Slavia – Benátky n/J 5:0 (kon.) | Motor ČB – Přerov 3:1 (kon.) | Prostějov – Kladno 6:3 (kon.)
Kadaň – K. Vary 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Havířov – Litoměřice 5:4 (kon.)
Vsetín – Třebíč 1:4 (kon.)
SK Trhači Kadaň
2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 13.01.2018, 17:00 • Zimní stadion Kadaň • Chance liga • 39. kolo

Během třetí třetiny se podařilo energetikům přidal další dva góly a potvrdit tak vítězství na ledě Trhačů.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi Kamila Ströerová. (19:17:22)

59:39
    Poslední pokusy Kadaně likviduje Závorka.

59:21
    Energetici vyhazují až na zakázané uvolnění.

59:02
    Odpočítává se poslední minuta.

58:38
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Během power-play Trhačů se dostal ve středním pásmu ke kotouči TOMÁŠ RACHŮNEK, který zasadil puk do prázdné brány. Asistence: Sebastian Gorčík.

58:24
    Do konce zápasu zbývá minuta a půl.

58:02
    Kovačevič vyhodil podél mantinelu.

Tadeáš Dvořák zůstává na střídačce a Trhači zkoušejí hru v šesti.

Oddechový čas pro domácí.

57:50
    Každý hráč v zeleném dresu nyní zasahoval, aby se kotouč nedostal za brankovou čáru. A opravdu se energetikům podařilo udržet jednobrankové vedení.

56:39
    Trhači se dostávají opět před Závorku, ale ke střele se nedostali.

56:05
    Jan Müller pálil od modré čáry, Závorka měl připravený zákrok.

55:42
    Střelu Ondřeje Šafáře ukryl Dvořák do lapačky.

54:58
    Když se Kadani konečně podařilo vyhodit kotouč do středního pásma, čekal tam připravený Jaromír Kverka, který puk poslal zpět do útočné třetiny.

54:20
    Kadaň prahne po vyrovnávacím góle.

53:51
    Domácí hrají v plném počtu.

53:40
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Ve vlastním oslabení se prosadil JAROSLAV KŮS, který se dostal do samostatného úniku a prostřelil bezmocného Závorku. Bez asistence.

53:27
    Další dělovka Podlipnika, která také neskočila za zády Dvořáka.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 34. Šťovíček (Hejcman, Szathmáry), 54. Kůs – 26. Krejčí (Sičák, Kverka), 33. Flek (Balán, Kovačevič), 42. Skuhravý (Flek, Kovačevič), 59. T. Rachůnek (Gorčík)

SK Trhači Kadaň: Tadeáš Dvořák (Danylec) – R. Černý, Trefný (C), Szathmáry, Kadeřávek, Buchtela, Blaha, Cestr – Wágner, Kůs (A), Krejčiřík – Chrpa, Hejcman, Šťovíček – O. Procházka, Rindoš, Tupý – Tůma, J. Müller (A).
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (F. Novotný) – Sičák (A), Krejčí, M. Rohan, Podlipnik, Šafář, Kovačevič – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Vrdlovec, Skuhravý (C), Gorčík – Vachovec, Tuominen, Osmík.

Rozhodčí: Grech, Zubzanda – Krátký, Toman.