Jihlava – Hr. Králové 2:2 (kon.) | Znojmo – Brno 0:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
0:1 (0:1)
FC Zbrojovka Brno
Středa 10.01.2018, 11:00 • UMT CSA VUT Brno • Tipsport liga • Skupina C

Tolik k druhému zápasu skupiny C v Brně. Budeme se těšit i na další textové přenosy ze zimní Tipsport ligy a přejeme všem fotbalovým fanouškům hezký den. (12:49:32)

V Brně právě skončil zápas mezi Znojmem a Zbrojovkou Brno. "Hostující" Zbrojovka měla v druhé půli jasnou převahu a utkání mohlo skončit i vyšším rozdílem, neboť brněnští fotbalisté zahodili hned několik velkých příležitostí. Nakonec rozhodla branka Vraštila z první minuty zápasu, ale také výkon brankáře Konvaliny – i díky němu Znojmo inkasovalo pouze jednou. Brno tak s šesti body kraluje tabulce skupiny C.

90

90
    V závěru duelu se již nic zajímavého nestalo a sudí tak končí zápas.

88
    Po rohu hlavičkoval Pavlík, ale ani jeho hlavička se neujala.

87
    Brno zahrává roh a domácí fandové si žádají druhou branku.

86
    Juhar kroutil míč k tyči, ale Konvalina mu překazil radost!

85
    Na druhé straně byl faulován Juhar a nabízí se mu možnost rozehrát standardku z výhodné pozice.

84
    Zničehonic registrujeme velkou šanci Znojma. Balon po centru jednoho z hráčů v černém skončil na břevně!

83
    Juhar v souboji s Pospíšilem si pomohl rukou a sudí odpískal faul.

79
    A pořád to není 2:0! Kratochvíl přiťukl Buchtovi, ten milimetrovou přihrávkou našel levačku Juhara, ale slovenský záložník nechal vyniknout gólmana Konvalinu!

76
    Za potlesku domácí tribuny opustil hřiště autor prvního gólu Vraštil a přepustil místo Radku Buchtovi.

74
    Brňané se na polovině hřiště nedomluvili a ztratili balon, čehož mohli využit hráči v černých dresech. Rychlý brejk se ale Znojmu příliš nepovedl a balonu se zmocnil stoper Pavlík.

73
    Ve vápně Znojma před Ziklem výborně zasáhl Pospíšil.

72
    Na polovině hřiště byl faulován Kratochvíl.

70
    Po roku zakončoval mimo střelec první branky Vraštil.

69
    Zikl v obležení dvou obránců pro svůj tým vybojoval rohový kop.

67
    Po centru Juhara se vzduchu pověsil Krejči, ale ani v tomto případě branka nepadla.

65
    Juhar dlouho váhal, co s míčem udělá, nakonec se z hranice vápna odhodlal ke střele levačkou. Rána mu ale vůbec nesedla.

Jakub Sabol

Branky: 2. Vraštil

1. SC Znojmo FK: 1. poločas: Konvalina – Cihlář, Gáč, Avdič, Antl – Ambrozek (c), Štrombach, Pospíšil, Lacko, Javůrek – Teplý
    2. poločas:Konvalina – Dramé, Avdič, Hladík, Helísek – Machuča, Malár, Pospíšil, Urbančok, Vichta – Teplý

Náhradníci: Koukal, Drame, Vichta, Hladík, Machuča, Malár, Helísek, Švarc, Urbančok

FC Zbrojovka Brno: 1.poločas:Melichárek – Vraštil, Kijanskas, Jovanović, Lutonský – Sedlák – Přichystal, Pilík, Růsek, O. Vintr – Koné
    2.poločas:Halouska – Vraštil, Pavlík, Kryštůfek, Lutonský – Polák – Juhar, Krejčí, Kratochvíl, Fortes – Zikl

Náhradníci: Krejčí, Halouska, Juhar, Floder, Polák, Kratochvíl, Fortes, ZIkl, Kryštůfek, Pavlík, Buchta R.

Rozhodčí: Dubravský, Antoníček, Polák