Benátky n/J – Vsetín 1:9 (kon.) | Třebíč – Frýdek-M. 2:0 (kon.) | K. Vary – Prostějov 4:0 (kon.)
Ústí n/L – Kadaň 1:3 (kon.) | Kladno – Motor ČB 1:2 (kon.) | Přerov – Havířov 6:3 (kon.)
Litoměřice – Slavia 2:0 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 10.01.2018, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Chance liga • 38. kolo

Během třetí třetiny jsme se dočkali jednoho gólu, o který se postaral Jaromír Kverka.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, loučí se s vámi Kamila Ströerová. (19:44:16)

59:48
    Jestřábi se ještě pokouší něco vymyslet, ale nedaří se jim.

59:15
    Havlík pálil od modré, ale střela mířila nad Kuchařovu branku.

58:55
    Do konce utkání zbývá jedna minuta.

58:49
    Jakub Flek se opět blížil ke vstřelení gólů, ale nepodařilo se mu Groha překonat.

58:19
    Prostějov se ještě pokouší útočit, ale obrana karlovarských hokejistů výborně brání.

57:36
    Pro Ondřeje Kuchaře se jedná o první zápas v letošní sezoně za A-tým. Mimo charitativní utkání v Sokolově.

57:25
    Střídání v týmu HC Energie Karlovy Vary: ze hřiště odchází Filip Novotný, přichází Ondřej Kuchař.

56:37
    Karlovarští se drží ve vlastní třetině a zakládají nový útok, který končí až u brankáře hostů.

55:11
    Jakub Flek výtečně obehrál všechny hráče Prostějova. Následně dostal krásnou přihrávku, ale střelou z mezikruží se nedokázal prosadit.

Dnešní utkání sleduje 2122 diváků.

54:41
    Michal Vachovec se trefil přímo do betonu brankáře Prostějova.

53:19
    Další šance Karlových Varů. Jmenovitě se jednalo o Sebastiana Gorčíka, který se trefil přesně do gólmana.

52:47
    Daniel Krejčí pálil z mezikruží, střelu mohl dorážet Kverka.

52:13
    Petr Stloukal sebral volný kotouč a snažil se něco vymyslet na brankáře hostů, ale marně.

52:02
    Komerční přestávka.

51:49
    Jaromíra Kverku Groh bez problému vychytal.

51:15
    Ondřej Kuchař slaví během dnešního zápasu narozeniny, což se během utkání také připomnělo!

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 23. T. Rachůnek (Balán, Flek), 39. Balán (A. Rulík), 40. Flek (T. Rachůnek), 42. Kverka (Stloukal, Kohout)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (58. Kuchař) – Sičák (A), Krejčí, M. Rohan, Podlipnik, Šafář, Kovačevič – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Tuominen, Skuhravý (C), Gorčík – Vachovec, M. Zadražil, A. Rulík – Šik.
    LHK Jestřábi Prostějov: Groh (Neužil) – M. Drtina, D. Kolář, Ščotka, Havlík, Žovinec, Rašner – Fiala, Prokeš, Švec – Dvořáček, Venkrbec (C), L. Luňák – Nestrašil, Divíšek (A), Nouza (A) – Starý, V. Meidl, Rudovský.

Rozhodčí: Vrba, Kopeček – Malý, Šimán