Cardiff – Sunderland 4:0 (kon.) | Birmingham – Derby 0:3 (kon.)
Sunderland AFC
Sobota 13.01.2018, 13:30Anglická Championship • 27. kolo

90+4
    Cardiff právě vstřelil branku!
    V poslední minutě utkání vstřelil čtvrtý gól domácích střídající Anthony PILKINGTON – 4:0

86
    Na půli hřiště zastavil nedovoleně rodící se akci svého soupeře a žlutý kartónek si vysloužil kapitán domácích Sean Morrison.

81
    Ihned po gólu tu máme druhé střídání na straně domácích ze hry odchází Hoilett a nahrazuje ho Feeney.

80
    Góóóóóól. Sunderland v 10 lidech už nemá žádné šance a Cardiff po standardní situaci přidává další gól o který se dnes už po druhé postaral Callum PATERSON – 3:0

78
    Poslední střídání Sunderlandu ze hry odchází Maja a nahrazuje ho McManaman.

72
    Jestli tohle bylo úmyslné tak klobouk dolů. Ralls vystřelil asi z 20 metrů a Morrison tečoval hlavou jak na hokeji těsně mimo tři tyče.

66
    Zajímavý přímý volný kop , špatný odkop od brány, a nakonec tyč a rohový kop pro Sunderland.

60
    Coleman reaguje na nepříznivý stav tohoto utkání a do hry posílá Asora, který nahrazuje Gooche.

59
    První změnu provedl i domácí trenér ze hry odstupuje Mendez-Laing a do hry jde holandský hráč Wildschut.

55
    Po standardní situaci Sunderland se do brejku dostali domácí Bluebirds po levé straně utekl Zohore, který přihrál na velké vápna a tam nekompromisně vstřelil gól Joe RALLS – 2:0

50
    Nevybíravý velmi ošklivý zákrok na holeň a červená karta pro Didiera Ndoga.

47
    A máme tu první branku utkání. Hned z kraje prvního poločasu po rohovém kopu hlavičkou skóroval Callum PATERSON – 1:0

46
    Coleman připravil první změnu utkání, ze hry odstupuje Wilson a nahrazuje Cattermole.

45+1
    Faul na půli hřiště a druhá žlutá karta pro Sunderland. Provinil se Lynden Gooch.

42
    A jako i před pěti minutami tak i teď zakončoval Hoilett. Jeho pokus ale Ruiter vytěsnil vedle tyče.

41
    Jasný faul a zabránění brejku. První žlutá karta pro Bryana Ovieda.

35
    Hoilett o kousek netrefil branku, velmi zajímavý střelecký pokus. Na který by brankář jen těžce zareagoval.

22
    Nádherná střela levačkou od Rallse, ale ještě lepší zákrok brankáře Ruitera. Cardiff bude zahrávat rohový kop.

19
    Krásné odebrání míče od Rallse, který posunul na Mendez-Laingu a po následném centru se k míču dostal opět Ralls, ale jeho střele chybělo pořádné umístění.