Vladivostok – Barys 3:1 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Toljatti 3:0 (kon.)
Jokerit – Kunlun 3:1 (kon.) | Petrohrad – Jaroslavl 1:0 (kon.) | Viťaz – Jekatěrinburg 1:5 (kon.)
HC Slovan – Čeljabinsk 0:3 (kon.)
SKA Petrohrad
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Čtvrtek 11.01.2018, 17:30 • Ice Palace • KHL

Petrohrad vybojoval výhru poměrem 1:0 nad Jaroslavlí, když se jako jediný prosadil ve 32. minutě Hersley střelou z jedničky po nahrávce Šipačovova. Tou dobou seděl na trestné lavici český obránce Jakub Nakládal.

Ve třetí třetině domácí výborně bránili, nepustili svého soupeře k nějakému většímu tlaku. Výrazně pomohli vynikající defenzivou Šesťorkinovi. Ten si tak připsal cenné konto. Dnes to byl ovšem velký boj a dřina pro vedoucí tým KHL. Tohle hodně bolelo. Nebyl to zrovna dvakrát pohledný zápas. (19:48:52)

59:47
    Po nahození hostů zastavil Šesťorkin kotouč pro Hersleyho na pravé straně.

59:43
    Kovalčuk držel kotouč na levé straně a Petrohrad už je blízko výhře nad Jaroslavlí.

59:29
    Domácí posunuli kotouč na levou stranu hřiště, aby to nebylo zakázané uvolnění.

59:05
    Obrovský tlak hostů do brány, ale Šesťorkin se natáhl ve své pokladnici a uhájil ji.

58:43
    Bělov byl součástí soubojů v pravém rohu pásma, následně je připraven zakončovat Kronwall.

58:37
    Oddechový čas pro hosty. Jaroslavl bude hrát powerplay.

58:25
    Po rozehrávce Jelesina pokračoval po pravé straně spoluhráč až do pásma.

57:47
    Domácí byli důrazní, ale následně jsou hosté díky Apalkovovi na pravé straně v útočném pásmu.

57:17
    Šipačov křížem nahrával na pravou stranu na Kovalčuka nepřesně, následně chtěl ještě hrát Zubarev.

56:50
    Plotnikov forčekoval s Kovalčukem proti Pajginovi až hosté neuspěli po levé straně.

56:30
    Po ráně z větší dálky vyklepal Sudnicin kotouč z lapačky a pokračoval Nakládal.

56:11
    Prochorkin měl kotouč na pravém kruhu a poté se do zakončení ze středu tlačil Dacjuk.

56:07
    Dacjuk přihrával na pravý kruh Vojnovovi, proti němuž vytasil zákrok Sudnicin.

55:40
    Prochorkin napadal hostující rozehrávku proti Jelesinovi marně, následně ovšem dobře pracoval v obraně Gavrikov.

55:17
    Po nahrávce Širokovova zakončil Rykov zleva vedle delší tyče.

55:00
    Hersley počkal na spoluhráče ve vlastní třetině a posléze se již hraje před hostující brankou.