Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Ruhpodling | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Ruhpolding | Vítěz: K. Mäkärainenová (FIN) (kon.) |
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons | 15:10 (kon.) | | | New England Patriots - Tennessee Titans | 35:14 (kon.) |
Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars | 42:45 (kon.) | | | Minnesota Vikings - New Orleans Saints | 29:24 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Sjezd žen, Bad Kleinkirchheim | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Lety HS235, Bad Mitterndorf | (zruš.) |
Týmový sprint mužů a žen, Drážďany | Vítězové - ženy: Švédsko II, muži: Itálie I (kon.) |
Skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: J. Schmid (NOR) (kon.) |
konec
SP - závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Ruhpolding
Vítěz: K. Mäkärainenová (FIN)
Tomáš Kalas
Konečné výsledky
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 34:05.6 (2)
2. Laura Dahlmeierová (GER) +0.8 (2)
3. Veronika Vítková (CZE) +4.6 (2)
4. Rosanna Crawfordová (CAN) +5.2 (0)
5. Denise Herrmannová (GER) +16.7 (4)
6. Darja Domračevová (BLR) +23.7 (3)
7. Lisa Vittozziová (ITA) +25.8 (2)
8. Selina Gasparinová (SUI) +31.7 (2)
9. Anaïs Chevalierová (FRA) +42.8 (1)
10. Vita Semerenková (UKR) +45.7 (2)
11. Maren Hammerschmidtová (GER) +46.3 (4)
12. Anastasija Merkušinová (UKR) +49.9 (1)
13. Valj Semerenková (UKR) +53.4 (1)
14. Iryna Krjuková (BLR) +53.9 (1)
15. Marte Olsbuová (NOR) +56.6 (3)
16. Naděžda Skardinová (BLR) +1:06.7 (1)
17. Anais Bescondová (FRA) +1:14.3 (4)
18. Julija Džimová (UKR) +1:15.3 (2)
19. Franziska Hildebrandová (GER) +1:16.7 (4)
20. Dorothea Wiererová (ITA) +1:31.9 (3)
21. Vanessa Hinzová (GER) +1:45.4 (5)
22. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:47.1 (3)
23. Anastasia Kuzminová (SVK) +1:47.5 (6)
24. Synnøve Solemdalová (NOR) +2:08.6 (2)
25. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL) +2:11.7 (3)
26. Darja Virolajněnová (RUS) +2:12.6 (4)
27. Justine Braisazová (FRA) +2:31.3 (6)
28. Célia Aymonierová (FRA) +2:45.3 (7)
29. Baiba Bendiková (LAT) +2:52.6 (3)
30. Eva Puskarčíková (CZE) +3:49.9 (5)
Po 4. střelbě
1. Rosanna Crawfordová (CAN) 27:51.9
2. Veronika Vítková (CZE) +16.1 (2)
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +20.7 (2)
4. Laura Dahlmeierová (GER) +21.1 (2)
5. Lisa Vittozziová (ITA) +35.5 (2)
30. Eva Puskarčíková (CZE) +3:11.9 (5)
Po 3. střelbě:
1. Rosanna Crawfordová (CAN) 22:12.5
2. Laura Dahlmeierová (GER) +5.6 (1)
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +6.0 (1)
4. Darja Domračevová (BLR) +6.5 (1)
5. Veronika Vítková (CZE) +26.4 (2)
30. Eva Puskarčíková (CZE) +2:22.2 (4)
Po 2. střelbě:
1. Darja Domračevová (BLR) 13:41.5
2. Rosanna Crawfordová (CAN) +2.9
3. Dorothea Wiererová (ITA) +4.0
4. Laura Dahlmeierová (GER) +16.8 (1)
5. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +19.3
7. Veronika Vítková (CZE) +22.2 (1)
29. Eva Puskarčíková (CZE) +1:53.1 (3)
Po 1. střelbě:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 6:50.5
2. Darja Domračevová (BLR) +0.1
3. Anaïs Chevalierová (FRA) +0.7
4. Lisa Vittozziová (ITA) +1.3
5. Marte Olsbuová (NOR) +4.3
14. Veronika Vítková (CZE) +21.3 (1)
29. Eva Puskarčíková (CZE) +58.1 (2)
Startovní listina
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
3. Dorothea Wiererová (ITA)
4. Justine Braisazová (FRA)
5. Denise Herrmannová (GER)
6. Julija Džimová (UKR)
7. Vita Semerenková (UKR)
8. Veronika Vítková (CZE)
9. Laura Dahlmeierová (GER)
10. Anais Bescondová (FRA)
11. Lisa Vittozziová (ITA)
12. Valj Semerenková (UKR)
13. Darja Domračevová (BLR)
14. Franziska Hildebrandová (GER)
15. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
16. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
17. Iryna Krjuková (BLR)
18. Marte Olsbuová (NOR)
19. Naděžda Skardinová (BLR)
20. Vanessa Hinzová (GER)
21. Maren Hammerschmidtová (GER)
22. Selina Gasparinová (SUI)
23. Synnøve Solemdalová (NOR)
24. Célia Aymonierová (FRA)
25. Eva Puskarčíková (CZE)
26. Rosanna Crawfordová (CAN)
27. Baiba Bendiková (LAT)
28. Anaïs Chevalierová (FRA)
29. Darja Virolajněnová (RUS)
30. Anastasija Merkušinová (UKR)
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 34:05.6 (2)
2. Laura Dahlmeierová (GER) +0.8 (2)
3. Veronika Vítková (CZE) +4.6 (2)
4. Rosanna Crawfordová (CAN) +5.2 (0)
5. Denise Herrmannová (GER) +16.7 (4)
6. Darja Domračevová (BLR) +23.7 (3)
7. Lisa Vittozziová (ITA) +25.8 (2)
8. Selina Gasparinová (SUI) +31.7 (2)
9. Anaïs Chevalierová (FRA) +42.8 (1)
10. Vita Semerenková (UKR) +45.7 (2)
11. Maren Hammerschmidtová (GER) +46.3 (4)
12. Anastasija Merkušinová (UKR) +49.9 (1)
13. Valj Semerenková (UKR) +53.4 (1)
14. Iryna Krjuková (BLR) +53.9 (1)
15. Marte Olsbuová (NOR) +56.6 (3)
16. Naděžda Skardinová (BLR) +1:06.7 (1)
17. Anais Bescondová (FRA) +1:14.3 (4)
18. Julija Džimová (UKR) +1:15.3 (2)
19. Franziska Hildebrandová (GER) +1:16.7 (4)
20. Dorothea Wiererová (ITA) +1:31.9 (3)
21. Vanessa Hinzová (GER) +1:45.4 (5)
22. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:47.1 (3)
23. Anastasia Kuzminová (SVK) +1:47.5 (6)
24. Synnøve Solemdalová (NOR) +2:08.6 (2)
25. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL) +2:11.7 (3)
26. Darja Virolajněnová (RUS) +2:12.6 (4)
27. Justine Braisazová (FRA) +2:31.3 (6)
28. Célia Aymonierová (FRA) +2:45.3 (7)
29. Baiba Bendiková (LAT) +2:52.6 (3)
30. Eva Puskarčíková (CZE) +3:49.9 (5)
Po 4. střelbě
1. Rosanna Crawfordová (CAN) 27:51.9
2. Veronika Vítková (CZE) +16.1 (2)
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +20.7 (2)
4. Laura Dahlmeierová (GER) +21.1 (2)
5. Lisa Vittozziová (ITA) +35.5 (2)
30. Eva Puskarčíková (CZE) +3:11.9 (5)
Po 3. střelbě:
1. Rosanna Crawfordová (CAN) 22:12.5
2. Laura Dahlmeierová (GER) +5.6 (1)
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +6.0 (1)
4. Darja Domračevová (BLR) +6.5 (1)
5. Veronika Vítková (CZE) +26.4 (2)
30. Eva Puskarčíková (CZE) +2:22.2 (4)
Po 2. střelbě:
1. Darja Domračevová (BLR) 13:41.5
2. Rosanna Crawfordová (CAN) +2.9
3. Dorothea Wiererová (ITA) +4.0
4. Laura Dahlmeierová (GER) +16.8 (1)
5. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +19.3
7. Veronika Vítková (CZE) +22.2 (1)
29. Eva Puskarčíková (CZE) +1:53.1 (3)
Po 1. střelbě:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 6:50.5
2. Darja Domračevová (BLR) +0.1
3. Anaïs Chevalierová (FRA) +0.7
4. Lisa Vittozziová (ITA) +1.3
5. Marte Olsbuová (NOR) +4.3
14. Veronika Vítková (CZE) +21.3 (1)
29. Eva Puskarčíková (CZE) +58.1 (2)
Startovní listina
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
3. Dorothea Wiererová (ITA)
4. Justine Braisazová (FRA)
5. Denise Herrmannová (GER)
6. Julija Džimová (UKR)
7. Vita Semerenková (UKR)
8. Veronika Vítková (CZE)
9. Laura Dahlmeierová (GER)
10. Anais Bescondová (FRA)
11. Lisa Vittozziová (ITA)
12. Valj Semerenková (UKR)
13. Darja Domračevová (BLR)
14. Franziska Hildebrandová (GER)
15. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
16. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
17. Iryna Krjuková (BLR)
18. Marte Olsbuová (NOR)
19. Naděžda Skardinová (BLR)
20. Vanessa Hinzová (GER)
21. Maren Hammerschmidtová (GER)
22. Selina Gasparinová (SUI)
23. Synnøve Solemdalová (NOR)
24. Célia Aymonierová (FRA)
25. Eva Puskarčíková (CZE)
26. Rosanna Crawfordová (CAN)
27. Baiba Bendiková (LAT)
28. Anaïs Chevalierová (FRA)
29. Darja Virolajněnová (RUS)
30. Anastasija Merkušinová (UKR)
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 34:05.6 (2)
2. Laura Dahlmeierová (GER) +0.8 (2)
3. Veronika Vítková (CZE) +4.6 (2)
4. Rosanna Crawfordová (CAN) +5.2 (0)
5. Denise Herrmannová (GER) +16.7 (4)
6. Darja Domračevová (BLR) +23.7 (3)
7. Lisa Vittozziová (ITA) +25.8 (2)
8. Selina Gasparinová (SUI) +31.7 (2)
9. Anaïs Chevalierová (FRA) +42.8 (1)
10. Vita Semerenková (UKR) +45.7 (2)
11. Maren Hammerschmidtová (GER) +46.3 (4)
12. Anastasija Merkušinová (UKR) +49.9 (1)
13. Valj Semerenková (UKR) +53.4 (1)
14. Iryna Krjuková (BLR) +53.9 (1)
15. Marte Olsbuová (NOR) +56.6 (3)
16. Naděžda Skardinová (BLR) +1:06.7 (1)
17. Anais Bescondová (FRA) +1:14.3 (4)
18. Julija Džimová (UKR) +1:15.3 (2)
19. Franziska Hildebrandová (GER) +1:16.7 (4)
20. Dorothea Wiererová (ITA) +1:31.9 (3)
21. Vanessa Hinzová (GER) +1:45.4 (5)
22. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:47.1 (3)
23. Anastasia Kuzminová (SVK) +1:47.5 (6)
24. Synnøve Solemdalová (NOR) +2:08.6 (2)
25. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL) +2:11.7 (3)
26. Darja Virolajněnová (RUS) +2:12.6 (4)
27. Justine Braisazová (FRA) +2:31.3 (6)
28. Célia Aymonierová (FRA) +2:45.3 (7)
29. Baiba Bendiková (LAT) +2:52.6 (3)
30. Eva Puskarčíková (CZE) +3:49.9 (5) (15:31:32)
1. Darja Domračevová (BLR) 13:41.5
2. Rosanna Crawfordová (CAN) +2.9
3. Dorothea Wiererová (ITA) +4.0
4. Laura Dahlmeierová (GER) +16.8 (1)
5. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +19.3
7. Veronika Vítková (CZE) +22.2 (1)
29. Eva Puskarčíková (CZE) +1:53.1 (3)
1. Dorothea Wiererová (ITA) 6:50.5
2. Darja Domračevová (BLR) +0.1
3. Anaïs Chevalierová (FRA) +0.7
4. Lisa Vittozziová (ITA) +1.3
5. Marte Olsbuová (NOR) +4.3
14. Veronika Vítková (CZE) +21.3 (1)
29. Eva Puskarčíková (CZE) +58.1 (2)