Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Ruhpodling | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Ruhpolding | Vítěz: K. Mäkärainenová (FIN) (kon.) |
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons | 15:10 (kon.) | | | New England Patriots - Tennessee Titans | 35:14 (kon.) |
Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars | 42:45 (kon.) | | | Minnesota Vikings - New Orleans Saints | 29:24 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Sjezd žen, Bad Kleinkirchheim | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Lety HS235, Bad Mitterndorf | (zruš.) |
Týmový sprint mužů a žen, Drážďany | Vítězové - ženy: Švédsko II, muži: Itálie I (kon.) |
Skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: J. Schmid (NOR) (kon.) |
konec
SP - slalom mužů, 1. kolo, Wengen
Vítěz: M. Hirscher (AUT)
Vojtěch Balon
Výsledky:
1. Marcel Hirscher (AUT) 51,03
2. André Myhrer (SWE) +0,35
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,59
4. Leif Kristian Haugen (NOR) +0,76
5. Manuel Feller (AUT) +0,99
6. Ramon Zenhäusern (SUI) +1,03
7. Marco Schwarz (AUT) +1,70
8. Daniel Yule (SUI) +1,79
9. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,81
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,92
11. Marc Digruber (AUT) +1,95
12. Stefano Gross (ITA) +1,97
13. Alexis Pinturault (FRA) +2,00
14. Jean-Baptiste Grange (FRA) +2,03
15. Riccardo Tonetti (ITA) +2,04
16. Jonathan Nordbotten (NOR) +2,07
17. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,16
17. Michael Matt (AUT) +2,16
19. Linus Strasser (GER) +2,18
20. Julien Lizeroux (FRA) +2,26
21. Clement Noel (FRA) +2,31
22. Manfred Mölgg (ITA) +2,37
23. Phil Brown (CAN) +2,50
24. Rjunosuke Ohkoši (JPN) +2,62
24. Sandro Simonet (SUI) +2,62
26. Sebastian Holzmann (GER) +2,67
27. Elias Kolega (CRO) +2,68
28. Nolan Kasper (USA) +2,82
29. Mark Engel (USA) +2,83
30. Naoki Juasa (JPN) +2,97
_______________________________
37. Kryštof Krýzl (CZE) +3,36
Andreas Žampa (SVK) DNS
Adam Žampa (SVK) DNF
Ondřej Berndt (CZE) DNF
Startovní listina:
1. Stefano Gross (ITA)
2. André Myhrer (SWE)
3. Michael Matt (AUT)
4. Manfred Mölgg (ITA)
5. Henrik Kristoffersen (NOR)
6. Dave Ryding (GBR)
7. Marcel Hirscher (AUT)
8. Manuel Feller (AUT)
9. Luca Aerni (SUI)
10. Alexis Pinturault (FRA)
11. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
12. Daniel Yule (SUI)
13. Mattias Hargin (SWE)
14. Fritz Dopfer (GER)
15. Aleksandr Chorošilov (RUS)
16. Julien Lizeroux (FRA)
17. Marco Schwarz (AUT)
18. Jean-Baptiste Grange (FRA)
19. Jonathan Nordbotten (NOR)
20. Christian Hirschbühl (AUT)
21. Loïc Meillard (SUI)
22. Leif Kristian Haugen (NOR)
23. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
24. Ramon Zenhäusern (SUI)
25. Linus Strasser (GER)
26. Marc Digruber (AUT)
27. Naoki Juasa (JPN)
28. Patrick Thaler (ITA)
29. Erik Read (CAN)
30. David Chodounsky (USA)
31. Marc Rochat (SUI)
32. Sebastian Holzmann (GER)
33. David Ketterer (GER)
34. Pavel Trichičev (RUS)
35. Matej Vidović (CRO)
36. Mark Engel (USA)
37. Donghyun Jung (KOR)
38. Phil Brown (CAN)
39. Tommaso Sala (ITA)
40. Adam Žampa (SVK)
41. Dominik Stehle (GER)
42. Cristian Deville (ITA)
43. Robin Buffet (FRA)
44. AJ Ginnis (USA)
45. Clement Noel (FRA)
46. Stefan Hadalin (SLO)
47. Giuliano Razzoli (ITA)
48. Sandro Simonet (SUI)
49. Kristoffer Jakobsen (SWE)
50. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
51. Fabian Bacher (ITA)
52. Nolan Kasper (USA)
53. Richard Leitgeb (AUT)
54. Kryštof Krýzl (CZE)
55. Hig Roberts (USA)
56. Elias Kolega (CRO)
57. Žan Kranjec (SLO)
58. Riccardo Tonetti (ITA)
59. Simon Rüland (AUT)
60. Semyel Bissig (SUI)
61. Maxime Rizzo (FRA)
62. Ondřej Berndt (CZE)
63. Andreas Žampa (SVK)
64. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL)
1. Marcel Hirscher (AUT) 51,03
2. André Myhrer (SWE) +0,35
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,59
4. Leif Kristian Haugen (NOR) +0,76
5. Manuel Feller (AUT) +0,99
6. Ramon Zenhäusern (SUI) +1,03
7. Marco Schwarz (AUT) +1,70
8. Daniel Yule (SUI) +1,79
9. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,81
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,92
11. Marc Digruber (AUT) +1,95
12. Stefano Gross (ITA) +1,97
13. Alexis Pinturault (FRA) +2,00
14. Jean-Baptiste Grange (FRA) +2,03
15. Riccardo Tonetti (ITA) +2,04
16. Jonathan Nordbotten (NOR) +2,07
17. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,16
17. Michael Matt (AUT) +2,16
19. Linus Strasser (GER) +2,18
20. Julien Lizeroux (FRA) +2,26
21. Clement Noel (FRA) +2,31
22. Manfred Mölgg (ITA) +2,37
23. Phil Brown (CAN) +2,50
24. Rjunosuke Ohkoši (JPN) +2,62
24. Sandro Simonet (SUI) +2,62
26. Sebastian Holzmann (GER) +2,67
27. Elias Kolega (CRO) +2,68
28. Nolan Kasper (USA) +2,82
29. Mark Engel (USA) +2,83
30. Naoki Juasa (JPN) +2,97
_______________________________
37. Kryštof Krýzl (CZE) +3,36
Andreas Žampa (SVK) DNS
Adam Žampa (SVK) DNF
Ondřej Berndt (CZE) DNF
Startovní listina:
1. Stefano Gross (ITA)
2. André Myhrer (SWE)
3. Michael Matt (AUT)
4. Manfred Mölgg (ITA)
5. Henrik Kristoffersen (NOR)
6. Dave Ryding (GBR)
7. Marcel Hirscher (AUT)
8. Manuel Feller (AUT)
9. Luca Aerni (SUI)
10. Alexis Pinturault (FRA)
11. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
12. Daniel Yule (SUI)
13. Mattias Hargin (SWE)
14. Fritz Dopfer (GER)
15. Aleksandr Chorošilov (RUS)
16. Julien Lizeroux (FRA)
17. Marco Schwarz (AUT)
18. Jean-Baptiste Grange (FRA)
19. Jonathan Nordbotten (NOR)
20. Christian Hirschbühl (AUT)
21. Loïc Meillard (SUI)
22. Leif Kristian Haugen (NOR)
23. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
24. Ramon Zenhäusern (SUI)
25. Linus Strasser (GER)
26. Marc Digruber (AUT)
27. Naoki Juasa (JPN)
28. Patrick Thaler (ITA)
29. Erik Read (CAN)
30. David Chodounsky (USA)
31. Marc Rochat (SUI)
32. Sebastian Holzmann (GER)
33. David Ketterer (GER)
34. Pavel Trichičev (RUS)
35. Matej Vidović (CRO)
36. Mark Engel (USA)
37. Donghyun Jung (KOR)
38. Phil Brown (CAN)
39. Tommaso Sala (ITA)
40. Adam Žampa (SVK)
41. Dominik Stehle (GER)
42. Cristian Deville (ITA)
43. Robin Buffet (FRA)
44. AJ Ginnis (USA)
45. Clement Noel (FRA)
46. Stefan Hadalin (SLO)
47. Giuliano Razzoli (ITA)
48. Sandro Simonet (SUI)
49. Kristoffer Jakobsen (SWE)
50. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
51. Fabian Bacher (ITA)
52. Nolan Kasper (USA)
53. Richard Leitgeb (AUT)
54. Kryštof Krýzl (CZE)
55. Hig Roberts (USA)
56. Elias Kolega (CRO)
57. Žan Kranjec (SLO)
58. Riccardo Tonetti (ITA)
59. Simon Rüland (AUT)
60. Semyel Bissig (SUI)
61. Maxime Rizzo (FRA)
62. Ondřej Berndt (CZE)
63. Andreas Žampa (SVK)
64. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL)
1. Stefano Gross (ITA)
2. André Myhrer (SWE)
3. Michael Matt (AUT)
4. Manfred Mölgg (ITA)
5. Henrik Kristoffersen (NOR)
6. Dave Ryding (GBR)
7. Marcel Hirscher (AUT)
8. Manuel Feller (AUT)
9. Luca Aerni (SUI)
10. Alexis Pinturault (FRA)
11. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
12. Daniel Yule (SUI)
13. Mattias Hargin (SWE)
14. Fritz Dopfer (GER)
15. Aleksandr Chorošilov (RUS)
16. Julien Lizeroux (FRA)
17. Marco Schwarz (AUT)
18. Jean-Baptiste Grange (FRA)
19. Jonathan Nordbotten (NOR)
20. Christian Hirschbühl (AUT)
21. Loïc Meillard (SUI)
22. Leif Kristian Haugen (NOR)
23. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
24. Ramon Zenhäusern (SUI)
25. Linus Strasser (GER)
26. Marc Digruber (AUT)
27. Naoki Juasa (JPN)
28. Patrick Thaler (ITA)
29. Erik Read (CAN)
30. David Chodounsky (USA)
31. Marc Rochat (SUI)
32. Sebastian Holzmann (GER)
33. David Ketterer (GER)
34. Pavel Trichičev (RUS)
35. Matej Vidović (CRO)
36. Mark Engel (USA)
37. Donghyun Jung (KOR)
38. Phil Brown (CAN)
39. Tommaso Sala (ITA)
40. Adam Žampa (SVK)
41. Dominik Stehle (GER)
42. Cristian Deville (ITA)
43. Robin Buffet (FRA)
44. AJ Ginnis (USA)
45. Clement Noel (FRA)
46. Stefan Hadalin (SLO)
47. Giuliano Razzoli (ITA)
48. Sandro Simonet (SUI)
49. Kristoffer Jakobsen (SWE)
50. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
51. Fabian Bacher (ITA)
52. Nolan Kasper (USA)
53. Richard Leitgeb (AUT)
54. Kryštof Krýzl (CZE)
55. Hig Roberts (USA)
56. Elias Kolega (CRO)
57. Žan Kranjec (SLO)
58. Riccardo Tonetti (ITA)
59. Simon Rüland (AUT)
60. Semyel Bissig (SUI)
61. Maxime Rizzo (FRA)
62. Ondřej Berndt (CZE)
63. Andreas Žampa (SVK)
64. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL)
1. Marcel Hirscher (AUT) 51,03
2. André Myhrer (SWE) +0,35
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,59
4. Leif Kristian Haugen (NOR) +0,76
5. Manuel Feller (AUT) +0,99
6. Ramon Zenhäusern (SUI) +1,03
7. Marco Schwarz (AUT) +1,70
8. Daniel Yule (SUI) +1,79
9. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,81
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,92
11. Marc Digruber (AUT) +1,95
12. Stefano Gross (ITA) +1,97
13. Alexis Pinturault (FRA) +2,00
14. Jean-Baptiste Grange (FRA) +2,03
15. Riccardo Tonetti (ITA) +2,04
16. Jonathan Nordbotten (NOR) +2,07
17. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,16
17. Michael Matt (AUT) +2,16
19. Linus Strasser (GER) +2,18
20. Julien Lizeroux (FRA) +2,26
21. Clement Noel (FRA) +2,31
22. Manfred Mölgg (ITA) +2,37
23. Phil Brown (CAN) +2,50
24. Rjunosuke Ohkoši (JPN) +2,62
24. Sandro Simonet (SUI) +2,62
26. Sebastian Holzmann (GER) +2,67
27. Elias Kolega (CRO) +2,68
28. Nolan Kasper (USA) +2,82
29. Mark Engel (USA) +2,83
30. Naoki Juasa (JPN) +2,97
_______________________________
37. Kryštof Krýzl (CZE) +3,36
Andreas Žampa (SVK) DNS
Adam Žampa (SVK) DNF
Ondřej Berndt (CZE) DNF