Columbus – Vancouver 2:5 (kon.) | Carolina – Washington 3:4 (kon.) | Florida – Calgary 2:4 (kon.)
Chicago – Winnipeg 2:1 (kon.) | Arizona – Edmonton 2:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 2:7 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 4:1 (kon.)
Arizona Coyotes
2:4 (2:2, 0:0, 0:2)
Edmonton Oilers
Sobota 13.01.2018, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek sobotní noci! (05:54:29)

Konečný výsledek: Coyotes vs Oilers 2:4

Oilers vítězí na ledě Coyotes 4:2! Úvod utkání přitom patřil domácím. Již v čase 3:17 totiž vedli po gólech Brada Richardsona a Joshe Archibalda 2:0! Olejáři ale ještě stačili před koncem první třetiny srovnat. Prostřední perioda nenabídla žádný gól. Skóre se měnilo poté až ve 44. minutě, kdy svou druhou trefu v utkání zaznamenal bek hostů Darnell Nurse. Výhru Edmontonu pak pečetil gólem do prázdné branky Ryan Nugent-Hopkins. Gólman Al Montoya vystřídal ve 4. minutě Talbota a za svá záda nepustil žádnou z 19 střel soupeře!

59:40 Ryan NUGENT-HOPKINS - 2:4

59:40
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Nyní už je však rozhodnuto! Keller ztratil ve střední třetině rovnováhu, po Lucicově přihrávce pak trefil opuštěnou branku z pravé strany RYAN NUGENT-HOPKINS. 4:2! Asistence: Milan Lucic.

59:02
    Draisaitl mohl rozhodnout, výbornou defenzivní práci ale předvedl Ekman-Larsson.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 3. Richardson (Chychrun, Martinook), 4. Archibald (Dvorak, Keller) – 15. Nurse (A. Larsson, Khaira), 20. Maroon (Klefbom, McDavid), 44. Nurse (Draisaitl, McDavid), 60. Nugent-Hopkins (Lucic)

Arizona Coyotes: Raanta (Wedgewood) – Ekman-Larsson (A), Goligoski, Chychrun, Hjalmarsson (A), Connauton, Demers – Perlini, Stepan, Pánik – Rieder, Domi, Fischer – Keller, Dvorak, Archibald – Martinook, Richardson (A), Cousins.
    Edmonton Oilers: Talbot (4. Montoya) – Sekera, Russell, Nurse, A. Larsson, Klefbom, Benning – Maroon, McDavid (C), Draisaitl – Lucic (A), Nugent-Hopkins (A), Puljujärvi – Khaira, R. Strome, Cammalleri – Caggiula, Letestu, Kassian.

Rozhodčí: Tom Kowal, Pierre Lambert – Ryan Daisy, Ryan Gibbons

Diváci: 14 077