Florbal Ústí – Chodov 4:10 (kon.) | Střešovice – Znojmo 7:6 (kon.) | Ostrava – Bohemians 3:7 (kon.)
Česká Lípa – Mladá Boleslav 1:5 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
7:6 (6:2, 1:2, 0:2)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 13.01.2018, 17:00 • Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové • Livesport Superliga • 20. kolo
    51:45 Petr SLÁMA - 7:6

51:45
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Tento gól si domácí brankář za rámeček rozhodně nedá. PETR SLÁMA se poblíž mantinelu otočil a poté vystřelil přízemí střelu na bližší tyč, která skončila v síti! Asistence: Pavel Palát.
    48:33 Tomáš KUCHARIČ - 7:5

48:33
    Po chybě v domácí rozehrávce se k míčku dostal na středu hřiště Pánek, který ale nestřílel a ještě přihrával. TOMÁŠ KUCHARIČ si balónek zpracoval a poslal do odkryté branky! Asistence: Martin Pánek.
    32:46 Martin ŠINDELÁŘ - 7:4

32:46
    MARTIN ŠINDELÁŘ dostal dobrou přihrávku na střed hřiště, poté se prezentoval parádní ranou do šibenice, Kafka neměl nárok! Asistence: Tomáš Kucharič.
    30:36 Tomáš KUCHARIČ - 7:3

30:36
    Hosté se prosazují poprvé ve druhé třetině snižují! Na levé straně zůstal TOMÁŠ KUCHARIČ, který dokázal svou střelou překonat brankáře Kafku! Asistence: Jan Novák.
    26:54 Tomáš VÁŇA - 7:2

26:54
    Tatran právě vstřelil branku!
    Domácí využili další chyby soupeře a dostali se do přečíslení dva na Skácelíka. Hostující gólman byl na střelu TOMÁŠE VÁNI do prázdné brány bezmocný! Asistence: Peter Nehila.
    18:33 Jiří KOLÍSKO - 6:2

18:33
    Velmi nepřehledná situace, JIŘÍ KOLÍSKO se s balónkem otočil, poté skóroval na bližší tyčku! Asistence: Martin Mühlfait.
    17:38 Marek BENEŠ - 5:2

17:38
    Obrovské chyby ve znojemské defenzivě využil MAREK BENEŠ, který necelé tři minuty před koncem první části přidává pátou branku svého týmu! Asistence: Milan Meliš.
    14:48 Petr BRAUTFERGER - 4:2

14:48
    Domácí znovu odskakují na dva góly. Největší zásluhu na tom má zakončující PETR BRAUTFERGER, který před Skácelíkem zůstal úplně volný a poté se nemýlil! Asistence: Marek Beneš.
    13:15 Petr SLÁMA - 3:2

13:15
    K míčku se dostal v úniku PETR SLÁMA, který dokázal prostřelit vše, co mu stálo v cestě a snížil na rozdíl jediné branky! Asistence: Pavel Palát.
    05:30 Martin ŠINDELÁŘ - 3:1

05:30
    Diváci v Hradci Králové se určitě nenudí! Neuběhlo ani šest minut, viděli jsme už čtyři branky! Za hosty snižuje po nepřehledné situaci před Kafkou MARTIN ŠINDELÁŘ. Asistence: Tomáš Kucharič.
    05:22 Jakub KOLÍSKO - 3:0

05:22
    Střešovice přesilovou hru bleskově využívají! JAKUB KOLÍSKO využil přihrávky Beneše z pravé strany a díky střele do prázdné branky si připsal svůj první bod v tomto zápase! Asistence: Marek Beneš.
    03:00 Pavel SLÁDEČEK - 2:0

03:00
    Neuběhla ani minuta, domácí přidávají další gól. Pěknou střelou se nyní prezentoval PAVEL SLÁDEČEK. Asistence: Marek Deutsch.
    02:04 Peter NEHILA - 1:0

02:04
    Domácí se na začátku třetí minuty dostávají do vedení! Na konci celé akce byl zakončující PETER NEHILA, který nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci! Asistence: Jakub Slavík.

Štěpán Slovák

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Nehila (Slavík), 3. Sládeček (Deutsch), 6. Jak. Kolísko (Marek Beneš), 15. Brautferger (Marek Beneš), 18. Marek Beneš (Meliš), 19. Jiř. Kolísko (Mühlfait), 27. Váňa (Nehila) – 6. Šindelář (Kucharič), 14. Sláma (Palát), 31. Kucharič (Novák), 33. Šindelář (Kucharič), 49. Kucharič (Pánek), 52. Sláma (Palát)

PSN Tatran Střešovice: Kafka (Mich. Rebro) – Tlapák, Deutsch, Mühlfait, Marek Beneš, Vítovec – Nehila, Jiř. Kolísko, Slavík – Jak. Kolísko, Meliš, Gašparík – Ullmann, Váňa, Sádlo – Brautferger, Sládeček.
    TJ Znojmo LAUFEN CZ: Skácelík (Veselý) – Horák, Procházka, Pánek, Virgl, Martinek, Daberger – Palát, Sláma, Novák – Kučera, Kriš, Šindelář – Kucharič, Krejčíř.

Rozhodčí: Nábělek, Štengl