Čerepovec – Kazaň 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Ufa 3:4 (1:2 po s.n.) | Spartak Moskva – Nižněkamsk 3:2 (kon.)
Riga – Soči 3:4 (0:3 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:4 (2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)
Salavat Julajev Ufa
Pondělí 08.01.2018, 15:00 • Nagorny Arena • KHL

Je konec, velmi dramatické utkání dospělo nakonec až do samostatných nájezdů, ve kterém si připsali bonusový bod hráči Ufy. Nájezdy rozhodl Anton Burdasov.

Ode mne je to pro dnešek vše, někdy zase napočtenou! (17:38:28)

Anton BURDASOV - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Salavat Julajev Ufa.
    V dovednostní disciplíně se hostující hráči prosadili hned dvakrát, zatímco domácí jen jednou. ANTON BURDASOV rozhodl nájezdy povedenou střelou pod víko.

Samostatné nájezdy začínají.

Je za námi i prodloužení, ve kterém branka nepadla, což znamená jediné, samostatné nájezdy! V prodloužení byla k vidění spousta šancí, ale brankáři zazářili a nepustili za svá záda ani jeden kotouč.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    Deset vteřin před koncem se ještě domácí hokejisté pokusili o útok. Ten vedl Grigorjev, ale stav zůstal nerozhodný a my uvidíme samostatné nájezdy!

64:44
    Dělovou ránu vyslal od modré Zubov a Tichomirov měl co dělat, aby lapačku natáhnul tam, kam potřeboval.

64:08
    Ti ale udělali obrovskou minelu v obranném pásmu, přesto je stav stále nerozhodný. Domácí hráči chtěli dostat puk až do prázdné brány, což se jim nakonec nepodařilo.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 4. Galuzin (Sabolič), 13. S. Kosticyn (Stoljarov), 58. S. Kosticyn (Krasnoslobodcev, Barancev) – 22. Sajustov (Zubov, Tkačov), 29. Lisin (Loginov, Bartulis), 59. Larsen, rozh. náj. Burdasov