Čerepovec – Kazaň 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Ufa 3:4 (1:2 po s.n.) | Spartak Moskva – Nižněkamsk 3:2 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Soči.
    Autorem vítězného nájezdu je DMITRIJ LUGIN!

63:36
    Jevgenij Lapenkov jel sám na domácího brankáře, jenže kličkou zmátl sám sebe a puk mu na poslední chvíli uskočil daleko od hokejky!
    59:30 Sean COLLINS - 3:3

59:30
    Soči právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Soči se nakonec dočkalo a hosté posílají utkání do prodloužení! SEAN COLLINS tečoval nahození od modré čáry a svou druhou brankou v utkání vystřelil hostům naději! Asistence: Jyrki Jokipakka, Dmitrij Lugin.

58:48
    Je to tak! Soči se o vyrovnání pokouší v šesti bruslařích na ledě!

58:47
    Hostující trenér si vyžádal oddechový čas! Dmitrij Šikin už podle všeho zůstane na střídačce!

54:06
    Alexandr Akmaldinov se po pravém křídle prodral do útočného pásma, prosmýkl se před branku, obešel i brankáře, ale v pádu už nezasunul puk do branky!

50:39
    Alexandr Akmaldinov se před brankou domácího celku natáhl po odraženém kotouči a snažil se jej uklidit do branky! V pádu však trefil jen brankáře!

41:31
    Hostující střídačka dostává podruhé v dnešním utkání trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
    40:33 Sean COLLINS - 3:2

40:33
    Hosté hned v úvodu třetí třetiny snižují na 3:2! Zbytek utkání ještě bude velké drama! Jevgenij Lapenkov nahodil puk od mantinelu a jeho pokus propadl za záda hostujícího brankáře! Podle všeho tam ale byla teč SEANA COLLINSE! Asistence: Jevgenij Lapenkov.

37:23
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Anssi Salmela – 2 min., podražení).
    Vyloučení v týmu HK Soči (Eric O'Dell – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

37:05
    Mikelis Redlihs mohl přidat další branku! K domácímu útočníkovi se puk odrazil po zásahu hostujícího brankáře, ale Redlihs trefil jen boční síť!

36:12
    Riga si zahraje přesilovou hru! Hostující střídačka vyfasovala dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
    34:09 Mikelis REDLIHS - 3:1

34:09
    Riga právě vstřelila branku!
    Domácí Riga znovu navyšuje své vedení! Fanoušci na tribunách se dnes skvěle baví! Maris Bičevskis bez váhání přihrál mezi kruhy a MIKELIS REDLIHS dělovkou prostřelil hostujícího brankáře! Asistence: Maris Bičevskis, Lauris Darzinš.
    20:14 Mikelis REDLIHS - 2:1

20:14
    Riga se krátce po přestávce dostává do vedení! Domácí celek využívá přesilovkou hru! MIKELIS REDLIHS si sjel před branku, kam dostal parádní přihrávku přesně na hokejku a krásnou střelou poslal domácí do vedení! Asistence: Lauris Darzinš, Miks Indrašis.

19:07
    Bude se znovu vylučovat! Dvě minuty za hákování si tentokrát odsedí hostující Ruslan Pedan.

16:07
    Alexandr Akmaldinov se provinil hákováním a zaslouženě vyfasoval dvě minuty.

13:12
    Přesilovku si nyní zahraje také Soči! Guntis Galvinš totiž dostává dvě minuty za podražení.
    11:29 Brandon MCMILLAN - 1:1

11:29
    Je vyrovnáno! Soči se z vedení příliš dlouho netěšilo! Dinamo totiž sehrálo pohlednou akci! Frenks Razgals z rohu útočného pásma poslal přesnou přihrávku před branku a BRANDON MCMILLAN se štěstím překonal brankáře! Asistence: Frenks Razgals.
    09:37 Eric O'DELL - 0:1

09:37
    A pozor! Hosté se v oslabení dostávají do vedení! Tak to je pro Dinamo obrovský šok! ERIC O´DELL se v útočném pásmu dostal k puku, obhodil si Stolleryho, obelstil brankáře a s přehledem otevřel skóre! Asistence: Sergej Šmeljov.

07:48
    A Soči bude hrát ve třech! Lisov totiž zbytečně fauloval a dostává dvě minuty za krosček.

07:22
    Bude se vylučovat! Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Jevgenij Lapenkov.

05:32
    První zajímavá akce také na straně Dinama! Mikelis Redlihs si sjel na přihrávku mezi kruhy, jenže nedokázal zvednout puk nad beton hostujícího brankáře!

04:16
    Pavel Padakin si sjel na krásnou přihrávku mezi obránce domácího celku, kotouč si pokryl tělem, jenže svůj bekhendový blafák nedotáhl do konce!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 12. McMillan (Razgals), 21. M. Redlihs (Darzinš, Indrašis), 35. M. Redlihs (Bičevskis, Darzinš) – 10. O'Dell (Šmeljov), 41. Collins (Lapenkov), 60. Collins (Jokipakka, Lugin), rozh. náj. Lugin