Olomouc – Prostějov 5:0 (kon.) | Karviná – Zabrze 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Zápy 2:0 (kon.)
Senica – Dunajská Lužná 1:0 (kon.) | Vyškov – Brno 1:6 (kon.) | Žilina – Pohronie 0:0 (kon.)
Olomouc – Hlučín 7:0 (kon.) | Bardejov – Michalovce 1:3 (kon.) | Trnava – Opava 3:5 (kon.)
Ostrava – Trenčín 3:0 (kon.) | Plzeň – Sokolov 6:0 (kon.) | Dukla Praha – Neugersdorf 2:0 (kon.)
Žilina B – Dubnica 1:1 (kon.) | Trnava – Opava 3:2 (kon.) | Rapid – Zlín 1:1 (kon.)

87
    Pavelka z otočky trefil připraveného gólmana hostí.

85
    Začínají se nám množit opět nepřesností v přihrávkách.

81
    Panák vytáhl parádní střelu na bližší tyč. Gólman hostí se musel hodně natahovat, aby dokázal vytáhnout na roh.

79
    Karviná nyní stále drží míč na polovině soupeře a snaží se kombinovat.

75
    Karviná je v tlaku, vybojovala z toho roh.

71
    Útočný faul Karviné.

67
    Několik šancí domácích, většina byla ale nepřesná v zakončení

65
    Několik šancí domácích, většina byla ale nepřesná v zakončení.

62
    Domácí hráči jsou teď u míče a snaží se kombinačně dostat do zakončení.

58
    Domácí gólman teď podržel svůj tým skvělým zákrokem.

54
    Štěrba se dokázal uvolnit a zakončit, ale nepřesně.

50
    Začíná se přiostřovat, rozhodčí musí hráčům domlouvat.

46

MFK Karviná: II. poločas: Pastornický – Štěrba, Dreksa, Hošek, Letič, Smrž, Weber, Moravec, Panák, Pavelka, Řapek

Górnik Zabrze: II. poločas: Paweowski – Olszewski, Suroviec, Karwct, Gryszkiewir, Bartuczek, Wajsak, Hajda, Liszka, Urynowicz, Grendel.

45

43
    Górnik Zabrze právě vstřelil branku!
    Teď už je IGOR ANGULO střelou na vzdálenější tyč úspěšný.

41
    Vyrovnat mohl Angulo, nestalo se tak.

38
    Karviná právě vstřelila branku!
    Střelou zpoza vápna mění skóre zápasu LUKÁŠ BUDINSKÝ.

33
    Domácí jsou nadále lepší, hrozí především z rychlý protiútoků.

28
    Wágner sám na levé straně neuspěl proti Loskovi.

23
    Další dva rohy pro Karvinou, nic se ale nestalo.

20
    Rohový kop domácí našel pouze hráče Zabrze.

16
    Karviná je opět lepším týmem, snaží se kombinovat.

12
    IGOR ANGULO střelo k tyči vyrovnává stav zápasu.

11
    Budínský ránou z první těsně přestřelil bránu soupeře.

9
    Eismann našel centrem na zadní tyč volného JANA ŠISLERA, který posílá domácí do vedení.

8
    Centr domácích nenašel ve vápně svého adresáta.

5
    Domácí jsou zatím fotbalovější a drží míč na kopačkách.

3
    U míče jsou zatím více domácí, ale nic zajímavého jsme neviděli.

1

MFK Karviná: Le Giang – Čolič, Košťál, Janečka, Eismann, Šisler, Mravec, Lingr, Budínský, Štěpanovský, Wágner

Górnik Zabrze: Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj, Kadzirc, Ambrosiewicz, Kamínský, Smuga, Angulo, Wolsžinský.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

MCh

Branky: 9. Šisler, 38. Budinský – 12. Angulo, 43. Angulo

MFK Karviná: I. poločas: Le Giang – Čolič, Košťál, Janečka, Eismann, Šisler, Mravec, Lingr, Budínský, Štěpanovský, Wágner

Górnik Zabrze: I. poločas: Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj, Kadzirc, Ambrosiewicz, Kamínský, Smuga, Angulo, Wolsžinský