HC Plzeň – Zlín 4:1 (kon.) | Kladno – Třinec 5:2 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 5:2 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 2:4 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Olomouc 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:4 (0:3, 2:1, 0:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 12.01.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 31. kolo

Velmi vyrovnaná, vypjatá a akční, taková byla poslední část dnešního zápasu mezi Karlovými Vary a Vítkovicemi. Ani jednomu z celků se v této třetině nepodařilo vstřelit ani jeden gól a stav zůstal stejný jako na konci druhé periody. Po bitce v polovině této třetiny padly hned tři vysoké tresty, 10 minut pro Šika za nesportovní chování, 5 plus do konce zápasu pro Tlačila a Štěpánka. I přes mnoho dalších přesilovek se nepodařilo ani jednomu z mužstev prosadit při velkých šancích. Děkuji, že jste sledovali tento onlajn. Při dalším přenosu se na vás budu těšit Jakub Mahr. (20:42:00)

59:52
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Peterka – 2 min.).

59:25
    Hosté se při obraně vlastního pásma dopouštějí zakázaného uvolnění.

59:00
    Zbývá poslední minuta hry.

58:14
    Energetikům ani hostům se nepodařilo využit přesilovky tak jak by si představovali, a hra pokračuje v normálním stavu hráčů.

57:24
    Karlovarští vyhazují a střídají.

56:41
    Hosté již hrají v plném počtu a mohou si užít přesilovku pět na tři.

56:13
    Při hře čtyři na tři si Vítkovice hájí útočnou třetinu a snaží se o zvýšení svého gólového konta.

56:02
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bečka – 2 min., podražení).

55:47
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bernáth – 2 min.).

54:41
    Za vysokou hůl před Bednářem si jde odpykat dvě minuty Zdeněk.

53:53
    Prošek své trestné střílení neproměnil a Energii stále chybí dva góly na hosty.

53:53
    Bylo nařízeno trestné střílení pro Proška za faul, který na něm byl spáchán při úniku na Malika.

52:45
    Habr vykličkoval kolem obrany a zkoušel blafák i na Malika, po napálení se však kotouč ocitl v ochranné síti.

50:50
    Vítkovice se mstí a agresivně napadají a dorážejí na karlovarské hráče.

50:24
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Tlačil – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Šik – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Štěpánek – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).

50:24
    Před Malikem se to semlelo a jeden karlovarský a jeden vítkovický hráč odešli po rvačce do šaten odešli do šatny.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 39. Vápeník (Tlačil), 40. Pajk (Bečka, Tlačil) – 8. Malát (Dang, Beránek), 8. Spratek (Raška, Gřesík), 13. Fridrich (Baláž, Blaško), 23. Gřesík (Štěpánek)

HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (Bednář) – Vodička, Brabec, Pajk, Klejna, Vápeník, Bernáth, Přibyl – Hotěk, Janata, Prošek, Pastyřík, Šik, Horký, Petrov, Bečka, Tlačil, Habr, Halberštát, Salnikov
    HC Vítkovice Ridera: Malik (Daňa) – Štěpánek, Gřesík, Zdeněk, Kučera, Klus, Smolka, Ficek – Peterka, Spratek, Raška, Baláž, Blaško, Fridrich, Malát, Beránek, Dang, Vilček

Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Fiala