Čerepovec – Ufa 3:2 (po pr.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 4:2 (kon.) | Spartak Moskva – Soči 2:3 (po pr.)

Lukáš Radil (SPM) 1+0, 1 střela, čas na ledě 23:03
    Adam Polášek (SOC) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:57 (20:11:05)

Statistiky utkání:
    Střely na branku – 23-41.
    Zblokované střely – 16:7.
    Vyloučení – 5:2.
    Využití přesilovek 0/2 – 2/5.
    Vhazování – 22:36.

Je tu konec! Prodloužení nakonec vyznělo lépe pro hostující celek, který využil přesilovou hru. Dva body tudíž putují do Soči, naopak moskevské mužstvo se bude muset spokojit pouze s bodem.

64:47 Jevgenij LAPENKOV - 2:3

64:47
    Soči právě vstřelilo branku!
    Přesilová hra je využita a druhý bod berou hosté! Po přihrávce k levému kruhu z první pálil JEVGENIJ LAPENKOV, jenž zamířil přesně mezi betony. Asistence: Jonathon Blum a Sergej Šmeljov

64:02
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (2 min. – příliš mnoho hráčů).
    64:01 Obrovské štěstí Spartaku.

64:01
    Obrovské štěstí domácích! Kotouč proskakoval kolem brankové čáry, kde hosté ani natřikrát nedopravili hrací předmět na místo určení.

63:23
    K vidění není zrovna strhující podívana, neboť se oba týmy pokoušejí o velmi rozvážné kombinace. Není se čemu divit, každá chyba může být smrtící.

62:58
    Na hrací plochu se dostal také Lukáš Radil, jenž počkal až dostřídají jeho dva kolegové.

61:47
    Vzápětí se neujala ani rána z hole kapitána O´Della, v cestě mu totiž stál připravený Bespalov. Vhazovat se bude před domácím brankářem.

61:13
    Domácí brankář předvedl doslova tygří skok, čímž vyslal do souboje jeden na jednoho Leščenka. Jeho zakončení ale směřovalo pouze do Barulina.

60:47
    Collins spěchal za odraženým kotoučem a poté přihrál Luginovi. Ten zkusil štěstí z mezikruží, Bespalov ale jeho ránu celou dobu viděl.

60:22
    Začalo nám avizované prodloužení a hrát se bude samozřejmě ve třech na obou stranách.

60:01

Ve třetí třetině jsme se pro změnu dočkali hned dvou branek, přičemž se radovaly oba celky. Pět minut před koncem dokázalo Soči vyrovnat, čímž poslalo zápas do prodloužení. To začne za pár okamžiků.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

David Suchý

Branky a nahrávky: 9. A. Voronin (V. Komarov), 41. Radil (Chochlačov) – 26. Šmeljov (Padakin, Lugin), 54. Laričev (A. Ivanov, Chlopotov), 65. Lapenkov (Blum, Šmeljov)

Spartak Moskva: Bespalov (Truškov) – Kolcov, Kalinin (C), Kulik, V. Lajunen, A. Osipov, Judin, V. Sorokin – Chochlačov (A), Stoa, Radil – Podšendjalov, Děrgačov, Leščenko – V. Komarov, A. Voronin (A), Mirnov – Černych, Gubin, Cyplakov.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Jokipakka, Čmychov, Blum, Polášek, Ščitov (A), Mamkin, Chomickij – Lapenkov (A), Lugin, Collins – O'Dell (C), Padakin, Šmeljov – Laričev, Chlopotov, A. Ivanov – Točickij, Wellman, Tomilin – Starkov.

Rozhodčí: Bondar, Gašilov – Bersenjov, Judin