Ostrava – Val. Meziříčí 7:0 (kon.) | Kayserispor – Slovácko 4:1 (kon.) | Jablonec – Oberlausitz 6:0 (kon.)
Písek – Teplice 1:4 (kon.) | Plzeň – Domažlice 7:4 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
7:4 (6:2)
TJ Jiskra Domažlice
Středa 10.01.2018, 17:00 • Stadion FC Viktoria Plzeň, Luční ul. • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z přátelského fotbalového klání, ve kterém proti sobě nastoupí FC Viktoria Plzeň a Jiskra Domažlice.

Viktoria Plzeň jakožto aktuálně nejlepší český celek zahájil společnou přípravu 5.1.2018. Hráči však již nyní mají v nohách naběháno nespočet kilometrů z individuální přípravy, kterou jim Pavel Vrba naordinoval. Již v neděli odehráli svůj první přípravný zápas, kdy porazili Ústí nad Orlicí 3:0. Přestupové období bylo pro západočeský celek poměrně klidný. Její řady především do budoucna posílil olomoucký Tomáš Chorý. Opačným směrem pouze na hostování putuje Jakub Řezníček.

8.1.2018 zahájil přípravu na jarní sezonu ČFL pátý tým tabulky 18 členného pelotonu TJ Jiskra Domažlice, pro který je dnešní přípravný zápas prvním. Ještě klidnější přestupový kolotoč než u plzeňské Viktorie, byl u týmu Jiskra Domažlice, jehož soupiska zatím, dle našich informací, zůstává beze změn.

1

3
    Domácí mají od prvních minut míč na kopačkách a již vybojovali první roh.

4
    Nepomáhá ani vysoký pressing Jiskry.

7
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Viktoria přetavila svojí převahu v úvodní gól, o který se postaral MILAN HAVEL.

10

FC Viktoria Plzeň: Šiman – Havel, Hubník, Piroch, Limberský – Hrošovský, Ivanschitz – Petržela, Kolář, Kopic – Chorý

Jiskra Domažlice: Švihořík – Kadar, Bauer, Hrubý, Teršl, Mlynařík – Pfeifer,Braun, Došlý- Mužík,Sedláček.

13
    Viktoria stále drží míč na kopačkách.

14
    Petržela se krásně prokličkoval do vápna a před prázdnou branku předložil míč JANU KOPICOVI.

15
    Ze hřiště odkulhává Jiří Sedláček. Nahrazuje jej Milan Ungr.

18
    Plzeň má hru pod kontrolou. Jiskra ji zastavuje pouze za pomoci faulů či rohových kopů.

20
    Viktoria je nejen dominantní, ale ještě k tomu i efektivní. Na 3:0 zvyšuje DANIEL KOLÁŘ.

21
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Ojedinělou akci zakončuje střelou mezi nohy Šimana PETR MUŽÍK.

24
    Uspokojení Plzeňských využívá střelou k tyči PETR DOŠLÝ.

25
    Hráči Domažlic našli více odvahy a jsou troufalejší. I díky tomu letěl před Šimana další centr.

26
    Rohový kop pro Jiskru.

27
    Další nebezpečnou střelu již Šiman chytá.

28
    Střelu Ivanschitze vyráží Švihořík nad branku.

30
    Roh pro Jiskru.

32
    Jiskra držela míč na kopačkách. Rychlý protiútok však využil JAN KOPIC a střelou do vzdálenějšího horního rohu branky zvyšuje náskok Plzně.

33
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Hrubý, přichází Blažek.

34
    První branku v plzeňském dresu střílí jediná letní posila Viktorie TOMÁŠ CHORÝ.

37
    Po kombinaci ve vápně s Limberským se prosazuje MILAN PETRŽELA.

39
    Rychlý protiútok založil Hubník, Kolář jej dokonal do rohového kopu.

42
    Plzeň je stále v tlaku. Domažlice však hrozí rychlými protiútoky.

45

46

49
    Do druhého poločasu týmy nastoupily v těchto sestavách:
    FC Viktoria Plzeň: Sváček – Řezník, Živulič, Hájek, Kovařík – Hořava, Čermák – Zeman, Bakoš, Pilař – Krmenčík
    Jiskra Domažlice: Brych – Blažek, Chocholoušek, Hrubý, Mlynařík – Buršík, Mužík, Vais, Bezdička – Ungr, Hejda

52
    O třetí gól Jiskry se postaral MAREK HEJDA.

55
    Roh pro domácí.

56
    Po centru před branku se prosazuje MAREK BAKOŠ.

60
    Tvrdou ránu zpoza vápna akrobatickým zákrokem vytáhl na roh Brych.

64
    Brych si připisuje další zákrok.

65
    Pilař hlavičkuje nad branku.

67
    Hořava se pokoušel prokličkovat až k brance. Míč mu ale utekl do náruče Brycha.

70
    Hra nyní probíhá ve středu hřiště.

72
    Pilař našel ve vápně volného Bakoše. Nápřah......a míč letí vysoko nad branku.

74
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Mužík.

76
    S větší mírou techniky se nyní domácí prokličkovali do vápna. Střela však byla sražena na roh.

79
    Vaisova hlavička míří mimo.

81
    Nucené střídání v týmu Viktorie. Ze hřiště odešel Krmenčík, nahrazuje jej Chorý.

82
    Zeman rychle vyvezl míč až k vápnu, kde našel Bakoše. Bakošova střela byla opět sražena na roh.

84
    Další rohový kop pro Plzeň.

86
    Dnes podruhé se trefuje a výsledek upravuje PETR DOŠLÝ.

90

Právě skončilo druhé přípravné utkání aktuálně nejlepšího celku HET Ligy. I druhé přípravné utkání dokázali vyhrát. Je však nutno pochválit tým z Domažlic, který se nebál hrát fotbal a branku domácích mnohdy ohrozil. Odměnou mu byly 4 vstřelené branky avšak 7 obdržených. I dnes lze i tak konstatovat, že vítězství domácího celku bylo zasloužené. Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (18:48:47)

Otto Slabý

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 7. Havel, 14. Kopic, 20. Kolář, 32. Kopic, 34. Chorý, 37. Petržela, 56. Bakoš – 21. Mužík, 24. Došlý, 52. Hejda, 86. Došlý

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Šiman – Havel, Hubník, Piroch, Limberský – Hrošovský, Ivanschitz – Petržela, Kolář, Kopic – Chorý
    2. poločas: Sváček – Řezník, Živulič, Hájek, Kovařík – Hořava, Čermák – Zeman, Bakoš, Pilař – Krmenčík

TJ Jiskra Domažlice: 1. poločas: Švihořík – Kadar, Bauer, Hrubý, Teršl, Mlynařík – Pfeifer,Braun, Došlý- Mužík,Sedláček
    2. poločas: Brych – Blažek, Chocholoušek, Hrubý, Mlynařík – Buršík, Mužík, Vais, Bezdička – Ungr, Hejda