Šumperk – Kopřivnice 5:0 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 4:6 (kon.)
Nymburk – Tábor 3:1 (kon.) | Řisuty – Trutnov 3:6 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Kobra 4:3 (kon.)
Kolín – Klatovy 2:3 (1:2 po s.n.) | Sokolov – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Žďár n/S – David Servis 3:4 (po pr.)
Písek – Havlíčkův Brod 2:9 (kon.) | Bílina – Vrchlabí 5:2 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)

Baník právě vstřelil branku!
    Petr "Pes" Přindiš vybojoval kotouč, nabídl ho DAVIDU HRUŠKOVI a ten podél levého mantinelu dojel až tři metry za modrou čáru a zavěsil puk do prázdné klece!

59:01
    Hosté hrají power – play!

57:51
    Oddechový čas pro hosty.

57:51
    Vojtěch Šik (Sokolov) – 2+2 minuty za hrubost.
    Kamil Bříška (Jablonec) – 2+2 minuty za hrubost.

57:19
    Patrik Michálek vystřelil od levého mantinelu a jeho střelu šikovně tečoval FILIP ŠMEJC za záda Hosnedla! Asistence: Patrik Michálek, Martin Trapl.

49:34
    Oddechový čas pro domácí.

49:34
    Ležící Ondřej Kuchař skvěle zlikvidoval tutovou šanci Lukáši Tondrovi!

44:20
    Jiří Babec (Jablonec) – 2 minuty za podražení.

42:16
    Petr Pilař (Jablonec) – 2 minuty za hákování.

41:36
    Vlci právě vstřelili branku!
    Kuchař vyrazil puk za svou branku, JAN VÍŠEK šikovně objel branku a zavěsil puk za ležícího Kuchaře – 2:2! Asistence: Jan Peřina.

38:50
    DAVID HRUŠKA předvedl neskutečný bekhendový blafák a zavěsil puk do šibenice v přesilové hře – 2:1! Asistence: Tomáš Rohan, Vojtěch Šik.

38:05
    Tomáš Čechura (Jablonec) – 2 minuty za podražení.

35:35
    skákající puk na brankovišti doráží za brankovou čárou důrazný PETR RAČANSKÝ a rozhodčí jasně ukazuje, že branka je regulérní 1:1! Asistence: Michael Čejka, Matěj Zadražil.

31:38
    A překvapivě je vyloučen hostující hráč a zkušený exliberecký matador Jiří Moravec (Jablonec) – 2 minuty sekání.

29:42
    David Hruška z dobré pozice přestřeluje odraženým pukem branku Jablonce!

23:42
    Podražení Dominika Hohla (Sokolov) však už hlavní rozhodčí viděl – 2 minuty za podražení.

18:23
    Petr Přindiš (Sokolov) – 2 minuty za hru vysokou holí.

15:44
    Strunz ztratil kotouč na útočné modré čáře Jan Víšek dlouze potáhl puk, pak ho předložil v brejku 2 na 1 volnému VOJTĚCHU HAVLASOVI, který propaluje Kuchaře ve vlastním oslabení – 0:1!

14:29
    Lukáš Tondr (Jablonec) – 2 minuty za hru vysokou holí.

11:49
    Tohle byl velmi viditelný faul Tomáše Rohana (Sokolov), který rozhodčí dobře posoudil – 2 minuty za hákování.

00:22
    Martin Tondr (Jablonec) – 2 minuty za hru vysokou holí.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 36. Račanský (Čejka, Zadražil), 39. D.Hruška (T.Rohan, Šik), 58. Šmejc (Michálek, Trapl), 60. Hruška (Přindiš) – 16. Havlas (Víšek), 42. Víšek (Peřina)

HC Baník Sokolov: Kuchař (P. Hruška) – Kvapil, Gombár, Michálek, Rulík, Přindiš (A), Šik (C), Hohl – Račanský (A), Kuběna, Strunz, Čejka, Šmejc, Trapl, Zadražil, D. Hruška, T. Rohan, Sus. Trenér: Michal Jäger.
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Petruželka) – Zeman, Moravec, Čechura, Pavlů, Pilař, M. Tondr – Babec, Bříška (A), L. Tondr (A), Víšek (C), Havlas, Nevyhoštěný, Mulač, Brokeš, Gecko, Peřina. Trenér: Tomáš Demel.

Rozhodčí: Jakub Šindel (Plzeň) – Petr Fiala (Sokolov), Bc. Patrik Goltsch (Teplice), Delegát: Sentenský