Zlín – Vítkovice 2:4 (kon.)
Berani Zlín
2:4 (0:1, 0:2, 2:1)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 14.01.2018, 12:00 • PSG aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina B

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Krásný sobotní večer, na zítřejším programu ELIOD extraligy mladšího dorostu skupiny B je utkání mezi týmy Aukro Berani Zlín a Vítkovice Ridera. Buďte u tohoto hokejového klání s námi!

HC VÍTKOVICE RIDERA

Ostravští si v průběžné tabulce ligy drží druhé místo. Jejich vzájemné zápasy proti Zlínu jsou velmi dobré. V prvních dvou duelech dokázali zlínským nasázet hned 14 branek. Avšak poslední střetnutí těchto dvou mužstev skončilo jen 2:1 pro Vítkovice. Vítkovičtí v posledním zápase udolali soupeře z Mladé Boleslavi vysoko 8:2.

AUKRO BERANI ZLÍN

Zlínští nezačali nový kalendářní rok uplně nejlépe. Z prvního letošního utkání v Havířově vyšli zlínští s porážkou 0:5. Ve druhém duelu zajížděli na led Hradce, kde těsně podlehli 3:4. Berani se v tabulce nachází na 5. místě, avšak to nic neznamená, protože od třetího Havířova je dělí jen pouhý bod.

00:01

00:04
    Zlínští se hned po buly dostali do utočného pásma.

01:18
    Bachánkova střela skončila v náruči bránícího hráče.

02:46
    Nyní se v obraném pásmu zlínských usadili hosté.

03:31
    Hrazdira pálil z kruhu, avšak jen do masky Dolíšky.

04:04
    S Melovského střelou si Synek poradil hokejkou.

05:17
    Riedelovu střelu od modré Dolíška kryje.

06:16
    Hrazdirovu příhru na Bednaříka překazil Rajčan.

07:20
    Krškova zblokovaná střela končí v ochranné síti.

08:13
    Hrazdira byl sám před brankou, avšak puk mu sjel z čepele hole.

09:04
    Kopčilova příhra směrem na Kráčalíka končí v rohu.

10:20
    Bystroň pálil od modré, avšak Synek lapačkou zasáhl.

10:23
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MAREK BRADA. Asistence: Filip Plánka.

11:30
    Kopčil z poza branky přihrával Dluhošovi, který byl osamocený před brankou, avšak příhra šla jen na brusle.

12:23
    Vítkovičtí vyhazují na zakázané uvolnění.

13:10
    Zlínští pomalu svírají hosty.

13:48
    S tlakem před zlínskou brankou si Synek poradil.

15:39
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Fabien Kočí – 2 min., vražení na hrazení).

15:58
    Mikulík od modré nastřelil prvního hráče, a tak mohli hosté v klidu vyhodit. Zlínští budou muset začít od branky Synka.

17:34
    Tomečkova dorážka šla mimo branku Dolíšky.

17:39

19:32
    Formanovu střelu Dolíška radši podrží na svém těle.

20:00

Z první třetiny se zdáli býti lepší zlínští, ale v čase 9.37 otevřel skore MAREK BRADA, který za asistence Kočího propálil Synka. V druhé časti první periody hosté šlápli na plyn a začali chodit více do branky.

Další třetina začne přibližně v 12:40 .

20:01

20:07
    Dluhoš nohou posílá puk do obranného pásma vítkovických.

20:25
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Lukáš Chludil – 2 min., podražení).

21:10
    Zlínským se podařilo osvobodit.

21:49
    Ivanovu střelu zblokoval Bednařík.

22:20
    Zlínské nahození končí až hostujícího golmana.

22:25

23:24
    Zlínský útok zastavuje ofsajd.

24:36
    Rajčanovi nedovolil Prokeš pracovat s pukem za brankou.

25:00
    Krejsova střela končí mimo branku Synka.

25:17
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Marek Brada – 2 min., sekání).

25:29
    Příhra na Mikulíka se nepovedla, a tak se puk od razil od mantinelu přímo na hokejku IVANA IVANA, který se řítil na osamoceného Synka, kterého si potáhl a zasunul do prázdné.

28:23
    Kočího střela končí mimo branku.

28:54
    Veřmiřovského pokus o střelu Dluhoš zblokoval.

29:43
    Bradovu střelu Synek vyrazil přímo na hokejku SAMUELA RAJČANA, který neměl problém trefit odkrytou klec.

31:12
    Domácímu Macíkovi podjely brusle a odevzdal kotouč vítkovickému útočníku, který se prokličkoval hřištěm, ale jeho nedočkaví spoluhráč mu vjel do ofsajdu.

34:07
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Marek Brada – 2 min., hákování).

34:38
    Do Dluhošovi příhry směrem na Riedela dal vítkovický útočník hůl, a tak se mohli hosté osvobodit.

36:07

37:32
    Rajčan mohl pálit s první, avšak puk mu podjel mezi nohama.

37:49
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Marek Brada – 2 min., držení hole).

38:30
    Vítkovický útočník se dostal až do útočného pásma, ale stahovačka před Synkem mu nevyšla.

39:42
    Ivan z mezikruží střílel, avšak Synkova lapačka byla na pravém místě.

39:49

40:00

Druhá třetina navýšila skore hned o dvě branky, kdy se v čase 14:31 trefil IVAN IVAN a vzápětí se stav opět změnil zásluhou SAMUELA RAJČANA. V této třetině byly lepší hráči z Ostravy. Domácí se budou muset hodně snažit, aby se zápasem ještě něco udělali.

Další třetina začne přibližně v 13:25.

40:01

40:19
    Formanovu špatnou rozehrávku zachytil Krška, který vzápětí trefil jen chránič Talafy.

41:47
    Mikulíkovu střelu zblokoval Krejsa.

43:26
    Talafova střela udělala jen čáru na zlínském mantinelu.

44:39
    Hrazdira přihrával Mikulíkovi, který stál v ofsajdu.

45:26
    Gebauerova střela přes Prokeše skončila Synkovi na hrudi.

46:08
    Kotáskovo nahození si Synek radši pokryje.

46:58
    Krejsa s Bradou jeli dva na jednoho, ale jejich pokus Synek vytěsnil holí.

48:40
    Talafa se prokličkoval až ped Dolíšku, který si jeho pokus pohlídal.

50:44
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom se to zlínským povedlo. Handl nastřelil Dolíškův beton a od něj se puk odrazil před osamoceného MICHALA DLUHOŠE, který se nemýlil.

52:13
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Fabien Kočí – 2 min., hákování).

53:07
    Handlovi se střela z úhlu nepovedla, a tak puk skončil v rohu.

53:15
    Talafa od modré posunul puk na DANA HANDLA, ten se rychlím pohybem dostal mezi kruhy a střelou zápěstím se nemýlil.

55:19
    Forma střílel od modré čáry, ale připravený Dolíška zasáhl.

55:46
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Matyáš Melovský – 2 min., vysoká hůl).

56:17
    Kocián osvobozuje svůj tým.

57:46

58:45
    Dluhoš bekhendem mohl vyrovnat, ale Dolíška věděl co má dělat.

59:27
    Po asistenci Gebauera neměl JAKUB KOCIÁN problém trefit prázdnou klec.

59:51
    Zlín to zkouší v šesti.

Máme tu konec zápasu. Ve třetí třetině zlínští zabrali, a dokázali zápas ještě zdramatizovat. Necelý 30 vteřin před poslední sirénou se ale JAKUB KOCIÁN nemýlil, a rozhodl o konečném výsledku v poměru 2:4.

Pro dnešek je to ode mne vše, těším se příště na počtenou. (13:59:30)

Patrik Hamrla

Branky a nahrávky: 51. Dluhoš (Handl), 54. Handl (Talafa) – 11. Brada (Plánka), 26. Ivan, 30. Rajčan (Brada), 60. Kocián (Gebauer)

Berani Zlín: Synek (Šarman) – Burian, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Kopčil, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Tomeček, Hrazdira, Bachánek, Macík.
    HC Vítkovice Ridera: Dolíška (Josifidis) – Kocián, Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí – Gebauer, Kotásek, Ivan, Krejsa, Krška, Přibyl, Melovský, Rajčan, Brada, Veselý.

Rozhodčí: Vaňek – Hubl, Hubáček