Bohemians – Židenice 9:7 (kon.) | Panthers – Liberec 4:2 (kon.) | Chodov – Olomouc 6:0 (kon.)
Panthers Praha
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
Crazy girls FBC Liberec
Neděle 07.01.2018, 16:00 • STODOLA Aréna Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 15. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z Extraligy žen. V rámci 15. kola se proti sobě postaví florbalistky Panthers Praha a Crazy girls FBC Liberec. My vám tohle utkání zprostředkujeme v online přenosu. Zápasem vás provede Týna Zíková.

Oběma týmům půjde v tomhle zápase o hodně. Vítězství totiž může v konečném zúčtování po skončení základní části jeden nebo druhý přiblížit do play-off.

Panthers Praha je po odehraných čtrnácti zápasech v průběžné tabulce na šesté pozici se ziskem dvaceti bodů. Letošní sezónu má dobře rozehranou a může tak prokouknout do play-off. Liberec je zatím desátý se ziskem deseti bodů a na postupové místa ztrácí dva body. Oba týmy tak mají v tomhle utkání o ambici postaráno.

Vzájemné zápasy z letošní sezóny:
    Crazy girls FBC Liberec – Panthers Praha 4:5

Crazyny tak mají svým soupeřkám co vracet, aby mohly oplatit porážku z vlastní palubovky.

Utkání začíná v 16:00 a vy jste k jeho sledování srdečně zvaní.

Panthers Praha: Topolová (Horňáková) – Vranová, Kučerová, Pitterlingová, Klvaňová, Fabiánová, Šusterová, Škopánová, Syslová, Kalinová – Vesecká, Lochmannová, Škvorová – Lamková, Slaná, Miklíková – Jelínková, Zittová.

Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová (Kadlecová) – Dlouhá, Ljachová, Kabeláková – Lerchová, Veidlová, Čermáková – Leierová, Rumlová, Pekárková – M. Mlejnková, Šamaninová.

Rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin.

Zahajovací sestava hostujícího celku nabíhá na hrací plochu.

Domácí Pantherky jsou již na hřiště. Utkání může začít!

00:01

00:05
    Úvodní buly tohoto utkání vyhrávají hosté.

00:20
    Liberci se útok nepodařil a na míčku jsou nyní domácí.

00:45
    Další útočná akce Crazynám nevyšla.

00:54
    Tým Panthers právě vstřelil branku!
    Autorem branky je BARBARA JELÍNKOVÁ. Asistence: Tereza Syslová.

01:16
    Šamaninová v rychlém útoku zakončovala, ale míček se odrazil od florbalky jedné ze soupeřek.

01:25
    Rumlová téměř z poloviny nepropálila zeď soupeřek.

01:53
    Hraje se velmi rychle a tvrdě.

03:30
    Střela Šusterové se odrazila od Šamaninové.

03:41
    Šamaninová se dostala do individuální šance. Neprošla ale přes jednu ze soupeřek.

04:20
    Crazyny se usadily před brankou, zakončení se jim ale nedaří.

05:39
    Štěpánová úspěšně zasahuje.

06:25
    Lochmannová uklidňuje situaci a drží míček na vlastní polovině.

06:55
    Rychlou útočnou akci domácích překazila až gólmanka Liberce.

07:30
    Liberečanky drří míček na svých florbalkách, do výrazných šancí se ale nedostávají.

07:59
    Přihrávka Miklíkové na Lamkovou neprošla přes soupeřky.

08:45
    Pitterlingová neprostřelila obranu hostí.

09:28
    Syslová poslala přihrávku na Jelínkovou, která ještě hledala před prázdnou brankou osamocenou Slanou. Ta ale míček nezasáhla.

10:15
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KLÁRA LEIEROVÁ. Asistence: Nikol Pekárková.

10:53
    Pitterlingová v šanci neúspěšná. Do rychlého protiútoku se dostala Šamaninová, ale domácí gólmanka byla úspěšnější.

11:49
    Hra se přesouvá z jedno strany na druhou.

13:25
    Pitterlingová trefuje břevno liberecké branky!

14:03
    Šamaninová v individuální akci neprošla přes Zittovou.

16:12
    Pantherkám se nedaří správně usměrnit balónek za gólmanku Štěpánovou.

17:03
    Slaná přečetla rozehrávku Liberce a ihned se přesunula do úniku. Sama proti Štěpánové však nebyla úspěšná.

17:22
    Tentokrát v úniku Kalinová! Ale i nyní Štěpánová vytáhla pěkný zákrok a drží svůj tým.

18:57
    Vyloučení v týmu Crazy girls FBC Liberec (Oxana Šamaninová – 2 minuty, Sekání).

19:37
    Syslová v obrovské šanci na velkém brankovišti míjí branku Liberce!

20:00

Střely první třetiny:
    Domácí – 9
    Hosté – 10

První třetina byla velmi vyrovnaná. Jako první se dokázaly prosadit Pantherky a to již v první minutě. Crazyny pak úspěšně srovnaly. Komu se bude dařit více?

20:01

20:05
    I druhé úvodní buly vyhrává Liberec.

20:15
    Rychlý útok hostí skončil neúspěchem a domácí se zmocňují balónku.

20:32
    Pantherky mají k dispozici výhodu přesilové hry, ale nedaří se jim usadit se na útočné polovině.

20:57

20:58
    Zittová ještě pálí mimo.

21:30
    Kalinová v neskutečné šanci netrefuje prázdnou branku!

21:46
    Autorem branky je MICHAELA MLEJNKOVÁ. Asistence: Klára Leierová.

22:18
    Na obou stranách se začínají objevovat drobnější chyby.

23:30
    Liberecká obrana nyní úspěšná proti střele Lamkové.

24:05
    Vyloučení v týmu Panthers Praha (Veronika Zittová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

24:19
    Liberec se drží na útočné polovině, ale střelecky se mu příliš nedaří.

25:03
    Gólmanka Horňáková úspěšně zasahuje a vyhzauje balónek na druhou poloviny hřiště.

25:50
    Pantherkám se daří bránit oslabení.

26:05

27:49
    Závar před domácí brankou! Za Horňákovou se několikrát snažily dorážet Mlejnková s Leierovou!

28:59
    Střelu Leierová zblokovala stínící spoluhráčka Veidlová.

29:48
    Obrovská šance domácích! Liberecká obrana zaspala a Pantherky se dostaly do úniku dvě na nulu! Kalinová mohla nahrát své spoluhráčce před odkrytou brankou, místo toho ale poslala míček do ležící Štěpánové.

30:28
    Vyloučení v týmu Crazy girls FBC Liberec (Veronika Ljachová – 2 minuty, Špatné střídání).

31:10
    Zittová téměř z poloviny pálí, ale Štěpánová stihla včas zasáhnout

31:25
    Autorem branky je PETRA ŠUSTEROVÁ. Asistence: Tereza Pitterlingová.

33:24
    Pantherky se drží na míčku, ale ke střele se nedostávají.

34:33
    Je opět srovnáno a rozhodčí signalizují výhodu pro domácí.

35:46
    Síly na hřišti jsou velmi vyrovnané.

36:40
    Horňáková nyní několikrát odolala velkému tlaku soupeřek.

37:06
    Vyloučení v týmu Panthers Praha (Ivana Lamková – 5 minut, Hrubost).

38:40
    A další parádní zákrok vytáhla domácí gólmanka Horňáková.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:47
    Slaná se parádně prokličkovala před tři soupeřky! Liberec musela nakonec zachraňovat Štěpánová.

40:00

Střely druhé třetiny:
    Domácí – 9
    Hosté – 10

40:01

40:05
    Liberec má stále k dispozici výhodu přesilové hry.

41:12
    Crazyny drží míček za vlastní brankou a vymýšlejí taktiku.

42:06

42:35
    Horňáková neviděla skrytou střelu, ale naštěstí pro domácí byla zasažena přímo do hrudi.

43:20
    Lochmannová svým pokusem trefuje pouze gólmanku Štěpánovou.

44:24
    Další obrovský tlak vyvíjely Crazyny. Domácí Horňáková vytáhla několik parádních zákroků za sebou a drží svůj celek.

45:30
    Lamková v šanci zkouší svůj bekhend, ale trefuje pouze gólmanku.

45:50
    Hra začíná být velmi vyhrocená. Pekárková nyní srazila k zemi Lochmannovou, přes kterou následně spadla a nepříjemně se praštila do hlavy. Doufáme, že bude vše v pořádku.

46:17
    Vyloučení v týmu Crazy girls FBC Liberec (Adéla Dlouhá – 2 minuty, Sekání).

47:13
    Pěknou dalekou ránu Lochmannové chytá jednou rukou Štěpánová.

48:17

48:31
    Autorem branky je ANEŽKA SLANÁ. Asistence: Ivana Lamková.

50:46
    Vránová zkouší také pálit, ale hostující gólmanka je pozorná.

52:17
    Syslová se chystala do úniku, ale Dlouhá ji zastavila.

52:51
    Autorem branky je IVANA LAMKOVÁ. Asistence: Veronika Zittová.

54:15
    Pitterlingová vyslala svou dělovku mimo libereckou branku.

55:18
    Syslová skvěle našla volnou Lamkovou, ta ale svou šanci posílá mimo.

56:34
    Miklíková se hnala podél mantinelu, byla sice zastavena, ale získala pro svůj tým výhodu volného úderu.

56:58
    Slaná v další šanci! Neodkázala ale dostat míček až za záda liberecké gólmanky.

57:42
    Oddechový čas pro hosty.

57:45
    Liberec zkouší hru bez gólmanky.

58:02
    Domácí měly několik šancí trefit se do prázdné branky, ale míšek tam už nedoletěl.

58:42
    Štěpánová se musela na chvíli vrátit do branky. Nyní už ale míří opět na střídačku.

59:01
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

59:50
    Liberec se ještě snaží tlačit, avšak veškeré akce kazí domácí obrana.