Ostrava – Val. Meziříčí 7:0 (kon.) | Kayserispor – Slovácko 4:1 (kon.) | Jablonec – Oberlausitz 6:0 (kon.)
Písek – Teplice 1:4 (kon.) | Plzeň – Domažlice 7:4 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
7:4 (6:2)
TJ Jiskra Domažlice
Středa 10.01.2018, 17:00 • Stadion FC Viktoria Plzeň, Luční ul. • Přípravný zápas

86
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Dnes podruhé se trefuje a výsledek upravuje PETR DOŠLÝ.

56
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Po centru před branku se prosazuje MAREK BAKOŠ.

52
    O třetí gól Jiskry se postaral MAREK HEJDA.

37
    Po kombinaci ve vápně s Limberským se prosazuje MILAN PETRŽELA.

34
    První branku v plzeňském dresu střílí jediná letní posila Viktorie TOMÁŠ CHORÝ.

32
    Jiskra držela míč na kopačkách. Rychlý protiútok však využil JAN KOPIC a střelou do vzdálenějšího horního rohu branky zvyšuje náskok Plzně.

24
    Uspokojení Plzeňských využívá střelou k tyči PETR DOŠLÝ.

21
    Ojedinělou akci zakončuje střelou mezi nohy Šimana PETR MUŽÍK.

20
    Viktoria je nejen dominantní, ale ještě k tomu i efektivní. Na 3:0 zvyšuje DANIEL KOLÁŘ.

14
    Petržela se krásně prokličkoval do vápna a před prázdnou branku předložil míč JANU KOPICOVI.

7
    Viktoria přetavila svojí převahu v úvodní gól, o který se postaral MILAN HAVEL.

Otto Slabý

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 7. Havel, 14. Kopic, 20. Kolář, 32. Kopic, 34. Chorý, 37. Petržela, 56. Bakoš – 21. Mužík, 24. Došlý, 52. Hejda, 86. Došlý

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Šiman – Havel, Hubník, Piroch, Limberský – Hrošovský, Ivanschitz – Petržela, Kolář, Kopic – Chorý
    2. poločas: Sváček – Řezník, Živulič, Hájek, Kovařík – Hořava, Čermák – Zeman, Bakoš, Pilař – Krmenčík

TJ Jiskra Domažlice: 1. poločas: Švihořík – Kadar, Bauer, Hrubý, Teršl, Mlynařík – Pfeifer,Braun, Došlý- Mužík,Sedláček
    2. poločas: Brych – Blažek, Chocholoušek, Hrubý, Mlynařík – Buršík, Mužík, Vais, Bezdička – Ungr, Hejda