáme se nějakého rozuzlení ještě v základní hrací době?

49:41
    Klokanky se ubránily oslabení. Heráková je zpět ve hře.

48:12
    Kreisingerová musela dvakrát zasahovat. Židenice hrají přesilovou hru velmi dobře.

47:41
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Michaela Heráková – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

Dnešní utkání sleduje 55 diváků.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Poláková, 18. Satýnková (Divišová), 33. Poláková (Nová), 41. Reischlová (Zlámalová), 41. Reischlová (Loudová), 47. Bočanová (Reischlová), 51. Satýnková (Reischlová), 53. Satýnková (Bočanová), 58. Zlámalová (Poláková) – 1. Hyksová (Indrová), 7. Hyksová (Indrová), 16. Valehrachová (Léblová), 25. Hyksová (Drápalová), 29. Dundelová (Pospíšilová), 35. Smutná (Drápalová), 60. Indrová (Dundelová)

FbŠ Bohemians: Kreisingerová (Omelková) – Šindelářová, Nguyenová, Císařová, Nová, Loudová, Hnátová, Divišová – Cukrová, Reischlová, Kadidlová – Poláková, Neubergerová, Zlámalová – Heráková, Bočanová, Kalecká – Satýnková.
    K1 Florbal Židenice: Krištofová (Remešová) – Sedláčková, Pravcová, Drápalová, Valehrachová, Pospíšilová – Knapová, Hyksová, Janečková – Smutná, Dundelová, Hřebíčková – Novotná, Praxová, Federselová – Indrová, Léblová.

Rozhodčí: Martin Petřík, Tomáš Podlesný