Tatran – Panthers 5:7 (kon.) | Olomouc – Jičín 8:4 (kon.)
konec
FBS Olomouc
8:4 (3:1, 4:2, 1:1)
KM automatik FBK Jičín
Sobota 13.01.2018, 18:00 • SH Čajkaréna, Olomouc (kapacita: 276 míst) • Extraliga žen • 16. kolo
   
  58:57
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Olomoucké florbalistky se dokázaly dostat ještě k jednomu zásahu. ALICE PAVLÍKOVÁ unikla soupeřově obraně a trefou do opuštěné branky završuje hattrick. Bez asistence.
   
  52:38
  Jičín právě vstřelil branku!
  A je tu ještě jičínské vzedmutí! Na rozdíl tří branek dostává svůj tým po individuální chybě Olomouce ŽANETA KŮŽELOVÁ, když trefila prostor mezi nohami Frankové. Asistence: Anna Drbohlavová.
   
  38:31
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Zápas přináší další ofenzivní hody! Zkušená ALICE PAVLÍKOVÁ se vydala na útočný výlet, který zakončila parádní ranou do šibenice. Kociánová si na její pohyb nedokázala vyjet do správné pozice. Bez asistence.
   
  37:33
  Jičín právě vstřelil branku!
  Hosté ještě nekapitulují! Po krásné kombinace na jeden dotyk se dostala ke střelbě KRISTÝNA BACHMAIEROVÁ, jíž už stačilo pouze zasunou míček do odkryté části branky. Franková se nestačila dostatečně rychle přesunout k protilehlé tyčce. Asistence: Gabriela Žůrková.
   
  27:01
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Domácí opravdu předvádějí útočný festival. Po rychlé přesilovkové kombinaci se dostal míček na vršek útočného deštníku, kde stála KAROLÍNA ŠABLATUROVÁ. Její rána znovu nadělala Kociánové velké problémy, které nakonec vyplynuly až v šestou branku Hanaček. Asistence: Lucie Cholinská.
   
  25:14
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Domácí zvyšují obrátky. Po rychlém nájezdu LUCIE CHOLINSKÉ na osu hřiště se dostala právě tato hráčka ke skórování. Druhou branku v zápase přidala po krásné rána, která se od břevna odrazila přímo do sítě. Asistence: Karolína Šablaturová.
   
  22:28
  Olomouc právě vstřelila branku!
  A další zvrat! KAROLÍNA ŠABLATUROVÁ zkusila štěstí při střele z půlící čáry a i díky velké cloně před Kociánovou se nakonec dočkala čtvrté branky svého týmu. Asistence: Jitka Oháňková.
   
  20:51
  Jičín právě vstřelil branku!
  A máme tady kontaktní branku! GABRIELA ŽŮRKOVÁ si dokázala vyjet od mantinelu ke střelbě a ranou k bližší tyči se v oslabení dostává k velmi důležitému zásahu. Franková asi nebude mít po tomto momentu úplně nejlepší svědomí.
   
  11:01
  Jičín právě vstřelil branku!
  A máme tady první vážnější zápletku! Po rychlém přechodu půlící čáry se dostala k palbě na olomouckou klec MARKÉTA KOSOVÁ, jejíž rána přeletěla nad máchající rukou Frankové. Hostující florbalistky tak na Olomouc ztrácejí už jen dvě branky! Asistence: Lucie Florianová.
   
  05:51
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Jičín nyní zažívá velkou psychickou krizi. Po takřka totožné akci jako u předchozí branky, leč tentokráte pro změnu z pravého křídla, se dostala ke střelbě LUCIE CHOLINSKÁ. Pokus mladého talentu vletěl přesně nad ruku brankářky Kociánové. Asistence: Tereza Mikulová.
   
  05:32
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Tak tohle je neuvěřitelná produktivita! Olomouc se ze třetí střely na branku dostává už do dvoubrankového vedení. Peterkové se totiž podařilo zadovkou sklepnout míček přímo na hůl JITKY OHÁŇKOVÁ, jež už svou ránu poslala přesně nad nohu Kociánové. Asistence: Kateřina Peterková.
   
  02:20
  Olomouc právě vstřelila branku!
  A máme tady první branku! ALICE PAVLÍKOVÁ si dokázala najít prostor na ose hřiště a po krásné průnikové přihrávce se ještě dostala i ke střele. Její rána tahem už na Kociánovou byla příliš, míček tak vletěl přímo do šibenice. Asistence: Jitka Oháňková.

  Johan Čáp

  Branky a nahrávky: 3. Pavlíková (Oháňková), 6. Oháňková (Peterková), 6. Cholinská (Mikulová), 23. Šablaturová (Oháňková), 26. Cholinská (Šablaturová), 28. Šablaturová (Cholinská), 39. Pavlíková, 59. Pavlíková – 12. Kosová (Florianová), 21. Žůrková (Bachmaierová), 38. Bachmaierová (Žůrková), 53. Kůželová (Drbohlavová)


  FBS Olomouc: Franková – Mandátová, Podroužková, Peterková, Mikulová (C), Pejzlová – Pavlíková, Suchánková, Lichnová – Pařízková, Rozenbergová, Oháňková – Horáčková, Šablaturová, Sklenářová – Reimerová, Cholinská, Bořutová.
  KM automatik FBK Jičín: A. Kociánová (41. Samková) – Chlumská, N. Mrázková, Florianová, Strejcovská, Bachmaierová (C), Jiřičná – Kůželová, Drbohlavová, Kloutvorová – Žůrková, Svobodová, Exnarová – Kosová.

  Rozhodčí: Patrik Mik, Petr Szilvási