Slavia – Benátky n/J 5:0 (kon.) | Motor ČB – Přerov 3:1 (kon.) | Prostějov – Kladno 6:3 (kon.)
Kadaň – K. Vary 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Havířov – Litoměřice 5:4 (kon.)
Vsetín – Třebíč 1:4 (kon.)
konec
SK Trhači Kadaň
2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 13.01.2018, 17:00 • Zimní stadion Kadaň • WSM Liga • 39. kolo
Předzápasové kurzy: 6.5 6.3 1.3
Partner:
   
  58:38
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Během power-play Trhačů se dostal ve středním pásmu ke kotouči TOMÁŠ RACHŮNEK, který zasadil puk do prázdné brány. Asistence: Sebastian Gorčík.
   
  53:40
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Ve vlastním oslabení se prosadil JAROSLAV KŮS, který se dostal do samostatného úniku a prostřelil bezmocného Závorku. Bez asistence.
   
  41:31
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Opět krásná akce karlovarských hráčů. Ve vlastním oslabení ujel na Dvořáka Jakub Flek s VÁCLAVEM SKUHRAVÝM, druhý jmenovaný prostřelil brankáře domácích. Asistence: Jakub Flek, Sabahudin Kovačevič.
   
  33:24
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Darek Hejcman vystřelil, ovšem kotouč se odrazil k volnému MARITNU ŠŤOVÍČKOVI, který se trefil do odkryté části Závorkovy brány. Asistence: Darek Hajcman, Šimon Szathmáry.
   
  32:23
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Do úniku se po nádherné přihrávce dostal JAKUB FLEK, který jednoduchou, ale přesnou střelou, posílá Energii do dvoubrankového vedení. Asistence: Stanislav Balán, Sabahudin Kovačevič.
   
  25:35
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Na druhý pokus to energetikům vyšlo. V přesilové hře se prosadil DANIEL KREJČÍ, který tečoval střelu Vladimíra Sičáka. Asistence: Vladimír Sičák, Jaromír Kverka.

  Kamila Ströerová

  Branky a nahrávky: 34. Šťovíček (Hejcman, Szathmáry), 54. Kůs – 26. Krejčí (Sičák, Kverka), 33. Flek (Balán, Kovačevič), 42. Skuhravý (Flek, Kovačevič), 59. T. Rachůnek (Gorčík)


  SK Trhači Kadaň: Tadeáš Dvořák (Danylec) – R. Černý, Trefný (C), Szathmáry, Kadeřávek, Buchtela, Blaha, Cestr – Wágner, Kůs (A), Krejčiřík – Chrpa, Hejcman, Šťovíček – O. Procházka, Rindoš, Tupý – Tůma, J. Müller (A).
  HC Energie Karlovy Vary: Závorka (F. Novotný) – Sičák (A), Krejčí, M. Rohan, Podlipnik, Šafář, Kovačevič – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Vrdlovec, Skuhravý (C), Gorčík – Vachovec, Tuominen, Osmík.

  Rozhodčí: Grech, Zubzanda – Krátký, Toman.

  Diváci: 1140