Tondela – Feirense 3:1 (kon.) | Boavista – Portimonense 2:0 (kon.) | Belenenses – Rio Ave 1:2 (kon.)
Sporting – Aves 3:0 (kon.)
CD Tondela
3:1 (0:0)
CD Feirense
Neděle 14.01.2018, 17:00 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 18. kolo

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého večera se s vámi loučí Lukáš Jasoněk. (19:13:15)

Tondela ve svém prvním odvetném utkání letošního ročníku Primeira Ligy porazila Feirense 3:1 a po srpnové remíze 1:1 má se svým soupeřem lepší vzájemnou bilanci. Vše podstatné nabídl druhý poločas. V němž padly všechny čtyři góly a navrch červená karta oslabující poražený tým Feirense. O tom, že se nehrálo zrovna v rukavičkách, svědčí také vysoký počet žlutých karet.

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 19:13.

90+6
    90+6. MURILO - 3:1

90+6
    Tým Tondela právě vstřelil branku!
    O definitivním vítězství rozhodl do prázdné branky zakončující MURILO. Stalo se tak po odvráceném soupeřově centru z rohového kopu, na který si do vápna naběhl i gólman Secco. Tomu nezbylo nic jiného, než bleskovému protiútoku přihlížet z opačného konce hřiště.

90+5
    Karetní mariáš pokračuje. Zahrála si ho dvojice Miguel Cardoso (CD Tondela) – Luís Machado (CD Feirense), která si našla zalíbení ve strkanici.

90+3
    Rozhodčí to teď Fláviovi (CD Feirense) pěkně spočítal. Sečetl jeho první, druhý a třetí prohřešek a výsledkem byla žlutá karta.

90+2
    O to se hosté pokusili centrem z rohového kopu, jenomže s nepříznivým skóre nepohli.

90+1
    Nastavená doba hry činí šest minut. To je ještě dostatek času na to dát gól.

90
    Žlutou kartu dostává António Tómané (CD Tondela).

89
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Luís Rocha, přichází Luis Henrique.

88
    Žlutou kartu dostává Icaro (CD Tondela).

87
    Za početní výhody a jednogólového náskoku domácí poklidně kombinují kolem středového kruhu.

86
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Hélder Tavares, přichází Icaro.

83
    V závěrečných minutách to hosté budou mít velmi obtížné, protože je odehrají v oslabení! Za nesmyslný skluz u postranní čáry dostal vyhazov Jean Sony Alcénat.

81
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Pedro Nuno, přichází Tyler Boyd.

78
    Domácí uklidňují hru kombinací na svém území.

76
    Z nařízené standardky chtěl vyrovnat Tiago Silva (CD Feirense). To se mu však nepovedlo, protože z hlubokého záklonu poslal balon mezi diváky.