Zlín – Pardubice 3:5 (kon.) | Č. Budějovice – K. Vary 1:0 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 5:7 (kon.)
Mladá Boleslav – Warriors Brno 2:3 (po pr.) | Chomutov – Havířov 1:2 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 2:0 (kon.)
Vsetín – Havlíčkův Brod 6:5 (po pr.) | Žďár n/S – Třinec 1:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
HCM Warriors Brno
Pátek 12.01.2018, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Extraliga staršího dorostu • O umístění

60:53
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    To jsou věci, poslední Warrior Brno v prodloužení doknal obrat a raduje se jako po zisku mistrovského titulu! Vítěznou branku po necelé minutě prodloužení obstaral OSKAR HUBÁČEK. Asistence: David Karpíšek a Lukáš Miloš.

51:42
    Jindra se zničehonic dostal ke střele z bezprostřední blízkosti, puk za Pletichova záda ale nedostal!

44:52
    Před Pletichou vznikl další nepřehledný závar, nikdo v bílém dresu ale nakonec nedokázal zakončit.

44:07
    Martin Borot (WAB) vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.

43:15
    Vladislav Houška se dostal k nebezpečné střele z mezikruží, na Pletichu si ale nepřišel!

41:09
    Hosté se nenápadně usadili v útočném pásmu a je z toho vyrovnávací gól z hokejky DAVIDA KARPÍŠKA! Asistence: Tomáš Frimel a Martin Borot.

36:44
    Čermák našel v předbrankovém prostoru volného Zajíčka, ten ale tváří v tvář Pletichovi neuspěl!

35:15
    Šutera (WAB) půjde pykat na dvě minuty za hákování.

26:47
    Hosté se vydali do přečíslení dvou na jednoho a Martin Borot poslal puk do stoprocentní pozice Frimelovi, ten ale promáchl!

24:33
    Domácí však při vlastní přesilovce inkasovali! V závaru před Dusilem se nejrychleji zorientoval TOMÁŠ FRIMEL a dorazil kotouč do sítě. Bez asistence.

22:53
    Poměr sil na ledě se vyrovná, David Bocián (WAB) půjde pykat na dvě minuty za podražení.

21:39
    Peter Novák (MBL) nedovoleně bránil brankáři Pletichovi, Warrior si tak zahraje přesilovku.

18:34
    Tečované nahození brněnského kapitána Vojtěcha Daňka z ostrého úhlu orazítkovalo levou spojnici!

17:58
    Jan Grim ale nic nevymyslel a Pleticha si jeho střelu bez potíží pohlídal, skóre tak stále zůstává bezbrankové.

17:58
    Klimeš (WAB) v samostatném úniku podrazil Jana Grima, Bruslaři tak pojedou trestné střílení!

15:17
    Vladislav Houška se zničehonic zjevil sám před brankářem Warrioru, na Pletichu ale nevyzrál!

12:16
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A už je to o dva góly. Vladislav Houška se po návratu z trestné lavice zapojil do akce Bruslařů, najel si do mezikruží a bekhendem vypálil. Střelu ještě tečoval ŠIMON JINDRA, a Pleticha tak byl bez šance. Asistence: Vladislav Houška a Jan Grim.

09:57
    Vladislav Houška (MBL) si půjde odpykat dvouminutový trest za podražení.

09:25
    Sekundu před vypršením Mudrychova trestu se dostal ke střele JAN GRIM a puk skončil až v síti, domácí se tak dostávají do vedení. Asistence: Mikuláš Hovorka, Vladislav Houška.

09:01
    Tečovaná rána Houšky od modré proletěla těsně nad břevnem, proti této střele by byl Pleticha krátký!

07:26
    Alex Mudrych (WAB) vyfasoval dvouminutový trest za hákování, domácí si tak zahrají svou první přesilovku.

01:02
    Mladší dorostenec Michal Simon se natlačil až před Dusila, na kterého ale z bezprostřední blízkosti nevyzrál!

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 10. Grim (Hovorka, Houška), 13. Jindra (Houška, Grim) – 25. Frimel, 42. Karpíšek (Frimel, Borot), 61. Hubáček (Karpíšek, Miloš)

BK Mladá Boleslav: Dusil (Mašek) – Novotný, Sýkora, Dotter, Houška, Červenka (C), Hovorka, Imlauf – Zajíček, Simon, Novák – Moucha, Čermák (A), Houška – Jindra, Grim, Jelínek.
    HCM Warriors Brno: Pleticha (Lambert) – Daněk (C), Miloš, Branžovský, Klimeš, Šutera – Mudrych, Frimel, Hubáček – Borot, Karpíšek (A), Ludvík – Vysloužil, Bocián.

Rozhodčí: Folk – Hynčica, Michajličenko